Карпош
Подкатегорија:
                   
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Спална соба

Се продава брачен кревет со душек, заедно со 2 натказни и ноќни ламби...


12.000 МКД
или предлог цена
18 јан 19:21LEIRVIK Кревет 160х200/Ikea

Код на производ: 792.772.84 Карактеристики на прозиводот: Материј...


12.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 јан 11:34ЕФТИН ЛЕЖАЈ + ДУШЕК

Душекот е стар само 1 година, а креветот е добро сочуван и со приличн...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 ное 15:43Плакар

Димензии: 60 х 80 х 210 см


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

26 окт 15:38Se prodava bracen krevet so natkasni

Bracen krevet 200x160 cm i 2 natkasni - mediapan so latofleks. Klub...


1 €
или предлог цена
03 окт 12:46Продавам плакар

Се продава добро сочуван плакар.


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

08 сеп 13:26Кревет - Пиколино

Се Продава Кревет Пиколино (Се Затвора и заклучува со клуч) Димензии...


2.499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 сеп 08:55Soba

Se izdava ednokrevetna soba vo blizina na studentskiot dom “Goce Delc...


1 €
или предлог цена
02 сеп 11:20ПОДАРУВАМ КРЕВЕТ

Подарувам кревет француски лежај со механизам одлично сочуван дименз...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

27 јул 14:31Спална

Цена на спалната (180х200, со душек и летвички): 14000 денари


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 јул 11:26Prodavam MEBLO francuski lezaj

Moderen i odlichno sochuvan francuski lezaj Meblo (dushek nad dushek)...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

25 мај 13:00Античка спална соба- слонова кост со златни детали

се состои од: - голем гардеробер (2,40 x 2,35) - козметичка комода...


8.000 €
или предлог цена
08 мај 13:00Prodavam MEBLO francuski lezaj i moderni elementi za domot

Gi prodavam slednite raboti: 1.Moderen i odlichno sochuvan francus...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

17 апр 16:50krevet poloven- se prodava

Se prodava krevet poloven, poradi kupuvanje na nov cena:po dogovor ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 мар 13:15Чаршави со ластик

Македонски производ од памучен 120гр џерсеј( трико) 160*200 500ден ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

06 мар 18:11француски лежај /брачен кревет

Се продава француски лежај / брачен кревет малку користен. Лежајот е ...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 јан 15:26Lizgacki plakari po najpovolni ceni

brza Izrabotka na lizgacki plakari po najpovolni ceni. Model Eva so ...


85 €
или предлог цена
26 дек 19:43Душек Dusek

Koristen dusek 180*200 Simpo Vranje Premier.Vo odlicna sostojba .


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

29 ное 09:28se prodava edincen krevet i mala masa

se prodava edincen krevet i mala masa. cena povolna 072 44 38 44


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

06 ное 13:01Продавам нов Јоги душек

Продавам нов Јоги душек 90х200


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 20:19Продавам душек за спална - нов

Продавам душек за спална од Симпо, нов, воопшто не користен. Купен по...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 20:10Се продава душек од Симпо

Душекот е купен во Декември, а користен е две недели Димензии: 160х2...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

15 јул 19:01Prodavam krevet 2x1.9

Prodavam bracen krevet dimenzii 2m na 1.9m , so dve posebni fioki od ...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

06 јун 11:54ANTIDEKUBITALEN DUSEK 200 x 90 x 17 cm, Model P141

Nov ANTIDEKUBITALEN DUSEK, Dimenzii 200 x 90 x 17 cm, Model P141M D...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

30 мај 16:22Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам