Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

minderi

minderite se od cisto drvo, gi ima 2 so edinecna cena 2500 den


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

22 окт 23:11Се продаваат комода и масичка

Се продава комода за телевизор (димензија за комода 160*54*58)


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 окт 19:37Регал - Радијатори

Поволно продавам ,одлично сочувани регал и две радијатор ребра......(...


21.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 окт 15:18PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 окт 09:36Klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 120/50/44


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

12 окт 14:46гарнитура и комода/garnitura i komoda

Prodavam Fotelja sirina 95cm so visina celosno od zemja do gore (za...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 окт 18:19кожен кревет двосед

кожен кревет двосед


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

09 окт 10:35Kozena garnitura

Se prodava kozena garnitura so zvucnici vo odlicna sostojba za poveke...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 окт 18:21Сет

Тросед , двосед и фотелја. Механизам за извлекување за кревет Еко ...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 окт 09:28Тросед

Се продава кожен тросед со механизам за спуштање како спална со вград...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 сеп 13:44Nokna lamba

skoro nova


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

25 сеп 21:13Lakirana komoda

dobro ocuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 сеп 21:12Dvosed, fotelja i taburetka

Se prodava dvosed, fotelja i taburetka. Zachuvani maksimalno. Dvosedo...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

25 сеп 20:48Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den. Tri...


4.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

13 сеп 19:39Se podaruva Trosed

Podaruvam troset ispraven na koj mu stvarno treba,trosedot se naogja ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 сеп 19:05orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 авг 13:25Продавам тросед

Продавам тросед (се пушта).


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 авг 06:39Се продава половен ентериер од дневна соба

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Масичка со комода + 3 коцки за на ѕид 2. Кожна...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

29 авг 11:36Се продава половна кожна гарнитура

ИТНО СЕ ПРОДАВА! Се продава половна кожна гарнитура, тросед, двосед ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 авг 11:36Комода Библиотека чисто дрво

Се продава комода библиотека во одлична состојба. Може да се види се...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 21:21Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 17:20masicka

moze da se vidi vo sekoe vreme


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

28 авг 11:20mebel

Ормари за кондури Две врати рачки 73x68x16cm 2500ден. Три врати рач...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

28 авг 09:24SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED

Se prodavaat dobro socuvani trosed i dvosed kupeni pred 4 godini od V...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 авг 14:01Prodazba na elektricen sporet, masicka, komoda i krevet

Se prodavaat elektricen sporet, masicka, komoda i krevet vo socuvana ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

12 авг 05:57Гарнитура и лежачка

Се продава лежалка и гарнитура комплет 18000ден тел 075202806


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

09 авг 12:02VOLNENI KILIMI-TRABA

Se prodavaat 4 Volneni kilimi 4800 den a moze I poedinecno 1 kom 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

06 авг 06:00Izrabotka na TABURETKI I DEKORATIVNI PERNICINJA

Izrabotka na TABURETKI I DEKORATIVNI PERNICINJA VO RAZNI DIMENZII I B...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 авг 21:34Se prodava masa / masicka

Kontakt: 077910101 Vo super sostojba, evtino , dimenzii nejzini im...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

03 авг 08:58Нова комода

Продавам некористена комода,модерна класичен стил. Должина 240cm


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

31 јул 15:05Se prodava dvosed

Koristen mnogu malce i toa ne cela godina, za super niska cena , se p...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 јул 20:28Dvosed i fotelja

Se prodava dvosed i fotelja vo odlicno socuvana sostojba. Foteljata ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 јул 15:36Prodavam klub masa

Masata e so dimenzii 80/40, dobro socuvana Informacii na 075 402691 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

20 јул 15:53Се продава Mebel

Цена по договор Тел. за контакт : 077409928


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 јул 17:17Se poklonuva spalna ,regal i dnevna

Poklonuvam spalna soba,dnevna i regal Tel za kontakt 070205788


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 јул 11:45Garderoberi 2

Slovensko proizvodstvo


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

16 јул 06:29Продавам-клуб маса обложена со еко кожа

Продавам клуб маса, обложена со еко кожа и заштитно стакло. Димензии ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јул 20:11Продавам тросед на спуштање14.000мкд (240х140цм)

Продавам малку користен тросед на спуштање, изработен од еко кожа, со...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 јул 20:11Prodavam trosed, dvosed i fotelja

Prodavam trosed, dvosed i fotelja , crna boja ,eko koza. Dimenzii: ...


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 јул 21:56Garnitura sofa

Prodavam garnitura dvosed, masa I dve fotelji dve taburerki I dve per...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 јун 16:44Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам