235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


12.000 МКД
или предлог цена
04 дек 19:12Samsung Galaxy S9 Purple

Se prodava Samsung Galaxy S9 vo solidna sostojba. Ima minimalni tragi...


10.500 МКД
или предлог цена
04 дек 19:00Samsung galaxy S9 Black

Se prodava Samsung Galaxy S9 maksimalno zacuvan. Telefonot e vo odlic...


11.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:51Se prodava Apple iPhone 8

Se prodava iPhone 8 (64 Gb) White - vo dobra sostojba - orginalna ba...


9.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:50VIVO Y72 5G

VIVO Y72 5G socuvan komplet so kutija,polnac,slusalki kupen od setec...


8.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 МКД
04 дек 18:00Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 15:06Iphone 6s

Iphone 6s


5.500 МКД
или предлог цена
03 дек 22:21Iphone 12 pro max

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne ...


750 €
или предлог цена
03 дек 15:19Samsung A12

se prodava samsung a12 bez tragi na koristenje kako nov


7.000 МКД
или предлог цена
03 дек 15:19SAMSUNG S21 5G

Se prodava Samsung Galaxy S21 5G so 24 meseci garancija od T-mobile. ...


25.000 МКД
или предлог цена
03 дек 10:58Samsung A33 5G Nov neotpakuvan , Od telekom 24 mes garancija

Prodavam neotvoren samsung a33 5g kupen od telekom so 24 meseci garan...


16.000 МКД
или предлог цена
03 дек 09:08Motorola Moto G-200 5G

- Motorola Moto G-200 5G - Stellar Blue - 108MP - 2160p - 8 GB RA...


15.500 МКД
или предлог цена
03 дек 08:37Malo telefonce na kopcinja

Cena fiksna 2000 denari Novo mini nekoristeno telefonce so 3 sim otk...


3 МКД
или предлог цена
02 дек 17:30Iphone xs

Se prodavaat dva iphone xs 64gb maksimalno socuvani bez tragi na kori...


1 €
или предлог цена
02 дек 13:50Samsung Z flip 3

Telefonot e nov, koristen e edna nedela Cena 600e 078291609 0782...


600 €
или предлог цена
02 дек 13:18Honor 8a

Prodavam Honor 8a telefonce Ispraven so kutija star e 2god Ram 3g...


4.000 МКД
или предлог цена
01 дек 18:47Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


7.999 МКД
или предлог цена
01 дек 15:49Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
01 дек 00:42PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
30 ное 00:15iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
29 ное 15:53Mate 20 pro

Mate 20 pro


1.111 €
или предлог цена
29 ное 02:32I phone 11 pro max

Prodavam I phone 11 pro max 64 GB socuvan maksimalno bez nikakva greb...


470 €
или предлог цена
26 ное 10:59Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
510 €
25 ное 18:41Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
24 ное 19:01iPhone 12

Se prodava odlicno socuvan iphone 12. Otklucen na site mrezi. 64gb vn...


520 €
или предлог цена
24 ное 16:03Се продава Iphone 13 - нов неотпакуван

Се продава Iphone 13 - moonlight blue, меморија 128 GB, RAM 4 GB. Тел...


55.000 €
или предлог цена
23 ное 21:14Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G

Se Prodava Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G , 256 GB , Black NOV Kupen od...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49iPhone 12 Pro 256GB

Se Prodava Iphone 12 Pro 256GB , Pacific Blue , odlicno socuvan 0702...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49Prodavam IPhone X

Prodavam Iphone X


199 €
или предлог цена
23 ное 07:28PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen ama e socuvan kako nov so kutija i site dodatoci...


7.000 МКД
или предлог цена
20 ное 18:05ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


17.500 МКД
или предлог цена
19 ное 22:44Huawei Mate 20 Pro KAKO NOV !!!

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_pro-9343.php mozna zamena so...


200 €
или предлог цена
19 ное 12:17Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G kupen od t mobile Nov 6GB ram 128GB 10...


14.000 МКД
или предлог цена
19 ное 11:46Samsung S22 Black

Samsung S22 Black 128GB cena 540evra


540 €
или предлог цена
19 ное 11:46Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
17 ное 14:49Huawei P20 Lite

Telenofot e kupen od germanija, ima google maps i store, koristen so ...


5.500 МКД
или предлог цена
16 ное 16:22REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.500 МКД
или предлог цена
13 ное 16:32Се продава Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Телефонот е нов, не користен


250 €
или предлог цена
09 ное 21:57Sony xperia

Ispraven so polnac se ispravno


123 МКД
или предлог цена
08 ное 22:18iPhone 8 64 GB Space Gray

Се продава iPhone 8 64 GB, боја Space Gray. Сочуван телефон, без греб...


160 €
или предлог цена
06 ное 21:35Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам