Прилеп
                   
2310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BMW 120 D 130 K.W FULL- P E R F E K T N O !!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO BMW 120 D 177 K.S ! - VOZILOTO E UVEZEN...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:46НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mitsubishi colt

1.5 diesel mnogu mala potrosuvacka pogodna za pocetnici dosta zacuvan...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:34Bmw e46 cupe

318ci 4novi gumi Dobro zacuvano se funkionira na kolata mozi zamena ...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:33Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:30Citroen zx 1.4 benzin 20god.eden gazda,odlicna.

Citroen 1.4 zx benzin registriran do 9- mesec 2023,cela godina,nikoga...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:24BMW X5 3.0xd PANORAMA CH

Se prodava BMW X5 xdrive 3.0d 236ks 2008godina uvezen od CH🇨🇭Regist...


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:14Hyundai accent 1.5 NA DELOVI

Hyundai accent NA DELOVI. Povolno. Info na 075-490-214 ili 075-692-01...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:00Renault Scenic 1.9 DCI

Се продава Renault Scenic 1.9 DCI во екстра состојба Опрема: -Елект...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:00VW GOLF 5 2.0 TDI 140KS, FULL-OPREMA, GOLEM SERVIS SWISS

- VW GOLF 5 - 2.0 TDI 140кс - KM 184.000 - Година - 2004 - КЛИМА...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:32MERCEDES-BENZ C220 CDI 143KS. FULL OPREMA, NAVIGACIJA!

MERCEDES C220 CDI 143 KS. --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --TEMPOMAT ...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:32opel korsa 1.0 12v

opelot e registriran cela godina nisto ne fali pali teraj nema nikakv...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:18opel korsa 1.0 12v

opel ispraven registriran zelen karton


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:17Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:19VW GOLF 1.9 TDI-GOAL EDITION

-Voziloto e vo perfektna sostojba 226.000 km -1.9 Tdi so racen menuva...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 22:21Se prodava Opel Astra 1.6

Se prodava Opel Astra 1.6 benzin-plin. Cena po dogovor Zvonete na b...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 22:14Се продава BMW 118 2008 god

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT вистински уникат во одлична с...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 20:30SE PRODAVA FORD GALAXY

Se PRODAVA FORD GALAHY 2009 god registrirano do04. 02.2023 god servis...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 20:30SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 20:21Se prodava Mercedes C220

Se prodava Mercedes C220 vo odlicna sostojba. Registriran do 07.2023 ...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 18:44Alfa 147 1.6 Twin Spark

Se prodava alfa romeo 147 1.6 77kw twin spark Reg do 5mesec, pred 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 18:08BMW E46 318i Benzin/Plin (M43B19)

**KOLATA SE PRODAVA PORADI ZAMINUVAJNE VO STRANSTVO** Se prodava E46...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 17:23Range rover

3.0d avtomatik ispraven motor menuvac ladnaci zdravi airbaci Hitno sa...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 16:36OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 16:11FIAT BRAVO 1.9 M-JET

Fiat bravo 1.9 Mjet 2007 god. Registrirano do 30.09.2023


4.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 16:11Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

30 сеп 15:40Opel Vectra 1.8 benzin

Za povekje informacii 075/489-211 Blagojce


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 15:35Se prodava Fiat Stilo 1.9 jtd

Se prodava Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 115ks 2003 god. poveke info na tel....


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 15:30OPEL ASTRA 1.7 CDTI REGISTRIRANA I SERVISIRANA

Opel Astra 1.7 cdti 2005 god. El.na stakla Centralno Maglenki Komand...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 15:15Opel Corsa D 2009 g. Benz /plin

Opel corsa 2009, 1.3 motor benzin/plin atestiran, 59kw/80ks, kupena e...


1.111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 14:34SE PRODAVA OPEL CORSA 1.2 2004 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.2, 2004 GODINA REGISTRIRANA A-TESTIRANA ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 14:17Golf3 1,4

Se prodava Golf 3 vo odlicna sostojba, so minimalna potrosuvacka, red...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 13:00Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line

Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema Registrirana d...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 12:43PASSAT B7 2011 1.6 BLUEMOTION NA DELOVI

Se prodava passat 1.6 bluemotion 2011 godina desen volan se ispravno ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 12:15PASSAT B6 2006 1.9TDI NA DELOVI

Se prodavaat delovi za Passat b6 1.9tdi 2006 god. Kontakt: 078 242 98...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 12:15LADA 111

LADA 111 ODLICNA PALI VOZI ATESTIRAN PLIN NAPRAVEN GOLEM SERVIS NOV A...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 11:18AUDI A2 1.4TDI 55 KW

AUDI A2 1.4TDI 55 KW Euro 4; 5 stepen manuelen menuvac; ABS; ESP; ...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 11:18Chevrolet Cruze Benzin\Plin 1.8 - 2011

Se prodava Chevrolet Cruze 1.8 Benzin\Plin - 2011 godina so pominati ...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 11:06ALFA ROMEO 166 2.4 JTD BESPREKORNA

Alfata e so ful oprena so kozen enterier,kompletna elektonika na sedi...


2.300 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

30 сеп 11:01Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, неувезуван ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 10:42Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

30 сеп 10:13FORD FOCUS 1.6 TDCI 2005 g. ima reg FUL

SAMO KES ODLICNA CENA MNOGU ZACUVAN FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL, 80 KW ...


2.849 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

30 сеп 10:04Страна 4 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам