6481 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

RENO CLIO РЕНО КЛИО ОДЛИЧНО СОЧУВАНО МАЛО ГРАДСКО ВОЗИЛО

СЕ ПРОДАВА RENO CLIO ОДЛИЧНО СОЧУВАНО, ФУЛ ОПРЕМА РЕАЛНА КИЛОМЕ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 ное 15:26Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:15Ford Ka 1.3 benzin plin

Ford Ka 1.3 benzin plin ATS Nov plin 2020 namesten 27 litri boc...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:14FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija pr...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:06ALPINESTARS DRYSTAR JACKET JAKNA

ALPINESTARS DRYSTAR,NOVA,SO ZASTITNA MEMBRANA ZA DOZD,VETAR,ALL SEASO...


23.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57SOLIS 26 HP SO MITSUBISHI MOTOR

PRODAVAM TRAKTOR SOLIS 26 KS.SO HERMETICKA KABINA ,GREENJE- LADENJE V...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 18:57Seat Ibiza 1.2 tdi Copa

Se prodava odlichno zachuvana Seat Ibiza 1.2 tdi dizel motor Copa ve...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:55Guma Pireli 255/40 zr 19 96w

Preubavo sucuvana polovna guma pireli 19 ka


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:50  НОВ ОГЛАС

Motor za Audi 2.7 dizel

Motor 2.7 od Audi 6 2007 g so ispravni bregasti i lance bez dizni


240 €
или предлог цена
Вчера 18:48Orginal bandazi za AUDI 225 45 17 so letni gumi

Gumite se bez lepenki a bandazite ne se krivi i ne se zavaruvani se u...


Вчера 18:48Delovi za audi a6 2.5

Se prodavaat delovi za audi a6 2.5 071940659


1 €
или предлог цена
Вчера 18:27Borbet 17ki 5x100 KAKO NOVI TOYO GUMI JAPAN

mn malku vozeni gumi


Вчера 17:53PEUGEOT 406 COUPE 3.0 V6 207KS

Kolata e perfektna maximalna oprema registrirana cela godina smenet ...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:53Se Prodava Peugeot 406 2.0 HDI

Kolata e vo dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuvana. Ima ekon...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:52BMW 520D F10

Se prodava BMW 520D F10 na Makedonski tabli registrirana do 01.02.20...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:35LANCIA YPSILON 1.4 klima plin Mozna zamena

lancia ypsilon 1.4 plin atest oprema full novi zimski gumi sega mon...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

Kombajn new holland tx34

Se prodava kombajn new holland tx34 vo odlicna sostojba klima,drobili...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:45Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:31ИЗРАБОТКА НА ЕЛЕМЕНТИ ОД ПЛАСТИКА

3Д Принтинг,изработка на секакви делови и елементи од пластика.Делови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 16:28Karburatori za Stihl motorni pili

Novi,neupotrebeni. 021,023,025(ms210,ms230,ms250) 017,018(ms170,ms1...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7TD 97GOD

Kolata e vo top sostojba novi zimski gumi rebrasti set novo kuka so s...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:25  НОВ ОГЛАС

MERCEDES A i B 180- 200 na delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 16:145x112-15 Golf Bandas Bandaz

5x112 -15ka Bandasi od Golf 5 na parce se prodavaat 2.000 den. Od 1 b...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:14SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:14Gumi 225 75 16 cp

Gumite se Continental 4 doneseni od CH kako novi 80% nosat oznaka CP ...


300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:09WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:01OPEL CORSA D 1.3 CDTI EXTRA!!!

OPEL CORSA D 2008G. 1.3 CDTI 6 BRZINI EKO FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:01MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!

MERCEDES C 200 CDI 2004/5GOD. FULL OPREMA : KOZA . 2 X DUBLEDYN DVD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:01Golf 6

Ekstra socivano vozilo, kozen enterier i mnogu oprema: dvozonska klim...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:00  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:49CITROEN C4 1.6hdi 2.0hdi polovni delovi

CITROEN C2 C3 C4 na delovi benzin dizel 2.0hdi 100kw 1.6hdi 1.4hdi


1 €
или предлог цена
Вчера 15:28  НОВ ОГЛАС

Peugeot 4007

Se prodava odlicno socuvano Peugeot 4007 Dizel 4x4 so full oprema: ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:11  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks

SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks SO 7 SEDISTA 1999GODINA PROIZVODS...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:48Opel Vectra 2.0dti

Se prodava opel vectra 2.0 dti 74 kw Klimatronik raboti El retroviz...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:42  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi outlander 4x4 7 sedista full oprema

2012 MODELSKA 2013 PRV GAZDA KUPEN VO MK 4X4 TRI REZIMI NA VOZENJE E...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:25VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 14:19MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:19MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:19HAMACHI 50 CC 2T

2010 godina. vo odlicna sostojba. registrirana i osigurana do maj 2...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 14:12Lamela i potisna za Rover

Lamelata i potisnata se fabricnite od Rover i se kako novi.Ekstra cen...


20 €
или предлог цена
Вчера 14:09VW Transporter T5 1.9Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 1.9Tdi ✅- Uvoz Holandija ✅- God...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС
Страна 4 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам