Прилеп
                   
2021 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW TOURAN 1.9TDI 7sedista Super sostojba

VW TOURAN 1.9TDI 7Sedista 2005godina vo sobrakajna! Super sostojba ...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.599 €
Прилеп

Автомобили

22 ное 21:23Промовирано

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

MERCEDES C200 CDI

Vo dobra sostojba Servisirano vozilo


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 12:45VW PASSAT 2.0 TDI 125 KW. EXTRA NOV UVOZ !

ZAMENA ZA AUDI A6 2.0 ili 2.7 2004-2008 VW PASSAT 2.0 16v 2007 god ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 12:05Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 11:29VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 09:35Audi A5 2.7 TDI 2010

Kolata e vo top sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 08:49Nissan Micra

Kolata e vo.dobra sostoja 1.0 Plin Benzin Novi gumi


11.111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 08:49Golf 3

Se prodava Golf 3, 1.8 benzin/plin (bez atest) So klima ama prazna ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
999 €
Прилеп

Автомобили

22 ное 08:24SKODA FELICIA GLX 1.3

SKODA FELICIA GLX 1.3, plin, registrirana do 19. 06. 2023, cena 9...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 ное 07:20Se prodava vw passat b6

Se prodava passat b6 so noviot motor 2.0 vo odlicna sostojba euro 5 s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 20:48AUDI A6 TDI 2017 god

Kolata e vo top sostojba tell 070549557


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 19:34BMW E46 320td

320 110kw 150ks PROBA PO VASA ZELBA registrirana do 04.2023 17ki al...


3.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 17:46PEUGEOT 308 1.6i 2014GOD AVTOZLATESKI

PEUGEOT 308 1.6I 2014GOOD BENZIN 92KW LED SVETLA NAPRED I NAZAD SP...


9.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 17:05mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


9.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 13:55MOTSUBISHI CARISMA 1.9 DIZEL

Se prodava carisma 1.9 dizel vo odlicna sostojba skoro novi gumi i a...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 13:27Vw passat B8

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen k...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:43Opel Corsa D 1.4 - 09

Se prodava Opel Corsa D 1.4 66Kw, vo odlicna sostojba, registrirana d...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:39MERCEDES A200 2.0 DIZEL

SE PRODAVA MERCEDES A200 ELEGANCE 2.0 103KW 140KS DIZEL REGISTRIRAN D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:39ALFA 156. 1.9 JTD 2005G NA DELOVI

ALFA 156 1.9 JTD 85KW. 2005G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:38PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:38AUDI A4 1.9 TDI NA DEVOLI

AUDI A4 1.9 TDI NA DEVOLI 81 KW. 2000G. TEL:077/737-207


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:38FIAT PUNTO NA DELOVI

FIAT PUNTO 1.9 JTD 2004 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:38SEAT IBIZA NA DELOVI

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW. 2003 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:38ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:37PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:37OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:37OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:37SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:37Alfa Romeo 147 1.6 16v T.Spark 2001god. benzin / plin

Alfa Romeo 147 1.6 16v T.Spark Benzin / Dizna plin ( so okrugla boca ...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:26Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 12:00VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW - 105KS (BLUEMOTION)

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS - TEAM BLUEMOTION EURO 5 2010 GODINA ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:50SPARK-MATIZ PLANET NOVO!!!!

Spark -Matiz prekrasen so ful oprema Klima,Elektrika Stakla,Registri...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:07pezo 206 reno megan menjaci

pezo 206 1.4i...2.0hdi 66kw reno megan 1.4i 1.6i..98g


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:01lada 110 zadni amortizeri i federi ..

ispravni kompletno...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:00fiesta eskort nov zglob LPR kfr 140 benzin

nov zglob eskort fiesta 1.1 1.3 ..1.4 mpi ..88 -98godina..


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:00astra vektra dizel bezin anlaseri 3

astra f 1.4 1.6 i benz... astra f 1.7d vektra 1.7 td a model... kia...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:00motor za pezo 206 1.4i 55kw

ispraven garantiram...ne cadi i raboti odlicno...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 11:00ladnjak citroen saxo 1.1i

ispraven...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 10:59lada 110-112 ladnjak

ispraven odlicen...glanc


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 10:59anlaser bosch za fiat doblo 1.9 jtd..

proveren ispraven...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 10:57berlingo partner anlaser 1.9d bosch

ispraven proveren...11 zabi bendeks..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 ное 10:57Страна 6 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам