130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

co2 kzubr 800ampera

co2 kzubr 800ampera


16.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

15 окт 21:20Fen Industriski fen adapteri

Adapterce za sekakva namena


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 16:47Moment-srafciger FACOM, i dr.

-Moment kljuc-- 25 in.Lbs,= 28 kg.cm 1/4"prihvat, - "SKYWAY pre...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 14:16Vaga 40 Kg DigitaL

Vaga 40 kg digital


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

24 сеп 07:00pila na bateria

Pila na bateriii


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 авг 10:49crevo za Kompresor 15metra

Crevo za kompresor 15 metra


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 авг 10:49riko imbus 41 pcs

Imbus rico


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 авг 05:10Izdavam Hilt

Izdavam Hilt 1000 Den Na den•


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 авг 05:10KLUPNA PRODAVAM

PRODAVAM KLUPNA ZA CEVKI


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 јул 15:39DE WALT SDS+ DCH333

половна, само машина, можност со доплата батерии и полнач


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

11 јул 11:54DE WALT SDS+ DCH274

половна , само машина доплата за нови батерии и нов полнач


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

11 јул 11:51Bosch hilta

Se prodava koristena nilta Bosch busi i krsi vo ispravna sostojba....


1.111.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 јун 13:45fen za lepenje plastika

Se prodava koristen ispraven fen za lepenje na plastika. marka Fors...


1.111.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 јун 13:44Metabo racna freza za drvo

Se prodava koristena freza za drvo vo ispravna sostojba cena po do...


1.111.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 јун 13:44Modelarska pila

Se prodava koristena modelarska pila vo ispravna sostojba,Cena po d...


1.111.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

18 јун 13:44pumpa za parno

pumpa za parno


2.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

03 јун 11:45Potopna pumpa Gnurce

Potopna pumpa


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

11 мај 12:06co2 Komplet 800 ampera

Co2 komplet 800 ampera tig, mma ,co2• 3 vo Edno


23.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

11 мај 08:04delovi, za trimer

deloviii


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

06 мај 13:33Maska Za zavaruvanje Wurth

Maska Wurth


1.490 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

04 мај 16:45Imbus Rico 41 pcs

imbus rico 41 pcs


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

16 апр 02:05Polirka Na struja

Polirka na struja


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

14 апр 17:29digalka za kola 2 ton

Digalka 2 ton za kola


1.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

14 апр 17:27DUPCALKA ZA ARMIRAN BETON

Prodavam dupcalka za armiran beton so dijamantski kruni.Dupcalka tip ...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

19 јан 17:29Prodavam drebon

Prodavam drebon malku koristen. So komplet allat pluss. Cena ne fik...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 мај 11:38ALATI ZA RABOTILNICA

5 Metalni kanistri za gorivo 2 mengeminja Svajco aparat JUG so bak...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

26 мај 13:07Akumulatorska bormasina

Prodavam polovna Wurth Master 12,0 V 2,0 Ah komplet vo kuferce i...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

24 мај 19:31Za aparati so co2

Se prodavaat zici za zavaruvanje so co2 1.2 15 kilski i Manometri ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

01 мар 18:48SIGURNOSNI VENTILI ZA OKSIGEN VARENJE

Kiseonik i Acetilen.Beograd YU.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

29 јан 17:33CNC TAKISAWA TMM-250 M1

Се продова CNC машина во перфектна состојба. Купена 2016година (316....


100.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 12:21Prodavam profesionalen set izbivaci GEDORE

Prodavam NOV profesinoalen set izbivaci GEDORE Germany.Slikite se od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

14 ное 09:40PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI ALATI I BURGII ALAT STEGI

Vrven kvalitet


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

10 мај 12:56se prodava hilta machita t-15

se prodava hilta machita t-15 vo odlicna sostojba


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 дек 16:20Prodavame novi masini od MAKITA

Prodavame novi masini od Makita so tri godini garancija i ovlasten se...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

24 окт 10:34Makita novi masini

Prodavame novi Makita masini so garancija tri godini i ovlasten servi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

24 окт 10:33Makita NOV Aku Program

Prodavame novi Makita masini so garancija tri godini i ovlasten servi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

24 окт 10:32Prodavame novi masini od MAKITA

Prodavame novi masini od Makita so tri godini garancija i ovlasten se...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

24 окт 10:32Podavam novi Polirki

Prodavam novi polirki od Makita,Sparky,Ferm,Matrix site polirki se no...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

21 окт 13:52Makita novi masini

Prodavame novi masini od Makita so tri godini garancija i ovlasten se...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

17 окт 13:30MAKITA 1641

Продавам нова неупотребена оригинална бормашина марка MAKITA модел 16...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 авг 21:40Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам