Прилеп
                           
1053 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
29 јан 17:42plac vo industriska zona

se prodava ili iznajmuva placot se naoga na atraktivna lokacija u...


120 €
или предлог цена
29 јан 14:31Niva so tri objekti

Se prodava niva 3800 m2 so tri izgradeni objekti, vikendica na dva sp...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:14Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 12:06Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
29 јан 11:52Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Idealni za foto...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 11:47se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki sal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 јан 11:22NIVA VO IND.ZONA,POKRAJ PAT

Niva nasproti tehnicki pregled Alfa Auto,direktno pokraj patot....Shi...


6 €
или предлог цена
29 јан 10:46Magacin so plac - s.Malo Konjari, Prilep

Se izdava pod zakup magacinski prostor so povrsina od 400m2 i plac so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

29 јан 09:34Plac vo Oreovec

Se prodava plac vo Orevoec. Na ubava lokacija. So nekolku golemi orev...


12.000 €
или предлог цена
29 јан 08:11СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОРЕВОЕЦ

Се продава викендица во с.Оревоец контакт на 070735595


80.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јан 22:55SE izdava stan

SE izdava Stan vo tocila


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јан 22:53INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
28 јан 20:22Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотон...


По Договор
или предлог цена
28 јан 20:21Куќа

Населба Рид Потребно е реновирање. Куката е на главна улица. Чист ИЛ...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 18:30Се продава куќа во строг центар на Прилеп

Се продава куќа во строг центар на Прилеп - населба Багеска ограда. К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 18:19Kuka vo centralno podracje *renovirana*

Се продава куќа со големо дворно место (назад и од десната страна)н...


108.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 14:55SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 13:12Се издава спрат од куќа-приземје

Се издава спрат од куќа, на приземје, 2 соби, кујна, купатило, WC и в...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 13:07Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:19Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
28 јан 10:23Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


15 €
или предлог цена
27 јан 19:46Gradezni raboti

Gi izrabotuvame site stari i novi krovovi i site gradezni raboti od t...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 јан 19:19Se izdava celosno opremen stan vo Kisela Voda

Se izdava kompletno namesten stan vo naselba kisela voda vo blizina n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
Прилеп

Станови

27 јан 18:42Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:37Se izdava sprat

Se izdava sprat od kuka na samoilova 42 podetalni informaci LEPOS...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јан 09:44SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:43Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

26 јан 19:26Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

26 јан 19:26Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јан 19:25Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
26 јан 19:12Се издава дуќан

Се издава дуќан/цвеќара на приземје, во зградата од поранешен хотел с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 јан 17:47deloven prostor vo centarot na Prilep

delovniot prostor iako e nov e luksuzno renoviran kako za svoja dusa....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 јан 15:10Хитно ,вселива куќа

Se prodava kujka cena po dogovor Tel za kontakt 075 234 326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јан 14:34Se prodava Kukja vo Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јан 13:52Tipski Apartmani

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parkin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

26 јан 10:56nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
25 јан 21:24Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 јан 18:27Се продава куќа наспроти салида кај могилата

Куќата може да се види во секое време. Звонете на 077 728 532


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јан 17:13KUPUVAM STAN КУПУВАМ СТАН-PRILEP

PONUDETE STAN VO PRILEP Kupuvam stan na ubava lokacija vo Prilep, ...


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јан 14:44Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам