Кисела Вода
                   
1729 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Led sijalici

led sijalici 5 komada po 3 metra vkupno 15 metri edno parce 2000 den ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:49Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 19:49KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Денес 18:51BOJLER ZA PARNO I SOLAR 200 LITRI

Bojlerot e SUNSYSTEM BUGARSKI Kombiniran za parno i solar Skoro nov...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 18:43Panelna grealka 2.5 kw so potstolje

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2.5Kw со потстолје с...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:47Se prodavaat plastiki za pakuvanje na hrana

Se prodavaat plastiki za pakuvanje na hrana (2000 parcinja) Se prod...


15 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
20 МКД
Денес 17:46Tepisi, kilimi, stazi / Теписи, килими, стази

Се продаваат теписите и стазата на сликата. Димензии: - 140 х 250 - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 17:19Prodavam bure od 200l

Prodavam bure od 200litri ne koristeno


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Денес 17:12  НОВ ОГЛАС

Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 16:20Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
Денес 16:20Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
Денес 16:20Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:06Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Денес 14:37PRODAVAM MATERIJAL OD DAB ,KOSTEN IJASEN

PRODAVAM MATERIJAL OD DAB,KOSTEN I JASEN, KONTAKT DRAGAN 078 915 244


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:54MENGEME

KOVACKO MENGEME


100 €
или предлог цена
Денес 13:54Beko masina 7kg

Masinata e vo ispravna sostojba se prodava poradi kupena pogolema mas...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:27Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:27Se prodavaat keramidi

Se prodavaat 2000-2500 keramidi. Keramidite se naogjaat vo Przino. Te...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Novo skafce-drzac za mijalnik, kupen po greska

Ukrasno skafce za mijalnik, dimenzija 60cm Kompletno novo, ganc! vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Денес 12:36Klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 120/50/44


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:10Inverter 12v na 220v

Poloven neispraven donesen od Germanija


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 11:49Комарници-најевтини во градот!!!

Изработка и монтажа на фиксни и роло комарници.Брзо и квалитетно Инф...


1 €
или предлог цена
Денес 11:43Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 10:33ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI

-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ -ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:13VENECIJANER ROLO ZEBRA VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 10:13ZEBRA ROLO VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecija...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 10:13KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 10:11TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
Денес 09:48IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
Денес 09:47NAJ EFTINI PARKING RAMPI BLOKATORI RAMPA

IZRABOTKA I MONTAZA NA RAMPI NAJ EFTINI 070552109


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 09:47HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVOROVI

Priprema na teren i seenje treva, kosenje na treva, sisanje i oblikuv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 08:30Audi, VW, Mercedes, Honda...

Лед светло 5 волти микро усб, ноќна лампа, троши помалку од 1W. Диме...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 08:24Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 08:21Super Bela Gusta- Elka L=150 cm f= 100 sm

Prodavam Super Bela Gusta Elka-Original,komplet so Lampioni vo Liljak...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 06:01Шпорет мбс мини

Се продава мини шпорет мбс мини користен 1 недела уште под гаранција....


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 21:58Ventilator Neo

Ventilator Neo malku upotrebuvan


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07Халогенска украсна сијалица

Продавам халогенска украсна столна ламба во одлиќна состојба


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05  НОВ ОГЛАС

Prodavam Detsko Krevetce Extra Socuvano

Se predava Detsko Krevetce mnogu malce koristeno,kupeno od Lesnina.


1.900 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:27pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 19:05Friteza SilverCrest Фритеза

Се продава половна фритеза Silver Crest, ретко користена.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

Вчера 17:23Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам