Прилеп
                   
2067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:48SE PRODAVA AUDI A6 S-LINE 2004 3.0

Kolata e ekstra socuvana so mali grebnatinki i malo ostetuvanje na za...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:33Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 140KS 2005god informaci Na 076-348-660 ...


5.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:32Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g

✅Se prodava Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g ✅Registrirana cela godina 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 19:23Opel astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna euro kuka aluminiumski bandasi so ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:13Skoda Octavia 2007

Se prodava Skoda Octavia 2007god Info na tel 078221557 078221557 07...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:00Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:55Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen Poveke info na brojot 0727...


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:55SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.0 DTI 101 KS

Se Prodava Opel Vectra 2.0 DTI 101 KS Full Oprema Registriran...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:27Se Prodava Reno Megan 1.9TDI

Se prodava Reno Megan 1.9TDI garazirana redovno servisirana napraen m...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:54BMW 320d

Bmw 320d e46 2001 136hp servisiran registriran do 7.2023 pali vozi ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:18  НОВ ОГЛАС

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011 Kolata e vo odlicna sostojba.Servisirana ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:04Passat Vw b8 2.0 190ps

Se prodava Passat 2.0 190ps b8 2015 godina. Voziloto e vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:53AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik

AUDI A6**********BEZ ZAMENI***** Kupena od Germanija vo 2019 za sebe...


19.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:10Audi A7 3.0

Se prodava Audi A7 2012/2011 S Line 240,000 km uvoz od Ch (vtor gaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:26Audi A4

Se prodava Audi A4 B7 2005 godina 3.0 Dizel quattro 204 kw ..Golem se...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:13Bmw e90 320d

320d 163ks 2007god Reg do 23.11.2023 Kozni sedista so greaci Klima...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:07  НОВ ОГЛАС

Audi a4 tdi

Audi a4 klimatronik 1.9 tdi odlicno socuvan aluminiumski bandasi so n...


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:35GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.299 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:33Audi a6 3.0 tdi

Kolata e vo predobra sostojba nema ni farbano ni udreno so garancija,...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:04  НОВ ОГЛАС

Citroen c4 grand pikaso

Citroenot e zacuvan pominata registracija DVa para gumi letni zimski....


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:00Opel korsa 1.2 benzin plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:40Golf 6 bluemotion

Golfot e vo ispravna sostojba so greaci na sedista navigacija klimatr...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:40  НОВ ОГЛАС

SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:12CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


5.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god

Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god 180000km Бензин плин Клима, Ел...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00BMW 525d EDITION FULL M PAKET

BMW 525d EDITION SPORT M PAKET 2010 god 3.0 motor so 197ks M-sport ...


12.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:07UAZ 469 2.1 TurboDiesel original motor, 4X4, ne registriran.

Уаз 469 2.1 TurboDiesel оригинал мотор фабрички 4Х4 , 1994-година ,не...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:06Suzuki Vitara 1.6 benzin, 95-god, 4-zimski gumi.

Се продава Suzuki Vitara 4Х4 1.6 бензин со расипан мотор на МК таблиц...


2.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:06Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, Замена!

Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, фул опрема, 223.00...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:06Suzuki Vitara 4x4 1.6 benzin/plin, registrirana, novi gumi.

Се продава Suzuki Vitara 1.6 бензин со плин 4x4 со посебен редуктор з...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:05Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:48GOLF V 1.9 TDI

Se prodava Golf 5 Italjanski uvoz pred 5 godini bez tocka korozija ...


4.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:44VW GOLF 5 1.9 TDI

VW GOLF 1.9 TDI 2005g Ful oprema: Klima (klimatronik) Elektrika na si...


4.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:37Se prodava Peugeot 306 1.9

Prv sopstvenik!!! Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano ...


1.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам