6531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Otokar NAVIGO 165 S 2006 god.

Otokar NAVIGO 165 S 2006 god minibus 580 000 km, euro 4. Registriran ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

31 јан 18:28Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 18:28Mercedes Benz Turizmo / Neoplan

Avtobusite se vo ispravna sostojba, registrirani, redovno servisirani...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

31 јан 18:27Ручици за скутери и мотори

Ручици за скутери и мотори Цена по договор


31 јан 18:18OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 18:09Bmw X5 M BlackM Edition

Perfektna sostojba,registriran,kasko osiguran,zelen karton 20 m feln...


48 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 18:014- Gumi zimski M+S 205/60/16 vo dobra sostojba

4- zimski gumi vo dobra sostojba Parce 1000 den Komplet 3500


3.500 МКД
или предлог цена
31 јан 17:57Celicni Bandazi so zimski gumi

Gumite se vo solidna sostojba komplet so se bandazi, pasuvaa za Golf ...


31 јан 17:56Rezervna guma so bandaz, 5x112 dijametar, za golf, seat, aud

Za golf 5 Seat leon Mercedes Audi Turan Passat i drugi Hankook ...


31 јан 17:56Bmw x5

Prodavam avtomacki mejnac za bmw x5 ZF kompletno servisiran lameli m...


600 €
или предлог цена
31 јан 17:55Guma so aluminiumski bandaz 15"

Guma so alu. bandaz 205/60/R15 5x100 mozi za rezervna...


31 јан 17:46Lamela Potisna Truklager za 2.0TDI vw,seat,audi

Lamela Potisna Truklager za 2.0TDI vw,seat,audi, polovni vo odlicna s...


90 €
или предлог цена
31 јан 17:45Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 17:43IVECO

Se prodava IVECO 2002 god 2.8 TD Registrirano do Maj mesec Kombeto e ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 17:14PRODAVAM SENO

pRODAVAM SENO REKOLTA 2022 NE FATENO OD DOZD


111.111 МКД
или предлог цена
31 јан 17:08SE PRODAVA LUCERKA

SE PRODAVA LUCERKA VO BALI NE FATENA OD DOZD


1.111 МКД
или предлог цена
31 јан 17:08SE PRODAVA LUCERKA I SENO

SE PRODAVA LUCERKA I SENO LIVADSKO NE FATENI OD DOZD SMESTENO POD SUV...


111 МКД
или предлог цена
31 јан 17:08Delovi za Opel Signum 2.2 dti 125ks 2004

Se prodava cel ili na delovi Opel Signum 2.2 dti Motor, menuvac rac...


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:07Delovi za Ford Focus 1.8 tdci

Se prodavaat delovi za Ford Focus 1.8 tdci Motor, menuvac racen, la...


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:07Delovi za Ford Mondeo mk2 i mk3

Delovi za Ford Mondeo mk2 1.8 td i mk3 2004/5 godina Se prodavaat de...


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:06SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 17:00Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 16:43volvo xc60

volvo xc60 D3 4x4 uvezeno od svajcarija vo odlicna sostojba so naj...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 16:40NOVA ROTOFREZA РОТОФРЕЗА HIDRAULICNO POMESTUVANJE

PRODAVAM NOVA ROTOFREZA SO RABOTNA POVRSINA 130CM.MOZE I ZAMENA,DAJTE...


2.100 €
или предлог цена
31 јан 16:38SOLIS 26 HP SO MITSUBISHI MOTOR

PRODAVAM TRAKTOR SOLIS 26 KS.SO HERMETICKA KABINA ,GREENJE- LADENJE V...


6.900 €
или предлог цена
31 јан 16:37MOTO JAKNA REV'IT DOMINATOR GTX LAMINATED GORE TEX PRO

SE PRODAVA MOTO JAKNA REV'IT DEFENDER, NOVA TOP MODEL OD FIRMATA REV'...


61.500 МКД
или предлог цена
31 јан 16:35ALPINESTARS DRYSTAR JACKET JAKNA

ALPINESTARS DRYSTAR,NOVA,SO ZASTITNA MEMBRANA ZA DOZD,VETAR,ALL SEASO...


23.500 МКД
или предлог цена
31 јан 16:35Peugeot boxer

Peugeot boxer Motor:2.2 hdi Proizvedeno:2005 god vo kniska 4 nov...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 16:15kia venga

kia venga 1.6 dizel uvezena od svajcarija vo odlicna sostojba full ...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 16:12DIZNI 1.9 JTD FIAT BRAVO 150KS

Diznite se izvadeni od Fiat Bravo 1.9 JTD 150ks. Cenata posebno na ed...


150 €
или предлог цена
31 јан 15:58AUDI A3 2.0 TDI

Audi A3. 2.0 Tdi FACELIFT NAVIGACIJA TEMPOMAT 2009 FUL OPREMA KO...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:41245 40 18 DUNLOP GUMI GUMA

245 40 18 245 40 18 dve gumi 275 35 18 275 35 18 dve gumi


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 15:39Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:37Mazda 3 2010, 1.6 HDi 80kw 109hp

Се Продава Mazda 3 2010 1.6 Hdi, 184 000 поминати километри. Регистри...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:31FIAT PUNTO BEZ DOKUMENTI

ISPRAVNO PALI VOZI NE E SKAPANO DOBRO GUMI I DOBRO SOCUVANO TEL 0...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:20F30 2.0 85kw

Odlicna sostojba Napraven golem servis Registrirano so Zelen karton ...


12.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:15Audi a3

Bandasi od audi a3 super ne se krivi 2 gumi solidni


8.000 МКД
или предлог цена
31 јан 15:10Се продава Opel Zafira 1.8 / Бензин/Плин (Уникат)

Се продава Opel Zafira во одлична состојба со прекрасен надворешен из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:06Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:00Guma гума 160-75-13

Guma гума 160-70-13 за Застава 101 -yugo и за други возила со 13 бан...


800 МКД
или предлог цена
31 јан 14:48Страна 8 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам