276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Memoriska karticka 256 GB

Se prodava Lexar memoriska karticka so kapacitet od 256 GB so brzina ...


31 јан 22:44Samsung a20e NOV OD TELEKOM!

Telefonot e samo ednas uklucen,kupen e od telekom pred 2 nedeli.


8.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:13Power Bank

Prodavam portabilen power bank ,polnac za mobilni telefoni i tableti ...


1.200 МКД
или предлог цена
28 јан 10:13Anker Usb C kabel,kako nov.

Prodavam cisto nov kabel,anker bel po boja,usb c na usb c.Nekoristen....


10 €
или предлог цена
15 јан 09:22Prodavam iphone XSMAX 64gb neverlock

za poveke informacii 074600345


470 €
или предлог цена
11 јан 21:42Prodavam iphone 12 neverlock 64gb

za poveke informacii 074600345


730 €
или предлог цена
11 јан 21:38Sony Xperia 10, dual camera, dial sim2 -nov

Provama Sony Xperia 10, kako nov, koristen nekolku meseci. Za podetl...


По Договор
или предлог цена
09 јан 09:40PRODAVAM NOV HUAWEI P SMART 2021

......................PRODADEN............................. ...........


9.500 МКД
или предлог цена
07 јан 12:16Alcatel 1

Se prodava nov telefoni alcatel 1 kupen od a1 na 21.12.2020 telefonot...


3.500 МКД
или предлог цена
30 дек 14:08Iphone 6s 64gb

Prodavam iPhone 6s 64gb bez tragi na koristenje so komplet pakuvanje ...


6.000 МКД
или предлог цена
27 дек 22:43Se prodava cisto nov Samsung Galaxy A71

Се продава Samsung Galaxy A71 чисто нов, не отпакуван и не користен ...


1 €
или предлог цена
26 дек 17:10iPhone 8 eksta kesh

Ekstra kes


По Договор
или предлог цена
21 дек 21:32NOV Samsung Galaxy A21s

Се продава Samsung Galaxy A 21s, нов, неотпакован, 2 години гаранција...


9.500 €
или предлог цена
16 дек 19:54NOV Samsung Galaxy A21s

Се продава Samsung Galaxy A 21s, нов, неотпакован, 2 години гаранција...


9.500 МКД
или предлог цена
16 дек 19:53PRODAVAM MOBILEN XIAOMI REDMI 8T

.......................PRODADEN.......................... .............


7.000 МКД
или предлог цена
12 дек 20:45Xiaomi A2 Lite(Redmi 6 pro)

Se prodava xiaomi A2 Lite


5.000 МКД
или предлог цена
05 дек 22:52PRODAVAM MOBILEN ALCATEL 20O8G

...................... PRODADEN............................ ...........


1.200 МКД
или предлог цена
05 дек 20:50Se prodava iphone 6

Se prodava iphone 6


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 17:59Motorola RIZR Z8 Ferrari LE zamena

Back to search results |Listed in category: Cell Phones & Accesso...


1 €
или предлог цена
24 ное 11:29IPHONE 6S 16GB

Prodavam IPHONE 6S 16GB socuvan e maksimalno kako na slikite poveke i...


6.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:50Iphone 12 nov neotpakuvan

Iphone 12 nov neotpakuvan 077-831-798 Samo ozbilni!!!


780 €
или предлог цена
15 ное 21:30Apple Watch

Apple Watch - 1st generation, 8GB, 38mm, BLACK -odlicno socuvan kako...


150 €
или предлог цена
14 ное 23:43Novi Bluetooth Slusalki

Tri modeli na smart bluetooth slusalki za mobilen i za laptop, koi se...


1.200 МКД
или предлог цена
08 ное 11:37Nov samsung a41

Nov ne uklucuvan samsunga41


11.000 МКД
или предлог цена
05 ное 22:18Mobilno Telefonce

Novo Powerbank neobicno dual sim telefonce so dva elentrika na kopce ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 ное 15:27ZALOG, OTKUP I PRODAZBA NA TELEFONI I DR. VID NA TEHNIKA

ЗАЛОЖНА КУЌА ШТИП НУДИМЕ ПОЗАЈМИЦИ ПРЕКУ ЗАЛОГ НА ПРЕДМЕТ. Одобрув...


14 окт 16:16Honor 7s

Se prodava nov Honor 7s


6.000 МКД
или предлог цена
11 окт 23:06IPHONE 8 GOLD Mnogu zacuvan

IPHONE 8 GOLD 64 GB Telefonot e kupen od Germanija Mnogu zacuvan


260 €
или предлог цена
08 окт 03:15Doogee S88 Pro

Se prodava neotpakuvan Doogee S88 Pro.Telefonot ima 10.000 mAh bateri...


20.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 01:31PRODAVAM MOBILEN ALCATEL 2019G

.......................PRODADEN....................... ................


1.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:32PRODAVAM SLUŠALKI NOKIA WH-101 HS-105

......................PRODADENI....................... ................


150 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:32Alcatel Onetouch Pop C1 mobilen zamena za tablet

Se prodava odlicno socuvan alcatel. Telefonot e kupen nov i e koriste...


1.200 МКД
или предлог цена
26 авг 14:10Samsung j3 2017 Huawei y6 2016 mozna zamena

Samsungot e prodaden Huaweito e so skrseno staklo funkcionira moze...


50 €
или предлог цена
26 авг 14:10Prodavam Samsung a8

Продавам Samsung a8 2018, telefonot e zacuvan celosno, brz e, ne koce...


6.500 МКД
или предлог цена
21 авг 23:46samsung a8

Se prodava samsung a8, vo odlicna sostojba, koristen e 1 godina. Tele...


8.000 €
или предлог цена
21 авг 23:36Iphon 7, 32Gb, Rosegold

Se prodava iphone 7, 32Gb, Rosegold. Kupen od Telekom. 📞 Za info. 0...


12.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:00NOKIA C3-01 TOUCH AND TYPE

.....................PRODADEN........................ .................


1.500 МКД
или предлог цена
26 јун 22:46Huawei Y5 2018

Со заштитно стакло и маска. Контакт: 077/871-725 Александар СПЕ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:26LG GB110

Se prodava socuvan mal telefon lg gb110. Telefonot e ispraven samo tr...


5 €
или предлог цена
23 јун 01:12Samsung GT - E2600 slide, klizanje, lizganje

Se prodava samsung e2600 na klizanje. Telefonot ima problem so flet k...


5 €
или предлог цена
23 јун 01:04Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам