168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava MONDIAL MH 125-DRIFT

Motorot e vo super sostojba kako sto e na slikite za poveke info SAMO...


8 €
или предлог цена
01 јан 11:47Ktm delovi

Ktm 122,250


10 €
или предлог цена
21 дек 15:02Kawasaki 636 2006 cel Vo delovi

.


500 €
или предлог цена
21 дек 15:02Kawasaki 250

ПРОДАВАМ kAWASAKI 250 ,REGISTRIRAN DO 30.5.23 g. MOTOROT E VO ODLICH...


1.800 €
или предлог цена
14 дек 11:18Lameli

Lameli za 125 novi ne upotrebeni poracani po greska


2.000 МКД
или предлог цена
12 дек 16:05BARAM DA KUPAM 4 TAKTNA 125cc

BARAM DA KUPAM 4 TAKTNA 125cc havarisana so zdrava masina. ISKLUCIVO ...


1 €
или предлог цена
11 дек 16:01Regal Raptor 125cc

Proizveden 2009, prva registracija 2012. Vo odlicna sostojba servisir...


По Договор
или предлог цена
10 дек 18:11DUCATI DIAVEL 2018 god. KAKO NOV!!!

Motorot e vo besprekorna sostojba, Kupen vo Dinamix Skopje i e vo be...


14.500 €
или предлог цена
08 дек 00:38Skuter Yamaha VP 400

Motorot e kako od salon bez niedno ostetuvajvne. Ima sportski izduv,...


3.000 €
или предлог цена
04 дек 09:06BENELLI 125cc top sostojba

2020godina .Nov... Informacii za cena I dr TEL.075 256 433 TEL.075 ...


123 МКД
или предлог цена
30 ное 23:43SUZUKI DR 750 BIG

Motorot e ekstra Mk dokumenti registriran do 14.04.2023


По Договор
или предлог цена
24 ное 20:16HAMACHI DAKE R2!!!!!

Motoro e vo odlicna sostojba pali vozi ne e registriran 250cc za pode...


1.400 €
или предлог цена
22 ное 14:01Plocki za motor EBC novi + polovni

Novi zadni plocki + polovni predni 70% zivot odgovaraat za gsxr k7 k8...


5.000 МКД
или предлог цена
20 ное 20:17Predna kocnica Nissin Suzuki gsxr k7 k8

Polovna fabricka predna kocnica Nissin Suzuki gsxr k7 k8


50 €
или предлог цена
20 ное 20:12Orion 250cc

Se prodava orion apollo 250cc 4t Ne e registriran Gumi skoro novi...


1.000 €
или предлог цена
17 ное 16:28Se prodava Honda CBR 1000RR

Se prodava Honda CBR 1000rr 2007 godina. Ima pominato 20000km. Serv...


6.000 €
или предлог цена
15 ное 01:30Ducati Diavel

Motorot e uvezen od Svajcarija , napraven golem servis


12.300 €
или предлог цена
15 ное 00:37Suzuki K4 GSXR 1000

Se prodava Suzuki K4 vo odlicna sostojba, servisiran spremen za sezon...


4.100 €
или предлог цена
14 ное 23:55HAMACHI Tekken 250 cc

Se prodavaat modelite na Hamachi Tekken 250 cc so edna godina garanci...


2.290 €
или предлог цена
10 ное 11:19ATV

Se prodava atv sym 200cm3. Mozna e zamena so pojako atv.


1.600 €
или предлог цена
04 ное 22:11KTM sxf450

KTM sxf450 2010g novi gumi Dunlop novo maslo filter 076900258


1.900 €
или предлог цена
03 ное 15:08Roadbike 125cc

Vespata e kako nova mnogu malce vozena! 075 523 549


800 €
или предлог цена
20 окт 16:21Klip za CZ i JAWA

Klip za cz175cc, jawa350cc, jawa90cc, i jawa350cc


2.000 МКД
или предлог цена
14 окт 16:01Yamaha N Max 125

направен фул сервис регистрирана до 6.2023 потрошувачка 2.3л на 10...


1 €
или предлог цена
13 окт 13:11Bmw s1000rr

Motorot e vo perfektna sostojba so mnogu dodatna oprema:bren tuning c...


16.000 €
или предлог цена
11 окт 12:08Skuter S Y M 500 TL 2020

Skuterot e vo extra sostojba kupen od dynamix Skopje so 6500 km redov...


7.700 €
или предлог цена
04 окт 22:10Piaggio x9 500

_Менато Масло и филтер за масло _Нови кочници _Филтер за воздух _...


По Договор
или предлог цена
03 окт 18:05Honda CRF 350

Motorot e nov 2022 registriran so 400km Info na 075353232 zvonko


5.700 €
или предлог цена
03 окт 11:35Honda CRF 350

Motorot e nov 2022 registriran so 400km Info na 075353232 zvonko


5.700 €
или предлог цена
03 окт 11:30Radilica za aprilija RS 50 ispravna

1


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 15:00СЕ ПРОДАВА Zontes v310 Cruiser 2021

Се продава Zontes v310 2021 година. Купен нов од Hamachi Macedonia. Р...


4.200 €
или предлог цена
28 сеп 11:58Mz 125 Enduro

Во исправна состојба реални километри Странска регистрација


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:44Ducati Panigale V4

Se prodava Ducati Panigale V4 2018 Motorot ima pominato 6.000km Vt...


19.000 €
или предлог цена
15 сеп 16:56Kapace za sediste suzuki k7 i fabricki izduv

50€ kapace 50€ izduv Fiksni ceni


50 €
или предлог цена
05 сеп 09:59PEDA TEK 125 & 250 cc

Se prodavaat novi motorcikli od italijanskiot brend Peda motors model...


1.990 €
или предлог цена
04 сеп 20:37MONDIAL CROSS X-TREME MAXX 200

MONDIAL CROSS X-TREME MAXX 200 cc Технички податоци: • Зафатн...


1 МКД
или предлог цена
04 сеп 20:37Gumi za Tekken/Peda 125 ili 250

Gumite se vozeni 500km, bukvalno se novi. 110/90/17 130/80/17


100 €
или предлог цена
02 сеп 20:16honda rubel

motorot e vo odlicna sostojba novi gumi pali vozi lice za kontakt vla...


1.300 €
или предлог цена
23 авг 14:36BMW F800R

Motorot e so pominati okolu 7000km.se na nego funkcionira kako nov, i...


6.000 €
или предлог цена
17 авг 10:04Krofce Pitt bike 150 cc ekstra

Krofceto e zdravo i e mnogu jako


500 €
или предлог цена
07 авг 10:33Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам