Прилеп
                           
1053 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Промовирано

Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 09:39Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата и...


1 €
или предлог цена
04 фев 08:03Се издава стан (строг центар)

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 фев 07:49Се продава плац во индустриска зона во Прилеп

Се продава плац околу 2500 м2 на ул. Трајко Николоски одма до поранеш...


28 €
или предлог цена
03 фев 22:08Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo d...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 21:13NIVI LIVADI SHUMA

se prodavaat nivje LIVADI i shuma parceli po katastar lokacija selo Z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 фев 18:16Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
03 фев 13:17Издавам стан во центар

Се издава стан во центар, одлична локација (во зградата до “Мое пазар...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 фев 12:10Изнајмувам магацин 76м2

Изнајмувам магацин 76м2 во кругот на поранешна ф-ка Партизанка, позад...


5.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Магацини

03 фев 11:32se prodava dukan

se prodava dukan na ul dame gruev b.b. nasproti ekonomski fakultet .t...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

03 фев 10:30Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


190.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 фев 08:28Deloven objekt

Se izdava nov deloven objekt od 94m2 vo centarot na Prilep, pomegu O....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 фев 22:25Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
02 фев 13:54Плац 2200m2 граничи со Пивара

Плац 2200m2 граничи со Пивара, под тениските игралишта Прилеп


1 €
или предлог цена
02 фев 11:43Dukan vo Trgovski centar Tochila

Se izdava renoviran dukan vo trgovskiot vo Tochila


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 фев 10:53Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 фев 10:14SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

02 фев 09:21Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 09:03Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
02 фев 08:32* GARAZI I METALNI KONSTRUKCII * GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK*

Вид на оглас: Се продава *** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI I DRUGI ...


70 €
или предлог цена
Прилеп

Гаражи

02 фев 08:01Se prodava gradezen plac

Se prodava gradezen plac 190 m2 So markica za gradba 9×12m prizemj...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 01:15KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 20:56Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 20:38Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 20:38Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 20:38Се продава deloven prostor/dukan 38 m2,

Se prodava deloven prostor/dukan 38 m2, istiot se naoga vo noviot trg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 фев 19:19Се издава

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 фев 19:19APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK PRESTOJ VO PRILEP Apartmani info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 16:21Nov stan kaj solidnost

Stanot e vo novata zgrada Na prvi sprat na jugoistok Cena : 70.000€...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 16:06INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 фев 14:45Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

01 фев 13:01Kuka so lozje

Prodavam kukarce so 2 dekari lozje Na dobra lokacija vo blizina na p...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

01 фев 13:01Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo naselba Dimo Narednikot Prilep. Kontakt...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА СО НИВА ВО ЗАБРЧАНИ

ИТНО СЕ ПРОДАВА. КП 580 КО ЗАБРЧАНИ За подетални информации јавете с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 фев 12:03СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОГОДНО ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
01 фев 11:59СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Би...


По Договор
или предлог цена
01 фев 11:59Се продава земјиште помеѓу Крин и Гентерм - Прилеп

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
01 фев 11:59Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строг центар 320 м2 пгоден за секаква намена. За п...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 фев 10:37Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:37SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAROT NA PRILEP

Apartman vo centarot na prilep za dneven ili skraten prestoj. Apartma...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 фев 10:24Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам