Карпош
Подкатегорија:
                   
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI

KONTAKT 071305565 VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada) parce 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

17 ное 13:09Промовирано

Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 11:03Komoda

Prodavam cisto drvena Komoda mnogu socuvana


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 15:04Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 ное 13:22Prodavam nov neotpakuvan lezaj

се продава комплетно нов лежај неотпакуван со димензии 200x160 сива б...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

23 ное 06:04Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
22 ное 00:10Golema fotelja na spustanje

Prodavam golema fotelja na spustanje. 075205657


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

18 ное 19:09DUSEK OD COMODITA ALOE VERA NOV

SE PRODAVA DUSEK OD COMODITA ALOE VERA DUESKOT E SAMO OTVOREN NE E VO...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

18 ное 18:28SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI

KONTAKT 071305565 VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada) parce 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

17 ное 13:09Spalna 200x160cm

Se prodava spalna za dusek 160x200. spalnata e socuvana kako nova. C...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 ное 14:29Se prodava Latofleks

Latofleks mnogu malce koristen so dimenzii 190/160 so nogarki


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

12 ное 08:59Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

09 ное 17:40Регали за во дневна/спална/детска соба

Се продаваат сочувани, минимално користени регали за дневна, спална и...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 ное 12:04Се продава MAGNOFLEX наддушек

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

05 ное 10:16Dusek Aloe Vera Nautilus Simpo

Dimenzii 160x200cm Malku koristen, kako nov Kontakt 075216276


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 09:54Се продаваат кревети

Се продаваат дупли и едниначни кревети. Дупли кревет комплет со душе...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 ное 18:44Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PRO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 ное 10:34DVA KREVETI

DVA KREVETI. KONTAKT. 075415516. ZLATKO


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 окт 19:41Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 МКД
или предлог цена
12 окт 20:54MALM фиокар со три фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка, медијапан > Боја...


7.640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 сеп 11:59KULLEN KULLEN Фиокар со 6 фиоки / бел / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела ...


7.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 сеп 11:51Се продава кревет 180*205 со гратис душек

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за ...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:29Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:26Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:23BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:34KLEPPSTAD трокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


9.560 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:31Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

03 сеп 16:09Се продава огледало

Профавам огледало и столче 1800ден комплет.лице за контакт Весна 078 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

01 сеп 14:56Наткасни за спална

Се продаваат две натказни за спална за 1500ден .Лице за контакт Весна...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

01 сеп 14:36Prodavam krevet i Dusek

Подавам кревет со сандак со механизам за отворање и душек 140х200cm н...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

31 авг 21:09Продавам кревет

Продавам речиси нов кревет Лице за контакт Ангела: 075986414


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 авг 19:44KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 јул 13:42Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43UTAKER Кревет на спрат/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: > Материјал: дрво / бор > Боја: светл...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

14 апр 15:08Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 апр 08:58Dusek 90x200x27cm - FederBau Comfort

Dusek so dimenzii 90x200x27cm - FederBau Comfort model vo odlicna sos...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

11 апр 00:22MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, 75% полиестер, 2...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 12:09Dusek

Dusek kupen od simpo Dimenzii 200x180


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

07 апр 23:03АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 мар 15:10Кревет брачен

Кревет / Krevet брачен / bracen димензии: 200cm x 160cm (со прос...


6.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мар 13:48Site 3 plakari za 3.000

Plakar od 4 krila Komoda 3.000 denari Plakarot se rasklopuva, Mo...


3.000 €
или предлог цена
19 мар 00:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам