276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo k6

Lenovo k6 odlicno socuvan 078 440 830


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
11 сеп 16:42Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
10 сеп 11:32REALME X50PRO 5G+GRATIS REALME WATCH

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 20:21Samsung Galaxy S10 128GB Dual Sim [KAKO NOV]

Bez kutija. Doaga so obicen polnac, wireless quick charger, usb kabe...


199 €
или предлог цена
09 сеп 12:07[CISTO NOV] Blackview BV5500 Pro -Armiski izdrzliv smarphone

KONTAKT: 078 473 254 - NIKOLA KONTAKT: 078 473 254 - NIKOLA KONTAKT...


99 €
или предлог цена
09 сеп 12:04iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK

Se prodava iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK. Ima mala puknatink...


999 €
или предлог цена
08 сеп 23:42Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 10:21Slusalki bluetooth wireless

Novi wireless slusalki Viber. 00306999510972


700 МКД
или предлог цена
08 сеп 10:14Otkup na mobilni telefoni

Otkup na mobilni telefoni isplata vednas kesss 078 640 991


06 сеп 14:24Се продава батерија за Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
05 сеп 07:54Xiaomi note 10 pro so kutija

Xiaomi note 10 pro so kutija


11.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 09:55Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


15.999 МКД
или предлог цена
01 сеп 17:55PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:17Златен Број / Zlaten broj 072 66 22 33

Се продава златен број 072 66 22 33 Многу погоден за сопствен бизнис...


01 сеп 15:00Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
01 сеп 12:15iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 10:54Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 10:53Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s Stratos + Premium

Se prodava smartwatch: Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s ili + Premium mod...


150 €
или предлог цена
01 сеп 10:53Huawei P40 Lite

Skrseno staklo, no kompletno funkcionalen i moken telefon. Moze da se...


3.500 МКД
или предлог цена
31 авг 12:14Zastitna maska Nillkin Samsung S21 Ultra nova

Zastitna maska Nillkin Samsung S21 Ultra nova


550 МКД
или предлог цена
30 авг 16:29Iphone 8 Vo Odlicna Sostojba

Prodavam iphone 8 vo odlicna sostojba. Na slikite sto se gleda toa...


1 €
или предлог цена
27 авг 22:11BUBICI MESO BOJA-CELOSNO NEPRIMETLIVI

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
23 авг 10:51Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
19 авг 13:59Huawei P40 Lite 6GB/128

Se prodava Huawei P40 Lite, ponovata verzija so 6GB ram i 128GB memo...


9.000 МКД
или предлог цена
17 авг 11:39Xiaomi Poco M4 5G

Se prodava Xiaomi Poco M4 5G crna boja. Telefonot e koristen 3 meseci...


9.990 МКД
или предлог цена
17 авг 11:36Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
17 авг 10:12REALME WATCH

prodavam realme watch nov nekoristen meri saturacija na krv,puls idr...


2.800 €
или предлог цена
11 авг 16:29OTKUP NA MOBILNI ( NOVI - POLOVNI )

Откуп на вашиот телефон исплата веднаш. Најреална проценка.


06 авг 15:31Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:28Mate 20 pro

Mate 20 pro


220 €
или предлог цена
31 јул 23:59Drzac na telefon za vo kola

Nov drzac za telefon Aluminium Edition Viber 00306999510972


31 јул 16:02Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
30 јул 12:27Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija ...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:31Samsung Galaxy S6

Se prodava Samsung Galaxy S6. So zastitna maska i polnac. Rabote na...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:44Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јул 19:34IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALT...


1 €
или предлог цена
04 јул 10:57SONY Ericsson K800i so Bluetooth zvucnik

SONY ERICSSON K800i so originalen polnac i bluetooth zvucnik


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 10:45Polnaci za postari modeli Nokia otorola Samsung Sony Alcate

Povekje vidovi na polanci za postari modeli na mobilni telefoni NOKIA...


200 МКД
или предлог цена
29 јун 10:43Delovi za Iphone 5 i 5s

Se prodavaat delovi za iphone 5 i 5s


1 МКД
или предлог цена
18 јун 12:20Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам