Прилеп
                   
2316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel Astra H 1.9 cdti

Se prodava opel 1.9 Kolata e stegnata na podvozje Ima katoseriski sit...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.490 €
Прилеп

Автомобили

24 сеп 10:03Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22Промовирано

Golf 5 .2.o 140ks.mozi zamena

Golfot e odlicen nema nisto vlozuvane vo nego.zvoni na ovaj broj.0783...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 11:32Polo 1.4tdi

Kolata e zacuvana redovno servis.zvonete na ovaj broj.078345602.ful o...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Прилеп

Автомобили

23 сеп 11:32Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 11:06JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 10:35FORD FOCUS 1.6 TDCI 2005 g. ima reg FUL

SAMO KES ODLICNA CENA MNOGU ZACUVAN FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL, 80 KW ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.899 €
Прилеп

Автомобили

23 сеп 10:34FORD FOCUS 1.8 TDCI 2001 g. ima reg FUL

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI, 2001g. REGISTRIRAN DO 07.2023 g, KLI...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 10:33Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 09:21OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 09:08Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 09:08Renault Megane CC 1.9 DCI

Renault Megane CC 1.9dci vo top sostojba mozna zamena


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 09:07Vw lupo polo corsa golf ibiza clio fiesta ka arosa

Prodavam vw lupo 1.4 vo odlicna sostojba registrirano servisirano no...


1.649 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 08:24Opel Corsa 1.2 twinport

Poveke info 070-542-209 BEZ ZAMENA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 сеп 07:42BMW 120D

Kolata e vo extra sostojba bez nikakvi vlozuvanja po nea.Donesena e o...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 22:54SE PRODAVA BMW 320

Se prodava bmw 320d registrirano cela godina, napraven komplet servis...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 22:44Ford Mondeo 2.0tdci

Klimatronik El.stakla El.retrovizori Komandi na volan Abs Centra...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 21:44Audi A4 2.0 TDI 05/2006

Audi A4 2.0 TDI 140hp 05/2006 Registrirana cela godina i zelen kar...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 20:37Nissan Note 1.5dci

Klimatronik El.stakla El.retrovizori Kozen enterier Centralno Ra...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 20:35BMW 525 DOBRO SOCUVANA

Kolata e registrirana cela godina ima novi 4 gumi. Nov aku...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 19:44Hundai ix35

Se prodava hundai ix35 vo odlicna sostojba registriran so celosna ser...


14 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 19:25Opel corsa D 1.3cdti

Se prodava opel corsa d 1.3cdti.vo odlicna sostojba.Napraven golen i ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 19:23Продавам Golf 3

Prodavam golf 3 1996godina Registiran 4x novi gumi Napraven kompl...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 18:08Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 17:55Kia Sportage 1,6

Proizvedena 2013 godina 1,6 so 100 kw. Kupena vo MKD, jas sum vtor g...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 17:30Seat leon 1.6 benzin plin atest

Se prodava Seat Leon 1.6 102ks benzin plin atestiran registriran cel...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 16:18BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 15:18Ford Ka 1.3 benzin plin

Ford Ka 1.3 benzin plin ATS Nov plin 2021 namesten, sequent 27 litr...


1.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 14:47Skoda

Servisirana redovno so servisna kniska do posleden kilometar ne e od ...


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

22 сеп 14:44Chip Tuning/Ecu Flashing

Chip tuning za site vidovi na avtomobil


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:53Tgrajne na DPF/EGR OFF

izvrsuvame odstranuvajne na egr/dpf off po elektronski pat na skoro s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:52PASSAT B6 2006 1.9TDI NA DELOVI

Se prodavaat delovi za Passat b6 1.9tdi 2006 god. Kontakt: 078 242 98...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:42PASSAT B7 2011 1.6 BLUEMOTION NA DELOVI

Se prodava passat 1.6 bluemotion 2011 godina desen volan se ispravno ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:42Reno clio 1.2 campus na delovi ili celo

delovi za reno clio mk1 campus motorce mnogu zdravo, dve gumcina novi...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:40Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:25Se prodava golf 7 1.6 tdi

Se prodava golf 7 1.6 tdi so ful oprema zacuvan maksimalno so servisn...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 13:21BMW F20 116i

СЕ ПРОДАВА ✅ 
BMW F20 116i 136кс 2012 година

 Опрема на автомобилот...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 12:53Peugeot 207 Benzin-Plin

Се продава Пежо 207, 1.4 бензин-плин ( а-тест) Комплетно функциона...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 12:42BMW E90 2005 GOD

P R O D A D E N O


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 €
Прилеп

Автомобили

22 сеп 12:40Peugeot 206CC

✅ Se prodava Peugeot 206CC 2004g ✅ 1.6i benzin 109ks ✅ Registrirano...


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 12:37Toyota RAV4 2.2D4D 4x4 2006g

✅ Se prodava Toyota Rav4 2.2D4D(136ks) 4x4 2006g ✅ Registriran ✅ Na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.300 €
Прилеп

Автомобили

22 сеп 12:36Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 сеп 12:36Страна 5 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам