Подкатегорија:
                   
167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava masina za mienje sadovi

Celosno ispravna masina za sadovi TEL ZA KONTAKT 072-211-366


По Договор
или предлог цена
07 ное 21:40PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO. MOZE DA PISETE...


1.300 МКД
или предлог цена
05 ное 11:03Bosch mashina za kafe

Prodavam skoro nova, mnogu malku koristena Bosch mashina za kafe. Cen...


1.200 МКД
или предлог цена
04 ное 21:54PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 ное 13:42Masina za perenje alishta ST

Се продаваат делови за оваа машина,се што ви треба. Контакт тел: ...


По Договор
или предлог цена
31 окт 21:02Masina sa Perenje Alista Quadro vo Odlicna Sostojba!

Se prodava Masina sa perenje alista Quadro vo Odlicna Sostojba! Ma...


8.000 МКД
или предлог цена
31 окт 12:05Nisko montazno bojerce

NISKO MONTAZNO BOJERCE ISPRAVNO.10 LITRA. 22OO.DENARI. KONTAKT SAMO N...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

29 окт 12:33Rice cooker - Silvercrest

Се продава нов, не користен апарат за правење ориз. Нов како од прода...


2.000 МКД
или предлог цена
28 окт 17:58Prodavam KIRBY

Prodavam pravosmukalka KIRBY, Vo perfektna sostojba, mnogu malku kori...


По Договор
или предлог цена
26 окт 17:52Bojlerce Gorenje

Malku koristeno malo bojlerce 5 litra od Gorenje


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 окт 13:50Продавам скара

Продавам скара


600 МКД
или предлог цена
24 окт 13:17Продавам машинка за сецкање

Продавам машинка за сецкање


600 МКД
или предлог цена
24 окт 13:12Продавам апарат за кафе

Продавам апарат за кафе


600 МКД
или предлог цена
24 окт 12:55Masini za perenje-frizider

Beko susara 6kg 5000den Hotpoint susara kompresorska 8kg 6500den Za...


По Договор
или предлог цена
21 окт 20:42ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ГОРЕЊЕ МНОГУ ПОВОЛНО


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 22:36SAMSUNG NA DELOVI

Samsung ecobubble na delovi cela masina 100e


100 €
или предлог цена
18 окт 19:30Vakum glava za pravosmukalka suvo/vodeno

Prodavam nova glava za pravosmukalka za suvo i vodeno koristenje so r...


800 МКД
или предлог цена
17 окт 19:40Adapter za crevo od pravosmukalka

Prodavam nov adapter za razlicni dimenzii i dodatoci za pravosmukalka...


300 МКД
или предлог цена
17 окт 19:36Mashina za perenje wirpool i gorenje

Dve mashini gorenje i dve wirpool so gorno otvaranje so mali defekti....


2.000 МКД
или предлог цена
16 окт 15:58Masina za perenje gorenje

Masinata e ispravna samo lagerite bucat . Moze da se proba na lice m...


3.000 МКД
или предлог цена
11 окт 10:30kUJNSKI VAGI 5Kg

prodavam kujnski vagi merat do 5 Kg razni opcii za merenje dones...


900 МКД
или предлог цена
09 окт 21:20Prodavam bagat mašina

Prodavam bagat mašina za šienje za delovi . Cena po dogovor.


800 МКД
или предлог цена
05 окт 10:38Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
01 окт 20:05PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10L OD 2000W

PRODAVAM VISOKO MONTAZNO BOJLERCE KONCAR 10 LITARSKO SO GREAC OD 2000...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

01 окт 10:57Dodatok sad za pravosmukalka

Prodavam dodatok sad za sobiranje na prashinata (ciklon filter), skor...


500 МКД
или предлог цена
24 сеп 22:58Блендер

Се продава блендер.


800 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Машина за перење AEG

Машина за перење АЕГ германска, исправна, 2000 ден


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:37Beko Robokit 2154 Food Processor

Beko Robokit 2154 Food Processor Миксер Блендер Соковник Сецко ит...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:27masina perenje indesit delovi

programator i sve drugo ispravno otkaza bubanj 078664852


1 €
или предлог цена
12 сеп 10:41PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SAMSUNG 1800 W

1800 W AIR TRACK MNOGU MALKU KORISTENA ИНФОРМАЦИИ на моб.070/577-5...


4.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:28kujnska masina za secenje

proizvod Gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:09Mashina za sushenje

gorenje


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:03Се продава кујнска вага

Се продава кујнска вага GORENJE


600 МКД
или предлог цена
04 сеп 13:32Се подава не користена фритеза, ел. скара, ел. сецко

Се продава малку koristen апарат за филтер кафе. 1 200 ден.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

02 сеп 16:01PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, KOMPLET SO VNAT...


1.700 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:16PRODAVAM KANISTRI ZA VODA ZA NESPRESSO KAFEMATI

PRODAVAM KANISTRI ZA VODA ZA NESPRESSO KAFEMATI. PRAKAM PO KARGO, MOZ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:16Gorenje Bojler 5L niskomontazen

Se prodava Gorenje Bojler 5L niskomontazen,koristen vo ispravna sostj...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

27 авг 16:43Aparat za filter kafe Bosch

Se prodava aparat za filter kafe,marka Bosch,nov,neotpakuvan.Cenata n...


2.000 МКД
или предлог цена
26 авг 10:38Соковник PHILIPS HR1855/70, 700W, 2l

Соковник Моќност:700W Капацитет на сад:2L Сад за отпадоци 1 брзин...


2.500 МКД
или предлог цена
18 авг 13:10Kirby Availr 2

Se proddava malku koristeno kirby so site dodatoci cena po dogovor


1 €
или предлог цена
18 авг 13:09Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам