227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava SAMSUNG A52S 6GB/128GB

Se prodava Samsung A52s 6GB/128GB Telefonot e kupen na 11.01.2022 so...


18.000 МКД
или предлог цена
03 фев 10:21Iphone 6S silver 16GB neverlock

Се продава Iphone 6s silver 16gb neverlock. Телефонот е целосно зачу...


100 €
или предлог цена
31 јан 19:33PRODAVAM SAMSUNG A20E

.........................PRODADEN.......................... ...........


4.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:24Se prodava iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max Face ID ✅ True Tone ✅ Battery health 96 🔋 Full Pa...


600 €
или предлог цена
27 јан 20:07iPhone SE A1662

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A1662 boja Space Gray .So...


100 €
или предлог цена
21 јан 20:51iPhone SE A1662

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A 662 boja Space Gray ....


5.500 МКД
или предлог цена
26 дек 10:33POVOLNO LG K 22

LG K 22 SKORO NOV


5.000 МКД
или предлог цена
21 дек 14:23Se prodava glanc nov Samsung A32 ne odpakuvan

Se prodava Samsung A32 ne odpakuvan 24 meseci garancija glanc nov 128...


225 €
или предлог цена
18 дек 15:26Iphone 12 Pro - NOV

Prodavam iphone 12 pro , 5 meseci koristen uste ima garancija. 100 % ...


800 €
или предлог цена
10 дек 11:55NOV NEKORISTEN LG K22 INFO 078387988

Telefonot e nov nekoristen nikako Ingormacii na 078387988


5.999 МКД
или предлог цена
02 дек 08:52Се продава Huawei p10lite како нов

Телефончето е одлично сочувано, цело време со маска, работи одлично б...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:48Alcatel 3080 4G | Alkatel

Prodavam novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080 4G. Imam 3 komad...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 23:22BEZICEN TELEFON SO DOMET 30km

Bezicen fiksen tel.so domet 30 km. Koristi fiksna linija a funkcioni...


3.500 МКД
или предлог цена
02 ное 07:35Prodavam iphone 7

Prodavam iphone 7 (crn) Funkcionira odlicno, vo dobra sostojba so m...


5.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:49Se Prodava Huawei

Se prodava


6.000 МКД
или предлог цена
26 авг 11:30IPHONE 11 NEVERLOCK

Prodavam Iphone 11 64gb neverlock,telefonot e vo odlicna sostojba.So ...


450 €
или предлог цена
22 авг 17:16PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG GALAXY A51

........................PRODADEN........................... ..........


10.000 МКД
или предлог цена
22 авг 11:31Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128 |KAKO NOV|

Se prodava xiaomi redmi note 8 pro 2019 kupen od Ledikom na novo so f...


10.000 МКД
или предлог цена
10 авг 18:52Iphone 7+

100% battery health Telefonot e odlicen Mozna e zamena


11.500 МКД
или предлог цена
23 јул 17:12Prodavam Iphone 8 plus vo odlicna sostojba

Telefonot e odlicno socuvan bez nitu edna maana. Moze da se vidi vo s...


18.000 МКД
или предлог цена
07 јул 13:00Iphone 8+ Rose Gold

Se prodava Iphone 8+ Rose Gold , koristen kratko vreme i mnogu dobro ...


300 €
или предлог цена
21 мај 12:16Се продава нов Xiaomi Redmi 9

Телефонот е нов, неотпакуван. Со маска, има гаранција.


10.500 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A12

Телефонот е нов, неотпакуван. со гаранција


11.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A02s

Телефонот е нов, неотпакуван. Со гаранција.


10.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A32

Телефонот е нов, неотпакуван. со гаранција


18.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A52

Телефонот е нов, неотпакуван. Со гаранција


21.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27Се продава нов Samsung Galaxy A02s

Телефонот е нов, неотпакуван. Со гаранција.


10.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:27EKRAN ZA IPHONE X

SE PRODAVA EKRAN ZA IPHONE X SAMO PROBAN PORACAN PO GRESKA PRAKAM PO ...


3.500 МКД
или предлог цена
08 мај 15:10Huawei mate 20 lite

Prodavam telefon Huawei mate 20 lite odlicno zacuvan,bez nikakva greb...


9.000 €
или предлог цена
02 апр 20:38Se prodava Iphone XS Max (Gold) 64Gb

Се продава одлично сочуван Iphone XS Max (Gold) 64Gb Повеќе информац...


420 €
или предлог цена
16 мар 18:04SAMSUNG A31 NOV NEAKTIVIRAN SO 24 MESECI Garancija

Se prodava SAMSUNG A31 nov neaktiviran so 24meseci garancija kupen na...


200 €
или предлог цена
13 мар 14:23Honor 7s se prodava nekoristen

Telefonot e kupen od A1, neverlock i raboti na site mrezi. Dovagja so...


60 €
или предлог цена
11 мар 20:05Huawei Honor 9x

Nov tel ne koristen kupen od vip na 18.12.2020 so garancija


7.999 МКД
или предлог цена
08 мар 00:01PRODAVAM SAMSUNG J6

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode ...


5.000 МКД
или предлог цена
25 фев 21:50PRODAVAM SAMSUNG J6

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode ...


5.000 €
или предлог цена
25 фев 21:49Prodavam redmi c9

Se prodava


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 17:08Se prodava iPhone 6s

Se ptodava iphone 6s vo odlicba sostojba 100proceti bateri helt Tel...


100 €
или предлог цена
11 фев 23:37Redmi 7a

se prodava Redmi 7a malku koristen ima garancija do avgust 2021


4.000 МКД
или предлог цена
07 фев 12:26Samsung a20e NOV OD TELEKOM!

Telefonot e samo ednas uklucen,kupen e od telekom pred 2 nedeli.


8.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:13Prodavam iphone XSMAX 64gb neverlock

za poveke informacii 074600345


470 €
или предлог цена
11 јан 21:42Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам