276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 12:18Sony xperia

Ispraven so polnac se ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:13Samsung postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
Денес 11:13Soni ericsson postar model GT-E1190

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
Денес 11:13Poveke modeli

Ispravni so polnac


123 €
или предлог цена
Денес 11:12Huawei y5 odlicen

Super telefonce


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:12Xiaomi Poco X3 Pro - 128GB - НОВ

Xiaomi Poco X3 Pro - 128GB - НОВ НОВ НЕОТПАКУВАН СО 24 МЕСЕЦИ ГАРАН...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Денес 02:11HUAWEI Y 6

Nov telefon Huawei Y6 2019 Kont tel 070 210 651


5.700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05Motorola E 40

Nov telefon Motorola E40 , kontakt tel 070 210 651


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05Motorola Moto G-200 5G

- Motorola Moto G-200 5G - Stellar Blue - 108MP - 2160p - 8 GB RA...


17.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.580 МКД
Вчера 11:24IPHONE 12 PRO MAX !!

Telefonot e kako nov koristen pola godina.. Cena 750€


750 €
или предлог цена
Вчера 11:21SAMSUNG GALAXY S10E NOV FULL PACK

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:54** SAMSUNG GALAXY NOTE 20 MYSTIC BRONZE 256/8GB **

Se prodava Note 20 vo perfektna sostojba , nula grebnatinki , bez puk...


24.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Iphone 12 pro max

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne ...


750 €
или предлог цена
Вчера 10:14HUAWEI P30 PRO

➡️huawei p30 pro ➡️socuvan kako nov ➡️komplet kutija i polnac ➡️6g...


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
22 сеп 18:40SE PRODAVA Xiaomi Mi 10t pro

Se prodava Mi 10t pro Odlično sočivan kako nov Komplet pakuvanje so...


18.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:13SAMSUNG GALAXY S10E NOV FULL PACK

Se prodava Samsung Galaxy S10E White 128 / 6 GB RAM NEMA RAZLIKA OD...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 13:30Huawei p30 pro full pack

Huawei p30 pro full pack boja AURORA BLUE Garancija internacionaln...


16.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

22 сеп 12:07Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Zamena za 11/11pro so moja doplata Ima nova baterija Ne mu e mene...


8.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 02:40Samsung Galaxy A52 128GB 5G FULL PACK

Се продава Samsung Galaxy A52 128GB 5G во супер состојба. За повеке и...


13.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:04VIVO Y72 5G

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
21 сеп 18:54Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:42REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


17.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.500 МКД
20 сеп 18:46ORIGINAL POLNAC SAMSUNG 25W

SAMSUNG ORIGINAL FAST CHARGER 25W USB C TO C PORT KAKO NOV... PONU...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 16:31Се продава Xiaomi Mi A1 Black

Се продава Xiaomi Mi A1 Black со полнач во исправна состојба и специф...


2.800 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:29VIVO Y72

Vivo Y72 5g kupen od setec socuvan kako nov so garancija do 04.2024 ...


11.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 10:18Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
19 сеп 20:22Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 94% kupen od ...


400 €
или предлог цена
19 сеп 20:22PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

Mobilniot e kupen na 11.11.2020 no ne e koristen ni ednaš.


По Договор
или предлог цена
18 сеп 23:16IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 17:05SAMSUNG J7 2017

Raboti na site mrezi Cena fiksna Bez zameni NEMA polnac samo Telef...


50 €
или предлог цена
17 сеп 11:25Otkupuvam skrseni, koristeni, novi telefoni

Otkupuvam skrseni, koristeni, novi telefoni


16 сеп 12:24Prodavam odlicno socuvan Samsing Galaxy J7

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se raboti


5.300 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:24PRODAVAM MOBILEN DORO 2404

.........................PRODADEN.......................... ...........


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:51iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini 🔥iphone 13 pro max 256gb gold 12...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 12:58Novi futroli za xiaomi poco f3

Maskite se novi ne koristeni ,samo taa sto e na preklop e nosena neko...


13 сеп 15:17Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 14:00Samsung S20+

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grebnatinki


380 €
или предлог цена
13 сеп 13:26Huawei P Smart Z

Se prodava Huawei P Smart Z prv sopstvenik, koristen 2 godini. Staklo...


4.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 12:39LG star model

Ispravno se na nego


123 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:32Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам