7028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Peugeot 207 cabrio

Se prodava Peugeot 207 cabrio 2008godina 1.6 benzin Mozi zamena z...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:57Промовирано

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 2008GOD SO FUL OPREMA

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 66KW SO 6 BRZINI SO FUL OPREMA VO EXTRA SOSTOJ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 окт 11:25Промовирано

Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:13Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:06Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:56FIAT UNO

prodavam fiat uno 1.0 bezoloven benzin 2000 godina 150000 km. vo dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:54GUMI RASPAR 14 15 16 LETNI

PRODAVAM GUMI RAZLICNI GOLEMINI Michelin energy 205/55 R16 185/60 R1...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:48DVE GUMI 195/60 R16 C

Se prodavaat dve gumi 195/60 R16 C Ista dimenzija razlicna marka Edn...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:48СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ КОРСА 1.2 2004 ГОДИНА

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ КОРСА 2004 ГОДИНА, РЕГИСТРИРАНА, А-ТЕСТИРАНА, ЗА...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

BMW X5 3.0xd PANORAMA CH

Se prodava BMW X5 xdrive 3.0d 236ks 2008godina uvezen od CH🇨🇭Regist...


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:33Aprilia Malossi Stage6

Prodavam novi Stage 6 19x15.5 3.5gr rolni 1.000 denari Malossi 19x1...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:33KOGEL 2011

Se prodava poluprikolka Kogel 2011godina, podizna osovina, paletar, r...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 13:28Dizni injectori 2 0 crdi

Vo ispravna sostojba imam 4 dizni 075343460


По Договор
или предлог цена
Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:07Chevrolet Aveo 1.2i 2007g

✅ Se prodava Chevrolet Aveo 1.2i 2007god ✅ Registrirano do 02/2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:07VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00TORI, TOMOS

Тори ...


250 €
или предлог цена
Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

aprilia delovi

prodavam akumulator i patosnici za aprilia sr50 akumulatoro e ganc n...


Денес 12:30Audi A3

Se prodava audi a3 1.9 110ks Registriran do juni 2023 Servisiran ,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:28Salter za Mercedes w211

Se prodava salter za mercedes E klasa


1 €
или предлог цена
Денес 12:28Delovi za audi a6 2.5

Se prodavaat delovi za audi a6 2.5 071940659


1 €
или предлог цена
Денес 12:28SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:19Sangyong Kyron 2008 /Delovi

Sangyong Kayron 2008 god, se od Limarija Zvonete samo na ovaj broj...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:19Audi A5 3.0 TDI Quattro

* Maksimalno zacuvan * Registriran do Maj 2023, so zelen karton * N...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:10Delovi za motor 2.0 8ventili 2007g.

Motorot e komplet skrsen e blokot nema samo bregasta i podigaci


1 €
или предлог цена
Денес 12:03Golf 3 1.4benzin

...


1 €
или предлог цена
Денес 12:03Golf 3-1.9 tdi za delovi

076504215


1 €
или предлог цена
Денес 12:03iveko kiper 360 kojni

iveko kiper 360 kojni vozdusno ladejne


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 11:57mercedes 207d

mercedes 207 d ispravno automatik novi gumi napred i zadni dobri nov ...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 11:57opel korsa 1.0 12v

opelot e registriran cela godina nisto ne fali pali teraj nema nikakv...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57opel korsa 1.0 12v

opel ispraven registriran zelen karton


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57Se prodava Smart ForTwo 600cc klima panorama

Smarto e vo odlicna sostojba. Registriran do 08/2023, smeneti maslo i...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:52Golf 4 na delovi

Se prodava Golf4 na delovi,benzin 1,6


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:45Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36FORD FOCUS 1.8 TDCI 2001 g. ima reg FUL

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI, 2001g. REGISTRIRAN DO 07.2023 g, KLI...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33Audi A4

Audi A4 1.9 TDI 131 ks God.2001 Reg.28.11.2022


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:30FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL mozna zamena za pomalo

ZA KES ODLICNA CENA MOZNA ZAMENA ZA POMALO VOZILO MNOGU ZACUVAN FOR...


3.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:25  НОВ ОГЛАС

BMW 32OD MOZNA ZAMENA ZA KOMBE SO 9 SEDISTA

BMW 320D 2005 GODINA REGISTRIRANO SERVISIRANO,POTISNA LAMELA ZAMAEC...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:12  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA BMW 120D

SE PRODAVA BMW 120D, REGISTRIRANO, SERVISIRANO MOZNA ZAMENA SO MOJA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:09  НОВ ОГЛАС
Страна 2 од 176

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам