Прилеп
                   
2313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Toyota RAV4 2.2D4D 4x4 2006g

✅ Se prodava Toyota Rav4 2.2D4D(136ks) 4x4 2006g ✅ Registriran ✅ Na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Chevrolet Aveo 1.2i 2007g

✅ Se prodava Chevrolet Aveo 1.2i 2007god ✅ Registrirano do 02/2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:02Radio za vo kola pioneer org tel 078-234-020

E


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Se prodava punto kec celo ili delovi

Delovi ili celo punto 1


11 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Delovi za fiat punto se stO vi treba tel 078-234-020

E


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Rezervna guva komplet a 16

Gumata e izvaena od seat leon 2009 so se dizalica i kluc


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Vrsime prevoz so traktor nis prilep i okolina

Za sekoja vasa potreba zvonete na 078-234-020


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:01Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:58Audi A4 2.0 143ks NAVIGACIJA

Audi A4 2.0 143ks Komandi na volan Navigacija Tempomat Senzori za...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina. Bravoto e STAKLO - mnogu socuv...


3.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:45Se prodava Ford Fiesta 1.6TDCI FULL

Vo odlicna sostojba REDIZAJN


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:31Renault Scenic 1.9 DCI

Се продава Renault Scenic 1.9 DCI во екстра состојба Опрема: -Елект...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:24Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


13.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:48SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:25Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:17MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:03VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line

Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema Registrirana d...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:34Citroen c5 1.6 hdi 110 ks 2009

Registriran cela godina .servisiran .najvisoko nivo na oprema.vo odli...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:25peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:25Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:22PEUGEOT 207 1.4 HDI PERFEKTNO

Avtomobilot e kako nov, kako vnatre taka i nadvor. Motor i menjac rab...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:02ALFA ROMEO 166 2.4 JTD BESPREKORNA

Alfata e so ful oprena so kozen enterier,kompletna elektonika na sedi...


2.300 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:31opel korsa 1.0 12v

registrirana + zelen karton


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:28VW PHAETON 3.0 TDI 4X4 224HP 165KW

Odlicen, odzuvan, servisiran PHAETON 3.0TDI 4X4 165KW 224HP JASTUCI...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:13Polo 1.4tdi

Kolata e zacuvana redovno servis.zvonete na ovaj broj.078345602.ful o...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:13Opel sintra eftinoooo

Pali vozi


450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:13Se prodava mercedes

Se prodava mercedes c220 registriran do 5/2023 so zelen karton Tel ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:12Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:10E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:10Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:07ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:51PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:51SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:51OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:50OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:50VW POLO 1.0I 98god PRVA BOJA

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:43  НОВ ОГЛАС

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:42Страна 2 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам