Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет

Се продава кревет без јога. Креветот е во одлична состојба. Контакт...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 фев 22:10Нов душек Comodita Dream

Се продава нов душек Comodita Dream.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

13 јан 15:57Кауч

Голем лежај на спуштање


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

06 јан 11:48Се продава спална соба од Alples

Се продава кревет со латофлекс и оротопедски душек и плакарите од сли...


По Договор
или предлог цена
11 дек 16:04Prodavam spalna 200x180 so dusek

Prodavam spalna 200x180


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

11 дек 14:11Лежај со душек

Продавам лежај со душек со димензии 200*120.Иверицата е со дебелина о...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 дек 13:56Se prodava lezaj so dusek

Se prodava lezaj nov(kupen 24850,forma nova)so dusek (od Simpo,kupen ...


31.000 МКД
или предлог цена
15 ное 19:46Se prodava spalna soba ekstra kvalitet

Spalna soba Komoda Kujna


101 €
или предлог цена
08 сеп 17:03spalna soba po merka

Izrabotka na mebel po merka,regali so klizni vrati,kreveti ,komodi......


1 МКД
или предлог цена
31 авг 09:55Se prodava krevet so mehanizam za spustanje

Se prodava krevet so mehanizam za spustanje. I krevetce nikogas ne...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мај 07:30Edinecen krevet

Se prodava edinecen krevet, komplet so dusek so dimenzija na krevet 2...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

14 мај 10:10Nova komoda

Prodavam potpolno nova komoda so 3 fioki voopsto neupotrebena od viso...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

25 јан 22:24Prodavam Dusek

Prodavam Dusek so dimenzii 200x90 koristen vo dobra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

24 јан 14:05Dusek 200x90

Se prodava dusek nov neotpakuvan 200x90, kupen od simpo Admiral, 0713...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

12 јан 12:53Комода нова

Се продава нова комода


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

06 дек 23:24EXTRA DUSEK 20x160x200

Prodavam super socuvan extra bel dusek dimenzii 20x160x200


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

12 ное 06:43НОВ Антидекубитален душек

Се продава НОВ Aнтидекубиталeн душек, купен на 08.11.2019 и воопшто н...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

30 сеп 18:16СЕ ПРОДАВА КРЕВЕТ

Добро зачуван кревет за во спална. ЦЕНА ПО ДОГОВОР!


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

27 сеп 21:39Krevet od masivno drvo

Izrabotuvame kreveti, edinecni i bracni, vo boja, dimenzija i drvo or...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

18 сеп 15:00Nov Dusek Almak Fresh Air Dushek Evtino

Dusek makedonski na Almak model Fresh Air. Star 1 mesec. Kvalitete...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

13 авг 12:15Spalni od metal

Izrabotuvam spalni stolici i masi od metal so dimenzii i boja po vasa...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 јун 22:38Лежај со душек (bracen krevet-buka)

Продавам сочуван дупли лежај (брачен кревет) со душек. Користен делум...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 мај 19:42Se prodavaat plakari

Se prodvaat plakari za spalna soba i pretsobje


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

17 фев 13:00Sipki za plakar so mehanizam

Sipki za zakacalki za plakar so mehanizam za spustanje. Mnogu malku k...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

14 јан 16:06Продавам лежај

Продавам добро сочуван лежај со димензии: -Ширина 170cm -Должина 2m...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

03 ное 18:06Се продава бел плакар

Бел плакар со димензии 2,50м должина 2,30м висина 0,50м длабочина


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

05 авг 13:00Дрвен кревет

домензии 190х160см


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

12 апр 10:32Spalna soba

Se pradava komplet spalna soba dvokrilen skaf dve natkasni krevet i ...


15.000 МКД
или предлог цена
27 мар 11:57Spalna soba

Se pradava komplet spalna soba dvokrilen skaf dve natkasni krevet i ...


15.000 €
или предлог цена
27 мар 11:55spalna od jugoeksport

mnogu povolno prodavam ubava bela spalna soba od jugoeksport, skoro n...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мар 12:56TROKRILEN PLAKAR NOV

TROKRILEN PLAKAR NOV


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

11 сеп 13:24Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам