Прилеп
                   
2307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Ford Fiesta 1.6TDCI FULL

Vo odlicna sostojba REDIZAJN


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:32Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BMW 318 D 2009god.

Kolata e proizvedena vo 2009 godina, a kupena vo 2012 od Germanija od...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:34Golf3 1,4

Se prodava Golf 3 vo odlicna sostojba, so minimalna potrosuvacka, red...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line

Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema Registrirana d...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:43peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:24Citroen c5 1.6 hdi 110 ks 2009

Registriran cela godina .servisiran .najvisoko nivo na oprema.vo odli...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:24PASSAT B7 2011 1.6 BLUEMOTION NA DELOVI

Se prodava passat 1.6 bluemotion 2011 godina desen volan se ispravno ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:15PASSAT B6 2006 1.9TDI NA DELOVI

Se prodavaat delovi za Passat b6 1.9tdi 2006 god. Kontakt: 078 242 98...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:15Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:53Chevrolet Aveo 1.2i 2007g

✅ Se prodava Chevrolet Aveo 1.2i 2007god ✅ Registrirano do 02/2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:53BERTONE CABRIO

Se prodava Opel Astra G Cabrio Mozi i zamena benzin/plin, ima atest r...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:47Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:47Punto Evo 1.4 77ks benzin plin

Registrirana Mal servis 197000km Plin fabricki Klima Abs esp asr...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:38PEZO 107 1.0 BENZIN UVOZ GERMANIJA

PEZO 107 1.0BENZIN 2006GOD Malo ekonomicno vozilo Potrosuvacka 5L...


2.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:35LADA 111

LADA 111 ODLICNA PALI VOZI ATESTIRAN PLIN NAPRAVEN GOLEM SERVIS NOV A...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18AUDI A2 1.4TDI 55 KW

AUDI A2 1.4TDI 55 KW Euro 4; 5 stepen manuelen menuvac; ABS; ESP; ...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18Chevrolet Cruze Benzin\Plin 1.8 - 2011

Se prodava Chevrolet Cruze 1.8 Benzin\Plin - 2011 godina so pominati ...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:06SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


3.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:46Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, неувезуван ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:42Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:13FORD FOCUS 1.6 TDCI 2005 g. ima reg FUL

SAMO KES ODLICNA CENA MNOGU ZACUVAN FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL, 80 KW ...


2.849 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:04FORD FOCUS 1.8 TDCI 2001 g. ima reg FUL

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI, 2001g. REGISTRIRAN DO 07.2023 g, KLI...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:03Polo 1.4tdi

Kolata e zacuvana redovno servis.zvonete na ovaj broj.078345602.ful o...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51SEAT LEON 1,9 TDI

kolata e vo odlicna sostojba. bez zabeleski registrirana e do 08-01...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51Golf 5 .2.o 140ks.mozi zamena

Golfot e odlicen nema nisto vlozuvane vo nego.zvoni na ovaj broj.0783...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51Skoda Superb Elegance fuul

Kolata e vo super sostojba, bez niedna mana i so realni kilometri. Ku...


10.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:31Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:22VW POLO 1.0I 98god PRVA BOJA

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:18Se prodava Smart ForTwo 600cc klima panorama

Smarto e vo odlicna sostojba. Registriran do 08/2023, smeneti maslo i...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:09AUDI A6 1.9TDI 131KS 2004 FACE LIFT

AUDI A6 1.9TDI 131KS FACELIFT 2004GOD UVOZ GERMANIJA REG NA BG CE...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:56Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004, socuvana

Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004 godina Kolata e solidno socuvana ima kl...


2.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:56PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

Pezo 207 cc 1.6i 2007god kabriolet 💪 Uvoz Holandija reg na mk cela ...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:56SEAT LEON 1.9TDI 105ks

SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2006GOD REGISTRIRAN DO 7 MESEC 2023god IZ...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:56Se prodava Ford Fiesta 1.6TDCI FULL

Vo odlicna sostojba REDIZAJN


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:32VW PHAETON 3.0 TDI 4X4 224HP 165KW

Odlicen, odzuvan, servisiran PHAETON 3.0TDI 4X4 165KW 224HP JASTUCI...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:21Ford explorer 4.0 benzin plin perfekten

Fordot e bez zabeleski Novi gami plin a test motor menuvac odlicni


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:21Skoda Fabia 1.4 tdi

Fabia 2006 1.4 tdi sega ubezena perfektnò socuvana


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:21Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам