Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garnitura sofa

Prodavam garnitura dvosed, masa I dve fotelji dve taburerki I dve per...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 јун 16:44Klub Masa

Se prodava klub masa kupena od Kristina Damil 20,000 denari. Dimenzii...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

15 јун 13:00Se prodava Komoda

Vo odlicna sostojba bez tragi na koristenje .. 071733838 Cena po d...


По Договор
или предлог цена
15 јун 09:56Клуб масичка

Се продава клуб маса. Фарбан медијапан. Можност за договор. Контакт...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

13 јун 10:20Prodavam TV komoda

Prodavam TV komoda 640x450x600


899 МКД
или предлог цена
07 јун 10:21Ubacica

Masa so 6 stolici komplet vo odlicna sostojba 076_916-909


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

03 јун 09:53Se prodavaat dva kreveti

Se prodavatж krevet so mesto za skladiranje dobro socuvan Portokalo...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 јун 22:44Garnitura

Се продава гарнитура-тросед, двосед и фотеља и мала масичка


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 мај 23:13Продавам тросед и фотелји

Продавам тросед и фотелји - поволно .За повеќе информацијии јавете се...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 апр 20:35Komoda, vitrina

Prodavam vitrina. sifunjerot e prodaden


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 апр 22:08Se prodavaat 2 dvosedi

Se prodavaat 2 dvosedi mnogu malku koristeni bez nikakvi fleki i oste...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 апр 22:28VITRINI ZA TELEVIZOR

VITRINI


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 апр 13:54DVOSED NA PUSTANJE

DVOSED NA PUSTANJE


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 апр 13:51Se izdava

SE I DAVA GARSONJERA VO NOVA GRADBA NA POSLEDNA 4KA 11OKTOMVRI(NAMEST...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

13 апр 23:06DLABINSKO/HEMISKO CISTENJE TAPACIRAN MEBEL I TEPISI

OSVEZI GO SVOJOT DOM!! DLABINSKO/HEMISKO CISTENJE TAPACIRAN MEBEL ...


1.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 мар 20:41ФОТЕЉИ НА РАСКЛОПУВАЊЕ

ПРОДАВАМ ЕДНА ФОТЕЉA НА РАСКЛОПУВАЊЕ ВО ДОБРА СОСТОЈБА


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 мар 14:05Се продава петтосед.

Се продава петтосед, користен само 6 месеци. Цена по договор. Контакт...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 мар 21:16Plastificirani tapeti / пластифицирани тапети

Plastificirani samoleplivi tapeti ,povtornо dostapni so najdobar kva...


90 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 фев 13:00Комплет Гарнитура

Тросед-200×100 двосед-140×100 фотеља-110×100


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 фев 08:12Garnitura

Se prodava garniturata dimenzi 220x310


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 фев 17:36Тросед и две фотељи СИМПО

Продавам тросед и две фотељи од Симпо, троседот се отвора и станува к...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

18 фев 18:29Izrabotka na polici od zelezo

Изработка на железни полици според вашите желби и потреби. Одберете м...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 фев 13:00Komoda

Prodavam komoda vo odlicna sostojba


9.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 фев 20:11Маси и столици

Округла маса од Шипат се земени. 4 столици и масата се отвара, без от...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

28 јан 13:17Se prodava kauc trosed

Se prodava kauc trosed malku koristen (2 god) odlicno socuvan. Cena m...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 дек 17:18Витрина и комода од стилес барок од орев

Се продава комплет или поединечно, маса, витрина и комода од стилес б...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 дек 12:23Prodavam Masa

Продавам масичка за во дневна соба ,супер сочувана . Контакт на : 07...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

15 дек 18:13Trpezariska Masa

Продавам сочувана трпезариска маса со 6 столчиња . Повеќе инфо на 076...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

15 дек 18:12Kozen dvosed

Dvosed od cista visokokvalitetna koza. Ima mehanizam i ima moznost za...


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

15 ное 09:48Trosed dvosed i fotelja

Povolna garnitura


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 ное 20:24prodavam retro komoda i masicki

prodavam retro komoda i dve masicki cena 450evra za konplet


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 ное 14:20Garnitura Simpo

Dobro socuvana, kvalitetna garnitura kupena od Simpo, komplet dvosed,...


10.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 ное 21:25Zacuvani Polovni sifunjeri

Prodavam Zacuvani Polovni sifunjeri Kontakt: 075307712 Bora


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

03 ное 22:43prodavam garnitura za sedenje i spienje

Се продава користена, сочувана модуларна гарнитура за седење и спиењ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

02 ное 23:33Dvosed i edna fotelja

Dvosed na pustanje za spienje i edna fotelja. Mebelot e poloven ama ...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

31 окт 13:49Prekrasna Itaijanska garnitura

Prodavam prekrasna italijanska garnitura trosed dvosed ,fotelja tabur...


45.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 окт 15:27Тросед

Малку користен тросед, на спуштање, купен од мебел ви. Должина 200цм...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

09 окт 15:40Mebel, plakari, masa.

Prodavam mebel, od star tip, lakirana, vo super sostojba. Mebelot e o...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 окт 19:27Se prodava komoda za vo dnevna od medijapann

Se prodava komoda za vo dnevna, celata od medijapan bel i crven, dime...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 10:50PRODAVAM KOMODA I PLAKAR

Prodavam komoda i plakar vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 сеп 00:58Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам