38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најнов Power INVERTER 12V/230V - 2600W!

Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/220V-2600W! Peak Power 2600W, ...


8.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:36Најнов Power INVERTER 24V-7000W со чист синусов бран!

Време е за користење Соларни системи (фотоволтаици) во куќи, викендиц...


26.500 МКД
или предлог цена
Вчера 04:25ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII TENDI DVORNI OGRA...


30 €
или предлог цена
29 ное 09:56Најнов Power INVERTER 24V/230V - 6000W!

Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V-6000W. Нов Инвертер одлич...


18.700 МКД
или предлог цена
29 ное 04:18ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI DVORNI ALUMINSKI OGRADI...


30 €
или предлог цена
27 ное 15:21Продавам сандаци за пчели

Дрвени сандаци за пчели


8.000 МКД
или предлог цена
24 ное 12:05BEKATON MONTAZA / БЕКАТОН МОНТАЖА

Вршиме професионална и квалитетна монтажа на сите видови на бекатон п...


14 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Занаетчиска дејност

23 ное 09:40Најнов Power INVERTER 12V/230V - 5000W!

Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V-5000W! Инвертер со чиста ...


16.800 МКД
или предлог цена
20 ное 04:44СЕ ПРОДАВА ПЕЧЕЊАРА

Се продва печењара на плин со 3 фурни ,внатрешна димензија на фурните...


2.000 €
или предлог цена
09 ное 08:55Продавам сандаци за пчели

Продавам НЕКОРИСТЕНИ сандаци за пчели


8.000 МКД
или предлог цена
08 ное 12:39CISTERNI 15 I 20 TONI

Se prodavaat cisterni 15 i 20 tonski Stojan 070 217 154 Stojan 070 ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Пластика индустрија

07 ное 21:49Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V - 3500W!

Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V-3500W. Peak Power 3500...


14.500 МКД
или предлог цена
03 ное 05:06Nov Solar Charger Controller 12/24V-100A!

Најнов Solar Charger Controller 100A! Автоматски работи на 12 и 24V!...


3.200 МКД
или предлог цена
29 окт 16:53Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V - 8000W!

Најнов квалитетен со чиста синусоида Pure Sine Wave Pover INVERTER 24...


32.000 МКД
или предлог цена
27 окт 13:07Pushnica za meso , pusnica, пушница

Pusnica za meso PIM Haskovo inoks. So vnatresen dimogenerator za pil...


1.100 €
или предлог цена
19 сеп 12:31Pumpa za voda

Prodavam pumpa za hidrofor.ljupco 070255413


2.501 МКД
или предлог цена
03 сеп 08:49Korektor za napon

Prodavam korektor za struja koregira nizok napon i obratno. Tel 0702...


150 €
или предлог цена
03 сеп 08:48Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje polovna vo odlicna sostojba so ga...


6.250 €
или предлог цена
03 сеп 08:48Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje vo odlicna sostojba koja ne e uve...


6.250 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

03 сеп 08:48Susara so kondenzator

Prodavam malku koristdna susara profesionalna MIELE inoks.


449 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

03 сеп 08:48Kabina za peglanje

Prodavam kabina za peglanje palta ,pantaloni,kosuli kaputi,jakni idr.


268 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

13 авг 21:42Korektor za struen napon

Prodavam korektor za napon tel 070255413 Ljupco.


150 €
или предлог цена
18 јул 15:29Се продава угостителска опрема

Се продава угостителска опремаРаботни маси 216...


1 €
или предлог цена
06 јул 11:34Kupuvam perforator / zmba 40mm

Kupuvam perforator / zmba 40mm


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Професионални алати

04 мај 09:42Продавам прасиња

Продавам прасиња цена по договор телефон за контакт 078221766 и 0713...


1 МКД
или предлог цена
19 апр 11:01prodavam telinja

prodavam telinja 3 evra kilo Vase 078221766 i 071373144


3 €
или предлог цена
19 апр 10:59Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА 230V/1,5KW

Се продава Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА монофазна 230V/1500W, кори...


10.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Останато

14 мар 18:40ALUMINSKI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI


35 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Занаетчиска дејност

16 дек 08:47prodavam telinja

prodavam maski telinja cena po dogovor 078221766 i 071373144 Vase


1 €
или предлог цена
20 ное 11:08KOVANI OGRADI

Izrabotka na kovani ogradi, gelenderi, kapii,mebel od kovano zelezo, ...


1 €
или предлог цена
24 окт 08:21ZATVARAC za kapacinja sisinja i tubi inox

Zatvarac za kapacinja za sisinja,plasticni tubi,kanti.Za dve dimenzii...


1 €
или предлог цена
28 авг 22:48Pnevmatika aktuator ventil od inox za prehrana

Pnevmatski ventil so aktuator za cevna instalacija za prehrana ,tecno...


1 €
или предлог цена
28 авг 22:47Pakerka za seker,majonez,sampon, dozerka

Pakerka za pakuvanje na praskasti materijali ,zrnesti, ili tecni-gust...


1 €
или предлог цена
30 јун 23:03Продавам столарска фреза и шлајферица

Продавам столарска фреза и трачна шлајферица, германско производство....


800 €
или предлог цена
02 мај 21:09Kvarcen pesok / Кварцен песок

Сушен, сепариран, кварцен песок за повеќе намени како: - пескарење, ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Суровини

08 апр 11:26продавам пауни

се продаваат машки млади пауни цена по договор телефон 078221766 и ...


1 €
или предлог цена
13 фев 11:43REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS

- Се наоѓа на само 12 км од центарот на Скопје, сместено во падинит...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бизнис контакти

23 јун 12:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам