Чучер Сандево
                   
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јан 17:45КУПУВАМ ПЛАЦ ВО РАДИШАНИ

Купувам плац во радишани над населбата, кај резервоарот за вода (коњи...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 20:57Prodavam atraktiven plac kaj kluckata Stenkovec

Se prodava plac od 11423 m2 na odlicna lokacija kaj kluckata Stenkove...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 18:58Se prodava plac vo Vizbegovo

Sifra: S0466 Se prodava plac vo Vizbegovo, pod kamenolomot na granit...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:41Prodavam plac vo Goliovo

Prodavam plac vo Goliovo na patot za Mirkovci. Placot e 1612 m2, KO M...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 дек 13:00Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


17 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 14:49Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 23:31Plac Brodec

Se prodava plac vo Brodec, na mirna lokacija i bujna vegetacija.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 19:06Се продава Плац во Село Мирковци

Во градежен реон


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 13:18Placevi vo Radisani

placevute se nogaat nad trgovskihot placevite se so markica za graden...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 14:10PRODAVAM PLAC VO GOLIEVO-GORNO ORIZARI

Prodavam plac vo Gorno Orizari mesto vikano Golievo opstina Cucer San...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 19:16Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca, struja i voda vo bli...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 10:58Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 окт 18:51placevi

se peodavaat placevi vo naselba radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 19:34Prodavam plac vo Cucer Sandevo

Placot se naogja posle crkvata sv. Trojca vo cucer, do placot ima asf...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:28Plac vo Brazda

Se prodava plac reonot Brazda Gluvo sporti EuroTrejd mesto Stitinje. ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 19:51Plac vo industriska zona Vizbegovo

Se prodava plac vo industriskata zona vo Vizbegovo, do zaobikolnicata...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 14:16Se prodava plac vo nas radisani

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na gl...


555 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 20:13Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo

Se prodava gradezen plac vo industriska zona Vizbegovo pogoden za izg...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 11:37Продажба на нива

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 18:20Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba...


14.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 13:00СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Продавам плац во градежен реон,во близина на Визбегово кај мостот што...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 13:35Плац во викенд населба Бањани 612м2

Катастарска парцела: 686/1 Катастарска општина: БАЊАНЕ Имотен лист...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 11:20Niva na kacanicki pat KO Gluvo Brazda KP 1670 i 1671

Ja prodavam celata niva, ne se deli. Cena 60 evra/m2. Vkupna povrsin...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Niva Dancov Brest KO Gluvo Brazda KP 3183/1-4 Kacanicki pat

Se prodava niva na sporeden pat, kaj Dancov Brest kacanicki pat. Cena...


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 16:05Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 13:00Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Niva Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:58Niva vo Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:25СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки и...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 12:20Се продава земјиште од 4.755 м2

Градежно неизградено земјиште од 4.755 м2 во КО Глуво - Бразда, Општи...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:08Plac vo vikend naselba Pobozje

Се продава плац во викенд населба Побожје, на Скопска Црна Гора. Плац...


18.490 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јул 09:13Prodavam plac vo Skopska Crna Gora

Se prodava plac od 720 m2 vo SCG, mesto vikano Golievo. Placot e na o...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јул 20:54Se prodava plac vo Selo Mirkovci 573m2

Се продава плац во Село Мирковци со добра местоположба, блиску до гла...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:32Se prodava plac vo Pobozje vikend naselba 2476m2

Се продава плац во Село Побожје викенд населба со површина од 2476m2....


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:28Se prodava plac vo Skopska Crna Gora - Goliovo 765m2

Се продава плац во Голиово со површина од 765m2. Контакт: 075 445 ...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:22Плац во Голиово Чучер Сандево

Се продава земјиште/плац од 1645 m2 со пристапен пат 643 m2 во област...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:02Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам