222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava samsung galaxy A40

Telefonot e vo odlicna sostojba koriste 1 god Kupen od A1 Raboti n...


140 €
или предлог цена
03 јан 19:31samsumg galaxy s10+

telefonot e koristen 4 meseci kupen od germanija so 2 godini garancij...


550 €
или предлог цена
15 дек 00:30Samsung Galaxy note 8

Poloven ispraven so adapter I slusalki


19.000 МКД
или предлог цена
06 дек 11:21LG - ZTE - mobilni telefoni + futroli razni

telefon LG goi - 1200 den. telefon ZTE blejd3 - 1100 den futrola za...


300 МКД
или предлог цена
18 ное 20:08Samsung note 4 ZAMENUVAM ZA IPHONE

TELEFONOT E RKSTRA ZACUVANA. NEMA NI EDNA GREPKA . SAKAM IPHONE ZA TO...


По Договор
или предлог цена
16 ное 23:42Samsung J6 2018 crn

Prodavam samsung J6 2018 full pakuvanje raboti perfektno,moze i zamen...


6.500 МКД
или предлог цена
16 ное 19:35SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Mobilniot telefon e vo odlicna sostojba ,kupen vo mk od vip so garanc...


21.000 МКД
или предлог цена
28 окт 10:04Se prodava Huawei p9 mn zacuvanko telefonce

Se prodava Huawei p9 zacuvanko telefonce kako novo e so maska skrin p...


8.000 МКД
или предлог цена
25 окт 21:31Se prodava Huawei p20 lite cisto nov

Se prodava Huawei p20 lite cisto nov nema tocka na nego so zastitna m...


8.000 МКД
или предлог цена
25 окт 21:31iPhone 5s

ttlefonot e staklo ispraven nova baterija treba da se instalira sof...


1.500 МКД
или предлог цена
11 окт 09:40IPhone 5

telefonot e zaklucen so skrseno staklo 1000 denara


1.000 МКД
или предлог цена
11 окт 09:37IPhone 5 s

telefonot e staklo. zaklucen 1500


1.500 €
или предлог цена
11 окт 09:31Nokia 5

Nokia 5 zacuvan celo vreme so maska i staklo. Kako nov..


5.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:26Nov Mini Mobilen Dual Neverlock

Mini ukrasno skroz novo nekoristeno telefonce, na koe mu svetat site...


1.999 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:59Ekran za Samsung Galaxy a10

Original ekran za Samsung galaxy a10 2019


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:05Samsung Galaxy j5 2015

Telefonot e kompletno ispraven so puknat displej koj ne mu smeta vo r...


2.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:05Meizu Note 6

Nov Meizu Note 6 plava boja 3/32gb. Otklucen na site mrezi (dual sim...


6.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:27Microsoft Lumia 640 LTE

Koristena samo eden mesec bez tocka i grebka-isto kako od prodavnica....


1.999 МКД
или предлог цена
17 сеп 19:16Iphone X

Se prodava Iphone X mnogu dobro socuvan


550 €
или предлог цена
17 сеп 13:09Iphone 6S Neverlock

Iphone 6S Neverlock 16gb socuvan raboti besprekorno. bez kutija so dv...


150 €
или предлог цена
12 сеп 10:16Ekran za J5 2017

Se prodava originalen ekran za Samsung galaxy J5 2017 crna boja


2.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 10:15Huawei y6 2018

Telefonot se prodava poradi kupuvanje na nov mobilen.Ima garancija do...


7.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 15:39Samsung Galaxy S7 Pink Panter (rozeva linija)

Se prodava Samsung galaxy S7 so rozevi nekolku linii na sredinata koi...


13.600 МКД
или предлог цена
01 сеп 01:02Apple iPhone 8+

Se prodava iPhone 8+, 256gb memorija. Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
19 авг 19:38Samsung S7 edge

Samsung S7edge vo odlicna kondicija bed edna grebnatinka na nego. Ot...


200 €
или предлог цена
03 авг 15:01Ekran za galaxy j3 2017

Se prodava nov ekran za samsung galaxy j3 2017


2.500 МКД
или предлог цена
20 јул 01:01Blackview pro 20 dual sim

Blackview pro 20 dual sim. Ram 2gb Memoria 16gb Telefonot e ganz n...


3.800 МКД
или предлог цена
09 јул 08:34Samsung A30 dual sim

Samsung A30 dualsim nov. Ram 4gb Memorija 64 gb Ekran 6.4 Fast ch...


10.500 МКД
или предлог цена
28 јун 08:00I Phone XsMax+Smart Watch+Wireless Charger+5maski

Se prodava Iphone xsMax Bel zaedno so Smart Watch crn kompaktibilen ...


999 €
или предлог цена
14 јун 12:53Се продава Samsung Galaxy S7 edge

Телефонот е како нов


11.000 МКД
или предлог цена
13 јун 01:22SAMSUNG GALAXY J7 2016

Samsung Galaxy J7 2016 se prodava za 7.000 denara kamera odlicna tele...


7.000 МКД
или предлог цена
20 мај 19:44Iphone 6 Plus

Ekstra zacuvan bez grebanici. Boja space gray, 64GB.


12.000 МКД
или предлог цена
03 апр 01:01Redmi 6A

Vo odlicna sostojba skoro kupen so garancija kutija


4.000 МКД
или предлог цена
02 апр 12:37Samsung Galaxy A8 2018

Se prodava telefonceto so telefonceto ide polnac kabelce i slusalki k...


250 €
или предлог цена
31 мар 20:26IPhone 7 256 GB

Prodavam IPhone 7 256 Gb


250 €
или предлог цена
29 мар 18:08Samsung galaxy core prime

Se prodava Samsung Galaxy Core.Kupen e 150 evra vo Septemvri vo Germa...


70 €
или предлог цена
03 мар 15:48Se prodava huvei p 10 lite tel 078 385 018

Telefonot e nogu malce koristen nema ni edna grebetinka moze dase vid...


12.000 МКД
или предлог цена
18 јан 16:39se prodava iphone 5se newerlock nov 32g

iphon 5se 32g newerlock nov so kutija zemen od holandija tel. 0768...


По Договор
или предлог цена
11 јан 10:12Prodavam Iphone 7 plus itnoo

Telefonot e kako nov


390 €
или предлог цена
23 дек 14:09Se prodava Samsung Galaxy J3 2016 i Samsung Galaxy J5 2016

Se prodava Samsung Galaxy J3 2016 staklo e telefonot vo odlicna sosto...


4.000 МКД
или предлог цена
21 дек 10:32Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам