Прилеп
                   
2321 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra H 1.9 cdti

Se prodava opel 1.9 Kolata e stegnata na podvozje Ima katoseriski sit...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.490 €
Прилеп

Автомобили

24 сеп 10:03Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 140hp

Kolata e vo odlichna sostojba i e registrirana cela god. Od oprema im...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:45fiat qubo 1.3 multijet

fist qubo 1.3 multijet uvezeno od svajcarija vo odlicna sostojba so ...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:22  НОВ ОГЛАС

Zamena 16 za 17 za tiguan

215 65 16 m+s Zamena za 235 55 17. m+s... gumite i bandasite se vo od...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:21MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL S...


15.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:09Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:12Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:06Opel Astra J

Se prodava Opel Astra j 1.7 125ps Cosmo paket Kontakt samo na Vib...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

Опел Агила

Se prodava kola Opel Agila 1.2 benzin2000 god metalik siva vo odlicna...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:08  НОВ ОГЛАС

Ford Fiesta

Kolata e donesena od slovenija so vozenje,napreven servis: maslo,svek...


2.949 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:41Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

Alfata e vo besprekorna sostojba registrirana e cela godina do 14.09....


3.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:38Se prodava Polo

Poveke informacii na 071 733 821


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

Fijat Doblo 1.4 benzin 90 KS patnicko

Kolata e uvezena Sega plateni site davacki do registracija od eden ga...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:23Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:16Hyundai Accent

Vo super sostojba Za poveke inf javete se na 076552969


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:30BMW 118 d moze i zamena

Kolata e vo super sostojba nema nitubedna mana moze i zamena za pove...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:30Opel Astra H 1.7 Cdti 2007god

Broj 078 206 842 Ili viber 306989942101


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:59Seat IBIZA 1.4 TDI PERFEKTNO

Voziloto e vo pefektna sostojba. Motor i menjac rabotat idealno i ima...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:56PEUGEOT 207 1.4 HDI PERFEKTNO

Avtomobilot e kako nov, kako vnatre taka i nadvor. Motor i menjac rab...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:56CHRISLER NEON 1995 REGISTRIRAN DO 10M

Se prodav CHRYSLER NEON 1996 2.0B so atestiran plin Kolata e vo ispra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:31CITROEN C3 2006 REGISTRIRAN DO 06ti MESEC 2023

CITROEN SE PRODAVA MALO GRADSKO VOZILO POGODNO ZA POCETNICI REGISTRI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:31Audi A5 3.0 TDI Quattro

* Maksimalno zacuvan * Registriran do Maj 2023, so zelen karton * N...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:30Opel Astra H 1.9cdti 120hp cosmo

Se prodava opel astra h karavan 1.9cdti 120hp 8v 11 mesec 2005g Regis...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:41seat leon 1.9 tdi 77kw 105ks 2007 god No1 mk

se prodava seat leon 1.9 tdi 77kw 105ks.2007 god reg do 08 2023 god s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:34Se Prodava VW TOURAN

Se prodava VW TOURAN Vo odlicna sostojba izvrsen mal i golem servis ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:30шкода фелиција

колата е на бензин плин до јануар регистрација пали вози дибивате ...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:29  НОВ ОГЛАС

Chevrolet Cruze Benzin\Plin 1.8 - 2011

Se prodava Chevrolet Cruze 1.8 Benzin\Plin - 2011 godina so pominati ...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:28LANCIA DELTA 1.6JTDM 77KW 2011GOD.

LANCIA DELTA 1.6JTDM 2011GOD 77KW DIZEL KLIMA ALUMINUMSKI BANDASI ...


5.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:25  НОВ ОГЛАС

BMW 318 D 2009god.

Kolata e proizvedena vo 2009 godina, a kupena vo 2012 od Germanija od...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:16Се продава Пежо 306

Се продава Пежо 306,мала потрошувачка, прв сопственик, реална километ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:46Ford Fiesta 1.4TDCI REG DO FEB SO KLIMA

Ford fiesta 1.4TDCI dizel 2004god ✅KLIMA ✅registrirana do feb 2023 ...


1.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:31AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22VW PASSAT 5 1.8 T -110KW - FULL- N O V !!!

SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVAN PASSAT 1.8 T 110 KW ! - UVEZEN OD CH (...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:21Citroen Xsara 1.9d 2000

Se prodava citroen xsara 2000 godina, registiran sega na 14.06 so pom...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:15VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:54HYUNDAI SANTA FE

Se prodava ili zamena za mala kola ponova godina


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:34kolata e so ful oprema Mitsubishi Carisma

zdravo sasiski motor 1.9tdiodlicen i mejnac se funkcionira klima rabo...


890 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
950 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:28Страна 2 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам