Прилеп
                   
1993 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

Се продава Opel Zafira 1.8 / Бензин/Плин (Уникат)

Се продава Opel Zafira во одлична состојба со прекрасен надворешен из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:20VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e kupena od Porsche-Skopje,vo odlicna sostojba i e so site nav...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:18Citroen C3 Picasso 1.6 HDI Exclusiv 2009 / Uvezen od CH

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI Exclusiv 2009 - * Cena >>> 4999 € ne f...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:13Seat leon 1.9tdi 2010god.

Kolata e domakinski zacuvana, na slikite e celosno prikazana. 078275...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:03Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Reno Laguna

Se prodava Reno Laguna 1.9 2000ta godina Automatik 250.000km Cena ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Golf 4 1.9 tdi

Se prodava golf 4 1.9 tdi 66kw 90ks 2000 god Klima El.prozorci El...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:50Volkswagen Passat 1.9 TDI

/


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:50Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:50OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:19JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


35.990 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
39.990 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:15Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:08FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:06BMW 118

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godina do posledno k...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:27Audi a4 2.7 tdi multitronic DVA PARA bandazi so gumi

se prodava audi a4 2.7 tdi DONESENO OD frankfurt pred 2 godini od PRV...


10.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI-mozna zamena

Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI 140ks 2005god Registriran do 05.01.2024 b...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:20Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:17Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:14Mini One 1.4 - 2007 - 78000km

Se prodava mini one 2007 god benzin-plin so pominati 78000 kilometri.


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:04Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:03DAEWOO MATIZ 00god FULL OPREMA ODLICNO

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana El na stakla Servo Klima ...


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:59Audi A3

Se prodava AUDI A3 2.0 TDI 140 ks Registrirano do 31.07.2023 4 novi ...


4.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:36Се продава Пежо 306

Се продава Пежо 306,мала потрошувачка, прв сопственик, реална километ...


2.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:36Audi A3 2007 1.6i Sportback 8P Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Ауди А3 2007 со 5врати 1.6 75 / 102 А тест плин STAG Сер...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:34Chevrolet Spark dobro zacuvan

Se prodava Spark 2006/7 proizvodstvo, zacuvan idealen za gradska voz...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:31SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:14Volvo V50 D2 Business 1.6D 2012 Euro 5 Redizajn

Volvo V50 D2 Business 1.6D 2012 so novio motor Euro 5 84kw Redizajn ...


6.090 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:05Seat Ibiza 1.9 TDI 105ks 2009 reg 08/23 zelen karton

Seat Ibiza 1.9 Tdi 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:05Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:57Land Rover DIscovery Sport 2016 godina

Vo top sostojba nema nikakva mana


21.000 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
25.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:53Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:52SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa do mart 202...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:50Se prodava Skoda Oktavia

se prodava Skoda Oktavia 1.6 TDI 85kw so full oprema pominati 43000 k...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:25LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:16Honda Cr-V 4x4

Направен редовен сервис, се друго функциоално во неа.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:11Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:03Страна 2 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам