241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Промовирано

Iphone XS

Se prodava perfektno socuvan Iphone XS , Bez niedna grebnatina Raboti...


250 €
или предлог цена
24 јан 13:08Sony Xperia Acro S

Se prodava Sony Acro S, maksimalno zacuvan i raboti na site mrezi.


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:07Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
22 јан 19:55Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
22 јан 19:55Honor 9X (Nov)

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
22 јан 19:55CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


8.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


13.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
22 јан 19:55Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
22 јан 19:54Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 900 evra Z...


900 €
или предлог цена
22 јан 19:54Iphone 14 Pro Black/White ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat Iphone 14 pro black i white so 128gb, 256gb i 512gb . Te...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
22 јан 19:54Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


830 €
или предлог цена
22 јан 19:54Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 17:19REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
21 јан 20:49Otkup na sekakvi iphoni 077975291 071215520

OTKUPUVAM SEKAKVI IPHONI VIBER 077975291 071215520


По Договор
или предлог цена
21 јан 00:07Xiaomi Mi 9T Pro

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvan...


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 22:43Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


700 €
или предлог цена
17 јан 18:32Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54Redmi Note 9 Pro kako nov

Se prodava Redmi Note 9 Pro komplet so site dodatoci i kutija Tel...


8.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 МКД
16 јан 13:10IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
15 јан 20:14Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


19.500 МКД
или предлог цена
15 јан 12:07Xiaomi 11T

✅Celosno pakuvanje ✅Garancija 15 meseci TMobile ✅Ram memorija 8+3g...


17.200 МКД
или предлог цена
15 јан 08:43iphone XS Max

prodavam iphone ne nogu koristen, ne osteten 64GB,so nova baterija


280 €
или предлог цена
13 јан 21:46Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.1...


15.000 МКД
или предлог цена
13 јан 13:06Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јан 12:58Samsung Galaxy S10Plus

se prodava so mal prekin na display zatoa e taa cena poveke inf 074...


200 €
или предлог цена
11 јан 17:30Honor magic 4 lite Nov Nov Nov!!! od A1 moze zamena!!

Honor magic 4 lite nov nov nov !!! Od A1 kupen na 29.11.2022god so ...


250 €
или предлог цена
11 јан 11:30iPhone 13 pro

Prodavam iPhone 13 pro 256GB / neverlock. Komplet pakuvanje, koriste...


950 €
или предлог цена
11 јан 10:41Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
09 јан 10:04SAMSUNG Z FLIP3

Se prodava samsung Z flip 3 Kupen nov od Telekom, koristen e samo e...


500 €
или предлог цена
04 јан 13:00Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
04 јан 10:46Iphone 6s

Iphone 6s


5.500 МКД
или предлог цена
03 јан 02:11Ipone 11 pro

Iphone 11 pro 256gb kako nov


440 €
или предлог цена
03 јан 02:11Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov so dva celofana ,od A1 kupen na 29.11...


250 €
или предлог цена
01 јан 14:44Samsung Galaxy Z Fold 3 5G s

Se prodava Samsung Z Fold3 5G so internacionalna garancija so origina...


По Договор
или предлог цена
30 дек 17:45PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen ama e socuvan kako nov so kutija i site dodatoci...


6.000 МКД
или предлог цена
30 дек 15:17iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
30 дек 07:56Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


780 €
или предлог цена
29 дек 01:50Се продава Samsung S10 Lite

Се продава одлично зачуван Samsung S10 Lite купен пред 2 години, со а...


По Договор
или предлог цена
25 дек 13:00Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам