Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tv masa komoda televizor

...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

29 сеп 23:15Dvosed, fotelja i kauc vo odlicna sostojba

Se prodava dvosed, fotelja i kauc vo odlicna sostojba, so mehanizam z...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 сеп 16:34klub masa

prodavam masicka vo odlicna sostojba 110/60


2.399 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 11:11Mebel od pleksiglas

Изработуваме, клуб маси, полици, говорници од плексиглас. Погодни за ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

12 сеп 09:40ПЛАКАРИ

Се продаваат плакари, дрво, стар квалитет погодни за викендица или з...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 сеп 10:32Се продаваat 2 фотељи

Фотељите се сочувани на изглед и комодитет. Дури и со мали освежувањ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 авг 21:58Komoda nova donesena od Germanija

Komodata e Kompletno nova Donesena od Germanija Cena po Dogovor


11.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 авг 10:00se prodava troset

Trosetodot e vo odlicna sostojba , ne e koristen podolgo vreme!


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

23 јун 12:00komodi za dnevna

2 Crni komodi so dimenzii 90 visina 120 i 55 sirina. Cena 3500 denar...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 апр 11:01Дневна соба

Гарнитура,маса ,комода,и помошни елементи-изработени од медиапан


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 фев 22:09Дневна соба

Комплет-гарнитура,маса,комода,помошни елементи


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 фев 22:04ТВ-комода

одлично сочувана комода за ТВ на тркалца и ротирачка горна полица со ...


3.500 МКД
или предлог цена
27 јан 09:42Garnitura cloods feydom

Se prodava garnitura cloods od feydom vo stof svetlo sina boja, upotr...


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

16 јан 13:00Речиси нова гарнитура

Се продава Малку користена и речиси нова , масичката се добива како п...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 јан 11:15trosed i dve fotelji

se prodava trosed i dve fotelji za dnevna soba


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

21 дек 21:27masicki

Prodavam dve masicki od drvo so staklo crna boja skoro novi. Cena 600...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

21 дек 08:22Trosed dosed fotelja

Garniturata e mnogu zacuvana Kako nova


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 ное 22:33Se prodava garnitura

Se prodava garnitura polovna vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 окт 20:22Se prodava klub masa

Povolno


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

20 окт 16:06TROSED DVE FOTELJI ,LEZAJ

Prodavam trosed i dve fotelji, lezaj , mala kujna, dve natkasni, tepi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

10 окт 11:26КАМЕН ВО ВАШИОТ ДОМ

Природен декоративен камен во внатрешноскта на вашиот дом.Кога сонот ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

05 окт 11:03ВИТРИНА

Изработена од квалитетно дрво.Ширина:2х1,30=2,60m - Длабочина:60 sm. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 сеп 02:22Garnitura

Garnitura dvosed troset i fotelja kupena od mebel vi koristena edna g...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 авг 21:13Garnitura

Se prodava garnitura po odlicna cena


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

17 авг 12:19Krevet KLIK KLAK poloven

Se prodava krevet so klik klak mehanizam 190-140


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

03 авг 18:57Se prodava nova garnitura od kristina damil

Se prodavaat trosed i dvosed kupeni od Kristina Damil pred 1 mesec . ...


60.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

02 авг 08:49Nov trosed koj se pushta kako lezaj

Се продава сосема нов тросед. Истиот се пушта за спиење како лежај со...


14.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

12 јун 20:06Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам