Подкатегорија:
                   
167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Beko masina za perenje cela ili vo delovi

masinata raboti samo lagerot od bubanjot se ukoci moze i na delovi


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:19Mal Sporet

Prodavam mal sporet maksimalno socuvan i mnogu malku koristen. Kontak...


2.299 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 05:59  НОВ ОГЛАС

Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Денес 05:47Usisivac

2000 watt


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:46retro telefon

Iskra - retro telefon


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:36Aparat za mafini

Coral апарат за мафини


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Вчера 17:02Aparat za krofni

900w


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Вчера 17:02Aparat za hot dog

Silver Crest апарат за приготвување на хот-дог -Можност за приготвув...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Вчера 17:02Frizider indesit vo ispravna sostojba

Frizider indesit vo ispravna sostojba dimenzii 200x60 od najgolemite ...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:46Sporet gorenje ispraven

Sporet gorenje ispraven 070 375 227


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 15:46Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:48Машина за садови Blomberg

Машината е исправна, користена до пред 2 дена, за 12 комплета.Никогаш...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 12:11Se prodava sokovnik NEO

Se prodava odlicno socuvan i ispraven sokovnik neo.


950 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 11:05Prodavam peralna Candy

Prodavam delovi za peralna Candy CNE 89 T so pregoren programator. Dr...


1 €
или предлог цена
03 дек 20:22Hotpoint Ariston No Frost

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

03 дек 14:59Masina za sienje Singer 7184

Odlicno socuvana, potpolno ispravna i malku koristena masina za sienj...


4.500 МКД
или предлог цена
03 дек 10:26Dispanzer--marka-(AUX).....

---Prodavam Dispanzer za voda--AUX... ---Skoro nov,se gleda i od sli...


8.000 МКД
или предлог цена
02 дек 21:46Frizider Gorenje Ladilnik Фрижидер Ладилник odlicna sostojba

Prodavam koristen frizider Gorenje dimenzii 143,5x60x58 (V, Sh, D) ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 дек 18:47PRODAVAM MASINA ZA SIENJE BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA

PRODAVAM MASINA ZA SIENJE MARKA BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA. MO...


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 15:54PRODAVAM PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA. PRAVOSMUKALKATA E SO KANISTER I...


2.800 МКД
или предлог цена
02 дек 15:54FRIZIDER BIRA

PRODAVAM FRIZIDER BIRA 2500 DENARI 070/640-783


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 дек 14:46PRAVOSMUKALKI NA BATERIJA

Kako novi odlicno socuvani PRAVOSMUKALKI na baterii, Black & Decker 1...


150 €
или предлог цена
01 дек 15:49Se prodava bojlerce za kujna od 10litri

Se prodava visoko montazno bojlerce od 10 litri ispravno


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

01 дек 12:06Продавам ФРИЖИДЕР 220 л. ефтино

Итно и ефтино продавам фрижидер од 220 л, со комора за смзнување и об...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 ное 15:00Нови неотпакувани микрофибер ќеси за Beko правосмукалка

Ќесите се нови и купени по цена од 600 денари од Neptun. Made in Serb...


450 МКД
или предлог цена
30 ное 08:45Машина за перење алишта Беко

Користена Беко машина , Исправна состојба ,само е бучна на центрифуг...


6.000 €
или предлог цена
29 ное 13:53MASINA ZA PERENJE

PRODAVAM MASINA ZA PERENJE ALISTA NE MNOGU KORISTENA 2017GOD KUPENA V...


6.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 МКД
29 ное 13:33Шпорет половен Горење

Продавам шпорет горење во исправна состојба тел 075284738


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

29 ное 09:53Se prodava pravosmukalka KIRBI

Pravosmukalkata e funkcionalna,mn malku. Se prodava bez dodatoci( kak...


250 €
или предлог цена
28 ное 21:06delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
26 ное 04:22prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi malku koristena. potrebna e mala popravka....


1 €
или предлог цена
25 ное 20:57Prodavam sporet Sloboda Cacak

Sporetot e vo ispravna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

23 ное 15:21Прочистувач за воздух

Прочистувач за воздух, малку употребуван, марка Clean air


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

23 ное 11:34Решо

Ново, неупотребено. Едната рингла е извадена.


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

20 ное 19:56Illy kafemat x7.1

Crna boja,mnogu malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
20 ное 17:44PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 19:44Frizider kombiniran FAVORIT

Prodavam kombiniran frizider Favorit vo odlicna sostojba.


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 ное 15:16Elektricen sporet

Prodavam elemtricen sporet so 4 ringli. Odamna ne e koristen.. So mal...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

11 ное 13:31končar mašina za sadovi

bez zameni mašinata e golem model mašinata e ednaš koristena samo, ja...


14.000 МКД
или предлог цена
10 ное 11:50Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам