223 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK

Se prodava iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK. Ima mala puknatink...


999 €
или предлог цена
08 сеп 23:42Xiaomi note 10 pro so kutija

Xiaomi note 10 pro so kutija


11.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 09:55PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:17Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
01 сеп 12:15iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 10:54Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 10:53Huawei P40 Lite

Skrseno staklo, no kompletno funkcionalen i moken telefon. Moze da se...


3.500 МКД
или предлог цена
31 авг 12:14Iphone 8 Vo Odlicna Sostojba

Prodavam iphone 8 vo odlicna sostojba. Na slikite sto se gleda toa...


1 €
или предлог цена
27 авг 22:11Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
19 авг 13:59Huawei P40 Lite 6GB/128

Se prodava Huawei P40 Lite, ponovata verzija so 6GB ram i 128GB memo...


9.000 МКД
или предлог цена
17 авг 11:39Xiaomi Poco M4 5G

Se prodava Xiaomi Poco M4 5G crna boja. Telefonot e koristen 3 meseci...


9.990 МКД
или предлог цена
17 авг 11:36Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
17 авг 10:12Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:28Mate 20 pro

Mate 20 pro


220 €
или предлог цена
31 јул 23:59Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
30 јул 12:27Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija ...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:31Samsung Galaxy S6

Se prodava Samsung Galaxy S6. So zastitna maska i polnac. Rabote na...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:44Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јул 19:34IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALT...


1 €
или предлог цена
04 јул 10:57Delovi za Iphone 5 i 5s

Se prodavaat delovi za iphone 5 i 5s


1 МКД
или предлог цена
18 јун 12:20Iphone 11 Pro max

iPhone 11 PRO MAX 256GB Cena: 650 € Moze i vo kripto 078/263-777


650 €
или предлог цена
14 јун 19:18Xiamoi 11T pod garancija

Skrseno zadno kapace kosta 1000denara u ledikom.


16.000 МКД
или предлог цена
12 јун 17:02Samsung S22 ULTRA 8/128GB НОВ

Се продава Samsung S22 Ultra 8/128GB нов купен во Германија


1.010 €
или предлог цена
01 јун 17:25iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
31 мај 19:34SAMSUNG A22 НОВ НЕОТПАКУВАН ОД ТЕЛЕКОМ СО ГАРАНЦИЈА

Се продава SAMSUNG A22 Нов неотпакуван од Телеком МК со гаранција. Мо...


10.500 МКД
или предлог цена
30 мај 22:19ALCATEL 3080,novi(neotpakuvani) telefoni

Se prodavaat 3 novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080,imaat pogolemi...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 11:36Нови Алкател телефони

Продавам два нови неотпакувани телефони


1 МКД
или предлог цена
21 мај 22:16SAMSUNG A32 KAKO NOV

SAMSUNG A32 4GB RAM 128 ROM STAR 5 MESECI KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORIS...


200 €
или предлог цена
21 мај 08:54Prodavam 2 telefoni iPhone XR

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G cena 210 evra eden I eden iPhon...


1 €
или предлог цена
20 мај 11:39xiaomi 11T

uste pod garancija samo zadnoto kapace e skrseno fiksna e cenata!


300 €
или предлог цена
09 мај 07:28Se prodava iPhone 11 64GB

Telefonot e top So sosem mali grebnatinki od menenje na zastitni ma...


430 €
или предлог цена
29 апр 12:39Kutija za iPhone 13 pro max 128gb

Se prodava kutija za iphone 13 pro max


600 МКД
или предлог цена
14 апр 08:40Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција.

Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција 6месеци. Можност за плаќа...


12.500 МКД
или предлог цена
01 апр 12:08Чист уред

128 ГБ складиштето 64 МП камери софтверот за препознавање лица читате...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:02Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkci...


По Договор
или предлог цена
12 мар 14:07Ekran za Huawei P20 Lite

Originalen ekran


2.600 МКД
или предлог цена
09 мар 14:51Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Мобилниот е со купен од А1 8/2021 со 2 годишна гаранција до 8/2023. ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 мар 14:09Prodavam 11 pro 64gb kako nov

Prodavam 11 pro kako nov Neverlock 074202567


500 €
или предлог цена
06 мар 09:42LG Joy ..... kako nov

Se prodava LG Joy so celo pakuvanje i 2 zastitni selikonski maski Kor...


По Договор
или предлог цена
27 фев 16:55Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам