245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
31 јан 17:32Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.800 МКД
или предлог цена
31 јан 12:43Samsung galaxy S22 256GB NOV

Prodavam Samsung galaxy s22 nov nekoristen donesen od Germany raboti ...


480 €
или предлог цена
31 јан 10:59SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.990 МКД
или предлог цена
31 јан 08:03Iphone Xs Max

XS MAX staklo nema grebka ✅true ton ✅face id ✅orginal bateria 8...


300 €
или предлог цена
31 јан 02:20Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Samsung Galaxy A12

Telefonot e vo besprekorna sostojba. Bez maani.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
30 јан 10:12Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
30 јан 08:52Nov Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen kako od prodavnica-otklucen na site operatori. Pismena ga...


4.999 МКД
или предлог цена
30 јан 08:01Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


430 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
480 €
29 јан 16:52SAMSUNG МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

Се продава Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060I/DS Телефонот е...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:04Alcatel

Prodavam Alcatel android raboti na site mrezi komplet so kutija i pol...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 15:51Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
28 јан 11:29Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


12.000 МКД
или предлог цена
28 јан 11:26SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


8.000 МКД
или предлог цена
28 јан 09:31PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
28 јан 09:31Xiaomi 12 lite

Карактеристики 5Gда DUAL SIMда ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН6,5" ЗАДНА КАМЕРА...


111 МКД
или предлог цена
- 68 % Попуст
350 МКД
27 јан 17:32Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
720 €
27 јан 17:26iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:45Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:45Iphone XS

Se prodava perfektno socuvan Iphone XS , Bez niedna grebnatina Raboti...


250 €
или предлог цена
24 јан 13:08Sony Xperia Acro S

Se prodava Sony Acro S, maksimalno zacuvan i raboti na site mrezi.


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
22 јан 19:55Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
22 јан 19:55Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 17:19Otkup na sekakvi iphoni 077975291 071215520

OTKUPUVAM SEKAKVI IPHONI VIBER 077975291 071215520


По Договор
или предлог цена
21 јан 00:07Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 22:43Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
15 јан 20:14Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


19.500 МКД
или предлог цена
15 јан 12:07iphone XS Max

prodavam iphone ne nogu koristen, ne osteten 64GB,so nova baterija


280 €
или предлог цена
13 јан 21:46Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.1...


15.000 МКД
или предлог цена
13 јан 13:06Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јан 12:58Samsung Galaxy S10Plus

se prodava so mal prekin na display zatoa e taa cena poveke inf 074...


200 €
или предлог цена
11 јан 17:30Honor magic 4 lite Nov Nov Nov!!! od A1 moze zamena!!

Honor magic 4 lite nov nov nov !!! Od A1 kupen na 29.11.2022god so ...


250 €
или предлог цена
11 јан 11:30iPhone 13 pro

Prodavam iPhone 13 pro 256GB / neverlock. Komplet pakuvanje, koriste...


950 €
или предлог цена
11 јан 10:41SAMSUNG Z FLIP3

Se prodava samsung Z flip 3 Kupen nov od Telekom, koristen e samo e...


500 €
или предлог цена
04 јан 13:00Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
04 јан 10:46Iphone 6s

Iphone 6s


5.500 МКД
или предлог цена
03 јан 02:11Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам