Подкатегорија:
                   
167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam nov midea frizider

Prodavam nov neupotreben frizider Midea kupen od Setek


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

21 ное 12:13Samsung navibot

Se prodava navibot


150 €
или предлог цена
17 ное 11:35Болјер 10L

Се продава бојлер хит 10л


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

31 окт 11:04Masina za perenje

Prodavam Midea masina za perenje nova pod garancija neotpakuvana.


9.000 МКД
или предлог цена
27 окт 08:39Pravosmukalki so vodena filtracija!

Pravosmukalka so vodena filtracija, vo odlicna sostojba,Rovus 2300 de...


2.300 МКД
или предлог цена
22 окт 10:18Prodavam poveće domašni aparati

1.prodavam sokovnik filips 3000den. 2.blender mikron prilep 500den.3....


3.000 МКД
или предлог цена
17 окт 19:31Prodavam prekrasen kafemat Saeco Lavazza

Prodavavam prekrasen crven Saeco Lavazza kafemat. Kafematot funkcion...


2.500 МКД
или предлог цена
11 окт 08:23Prodavam bojler 80l

Prodavam bojler 80 l. Mnogu malku koristen


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

12 сеп 18:09Se prodava Rovus Nano cistac za podovi

Rovus Nano cistac na podovi na baza na parea. Kupen pred 1 godina i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

12 сеп 16:24Se prodava gotvac na parea Philips

Se prodava gotvacna parea Philips, iskoristen samo ednas, cena 2500 d...


2.500 МКД
или предлог цена
26 авг 20:09Продавам нов соковник

Продавам нов соковник Делимано.


5.000 МКД
или предлог цена
21 авг 11:58Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so garancija. Vo odlicna sostojba e, so komp...


1.000 €
или предлог цена
07 авг 13:17Kirbi/ kirby/кирби

Продавам кирби правосмукалка со основните додатоци и +додатоците за х...


1.700 €
или предлог цена
02 авг 21:58PRODAVAM Beko mashina za perenje alishta

8500 den.


8.500 МКД
или предлог цена
24 јул 08:48prodavam masinka za sisanje

prodavam masinka za sisanje ispravna koristena ednas .Ja prodavam por...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

30 јун 13:51prodavam singer masina

masina za suenhe singer vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
17 јун 17:55Prodavam vgradena masina za sadovi Beko

Se prodava vgradena masina za mienje sadovi Beko DIS26021, 45-ka malk...


190 €
или предлог цена
04 јун 09:46ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

ПРОДАВАМ НОВА НЕКОРИСТЕНА ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА


1.200 МКД
или предлог цена
17 фев 11:53Машина за перење ГОРЕЊЕ WA73127, 7кг

Prodavam masina za perenje alista GORENJE WA73127, predno polnenje, 7...


8.100 МКД
или предлог цена
13 фев 14:33Prodavam PFAFF troen transport

Prodavam Mashina - Troen transport PFAFF odlichna sostojba.


849 €
или предлог цена
31 јан 22:23Sporet mini

Продавам шпорет со две рингли од Препород-Пожаревац тип ЕК 207 снага ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

24 јан 14:04Се продава фридижер Фаворит

се продава фрижидер во одлична состојба , многу малку е користен б...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

20 јан 16:23Sporet za parno plamen

Sporet za parno plamen


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

16 јан 15:07Апарат за лупење Компир и Јаболка

Автоматски апарат на батерии за лупење Компир и Јаболка.


500 МКД
или предлог цена
20 дек 19:02Столна UV ламба

Ултравиолетовите зраци веќе долго време се користат како најефикасен ...


3.099 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

17 дек 14:46Elektricen sporet

Prodavam elektricen sporet gorenje


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

08 дек 23:04Se prodavaat aparati za domakinstvo

Se prodavaat polovni kreveti, frizideri, sporet, televizor, tepisi, p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

04 дек 13:02Se prodava novo Kirby Avalir so full oprema

Se prodava Kirby Avalir, koristeno samo vo domasni uslovi, kupeno sep...


1.800 €
или предлог цена
04 дек 12:09WiFi Smart утичница, Android + iOS | Commel

ART. 265-305 •Max. opterećenje : 16 A / 3680 W •Nazivni napon : 230...


1.399 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

01 дек 09:37Механички програматор на време, тајмер | Commel

АРТ. 90821 • Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W • Номинален напон: 2...


230 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

01 дек 09:33Masina za perenje Gorenje

Prodavam solidno socuvana masina za perenje Gorenje. Masinata si rabo...


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 12:20Se prodava mashina za peglanje

Se prodava dobro sochuvana mashina za peglanje EIDA P75.5 Kontakt...


300 €
или предлог цена
04 ное 14:47Elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet gorenje vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

10 окт 21:40Prodavam bojlwr 10l

Prodavam bojler 10l


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

13 авг 12:37Купувам Машина За Перење Алишта

Купувам Машина За Перење Алишта INDESIT IWC 71251 C ECO 5,999 Ден ...


5.999 МКД
или предлог цена
18 јун 14:39Kondenzaciska Masina za Susenje CANDY GCC 580 NB

Prodavam Kondenzaciska Masina za Susenje alista CANDY GCC 580 NB - ...


6.500 МКД
или предлог цена
08 јун 06:22Prodavam iapraven motor za masina koncar

Prodavam ispraven motor zamasina za perenje koncar.cena 1500 denari f...


1.500 МКД
или предлог цена
04 мај 21:38Апарат за палачинки

Моќност: 1000w Прилагодлива контрола на температурата Нелеплива пло...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

26 апр 13:34Se prodavaat boljati 50li i 70lt

Se prodavaat boljari 50lt i 70lt


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

17 фев 13:00Се продава диспанзер за вода

Се продава диспанзер за вода AQUABAR, купен од Техномаркет пред 1 год...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

10 дек 13:30Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам