Прилеп
                   
2313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Промовирано

Opel Astra H 1.9 cdti

Se prodava opel 1.9 Kolata e stegnata na podvozje Ima katoseriski sit...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.490 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:03Промовирано

BMW X5 3.0xd PANORAMA CH

Se prodava BMW X5 xdrive 3.0d 236ks 2008godina uvezen od CH🇨🇭Regist...


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:14VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00VW Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP bez grebka!

Kolata e redovno odrzuvana servisirana i nikogash ne e vozena na plin...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:58seat leon 1.9 tdi 2007 god prodava menuva

.mnogu oprema reg servis novi gumi reg do 2023 08 so z karton


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:16BMW 530 G30 XDRIVE 2017 SPORT LINE

Bmw Sport Line 530 Xdrive 4X4, 3.0 265ps. 137.000km Направен мал сер...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:52Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:52Lada samara - лада самара- plin atestiran

Lada samara so atestiran plin 4 novi gumi vo vozna sostojba


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:29SE PRODAVA ALFA ROMEO 147 1.6i BENZIN PLIN DIZNA ATEST

Se Prodava Alfa Romeo 147 1.6i Twin Spark Benzin Plin Dizna Atest ...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:46VW POLO 1.2 BENZIN

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana so skoro novi gumi klimatro...


2.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:44Opel Vectra 1.6

Prodavam opel vectra 1.6 plin so atest dizna sistem Klima El.prozor...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:43GOLF VII 1.6 TDI 2012GOD

-Se prodava golf VII uvoz od 🇩🇪🇩🇪 BLUMOTION 1.6 TDI motor 77...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:28Сe продава Daewoo Matiz 2007

Сe продава Daewoo Matiz, одлична за возач почeтник 51 KS. Возилото e ...


1.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:10Opel Astra H 1.9 cdti

Se prodava opel 1.9 Kolata e stegnata na podvozje Ima katoseriski sit...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.490 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:03AUDI Q7 PANORAMA S-LINE FULL 3.0TDI 233KS

Prodavam audi q7 2x Sline 2006/07 god napraven servis na 27.4.2022 i ...


13.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:46FORD FOCUS C-Max 2.0 TDCI

Vo odlicna sostojba 4 celicni bandasi bez gumi aluminskite so let I...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:38SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


3.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:14VW PASSAT 2.0 TDI 125 KW. EXTRA NOV UVOZ !

ZAMENA ZA AUDI A6 2.0 ili 2.7 2004-2008 VW PASSAT 2.0 16v 2007 god ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:07VW Touran 1.9TDI

Se prodava odlicno socuvan VW Turan 1.9 TDI 66kw 90ks so full oprema....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:06Alfa Romeo 156 1.9 JTD 140hp

Kolata e vo odlichna sostojba i e registrirana cela god. Od oprema im...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:49Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena za vozilo ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 06:51Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 06:32Bmw 320i e36 coupe

Prodavam e36 1993god 320i odlicna sostojba ima sitnici za sreduvanje ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 23:48Jaguar xj supersport R portfolio

Odlicno ocuvan,kako nov,servisiran Poveke info 070 52 57 59 Jaguar...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 23:37OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Voziloto e doneseno od Germanija i e vo odlicna sostojba. Poveke inf...


3.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 23:14Zastava 750 fico fiko

Prodava zastava fico restavrirano gumi novi registrirano 1985 odlicn...


4.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 23:02Bmw 316 E30 kocka

Prodavam bmw e30 316i orginal nejzim motor benzin so atestiran plin 1...


4.999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.499 €
Прилеп

Автомобили

23 сеп 22:58Zastava 750 fico fiko 850 kontrash

Prodavam fico 1968 godina za restavracija


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 22:54VW buba zastava fico oldtimer

Prodavam buba spremna za restavracija iskrpena motorot ispraven


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 22:30Audi A5 2.7 TDI 2010

Kolata e vo top sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 22:16OPEL CORSA

Se prodava Opel Corsa 1.2 registrirana so 4 novi gumi maslo,filteri s...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 22:13VW Golf 5 GT SPORT 4x4

Prodavam Golf 5 GT 2.0 tdi 4motion 2005 god. Golem Servis pred skoro ...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 21:17GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


6.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:59Se prodava alfa romeo 147

Se prodava alfa romeo 147 vo odlicna sostojba registrirana servisiran...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:47Se prodava Mercedes C220

Se prodava Mercedes C220 vo odlicna sostojba. Registriran do 07.2023 ...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:47FIAT BRAVO 1.9 M-JET

Fiat bravo 1.9 Mjet 2007 god.


4.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:31RENAULT CLIO

Renault Clio 1.2 benzin God.2005 Reg.12.02.2023


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:19VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:19Ford Mondeo 2.0TDDI

Se prodava i menuva Ford Mondeo 2.0TDDI 85kw, motor so lance,regist...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 20:03Land Rover DISCOVERY 3 FULL oprema

Land Rover Discovery 3 Klimatronik Servo Centralno Abs air b...


10.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Автомобили

23 сеп 19:53BMW X3 3.0 FULL OPREMA 04

Klimatronik Servo Centralno Abs Air bag El stakla El retroviz...


6.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 19:53Страна 3 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам