Прилеп
                           
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


44.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
50.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 20:17Se prodava kujca

Se prodava kujca pozadi ucilisteto Dobre Jovanoski


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 18:48Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 12:02СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни матери...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 мај 08:55Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа (приземје)- градба 2006 година. Kуќата е ...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 22:59Купувам куќа или стан

Купувам куќа до 30000 евра со учество 10%,остатокот на рати од 500 до...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 19:49Се продава спрат од куќа на приземје

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 08:52Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 18:28Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 07:22Kuka vo centralno podracje *renovirana*

Се продава куќа со големо дворно место (назад и од десната страна)н...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
105.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

18 мај 15:21Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata!

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 20:24Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 мај 12:59SE PRODAVA KUKA ODMA VSELLIVA NA RID

se prodava kuka na rid vo blizina na Ckatra-zito market Zvonete na 07...


29.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 12:57Se bara investitor za Gradba

Se prodavaat dve kujki vo naselba Boncejca potocno tunelot dimo nared...


150.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 мај 18:57Kuka vo centar

Se prodava kujka vo cenatar,Naselba boncejca Urbana naselba so plan...


66.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 мај 18:57Продавам куќа во центарот на градот Старо корзо

Продавам плац со куќа 750m2 во центарот на градот, со маркица за уште...


400.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 мај 01:24SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 апр 17:08Се продава куќа во строг центар на Прилеп

Се продава куќа во строг центар на Прилеп зона 1. Куќата е со комплет...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 апр 10:16Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 апр 15:02Tipska kujka ponudete

Kupuvam tipska kujka so realna cena vo odnos na sostojbaya na kujkata...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 апр 18:14Kujca

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata paraklis


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 апр 14:50Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 апр 10:07Куќа центар

kontakt viber whatssapp +4915901275094


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 апр 20:37Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...


75.799.464 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 апр 23:22Хитно ,вселива куќа

Se prodava kujka cena po dogovor Tel za kontakt 075 234 326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 апр 12:03Стара куќа во центарот на Прилеп

Се продава стара куќа во центарот на Прилеп. Во близина на старата А...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 апр 11:55Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мар 14:14Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мар 20:35Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 фев 23:31Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 11:22Se prodava kujka

Se prodava kujka na ul.Boris Kidric br.14, na glavnata ulica do mark...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 фев 21:17Куќа на само 700м од центар

Хитно се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од ц...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 фев 19:36Se prodava kukja vo selo selce Prilep

Se prodava kukja vo selo selce, prilep. Plus niva od 1622m2. Nivata e...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 фев 11:05Se prodava kujka vo Prilep!

Broj za kontakt 075-532-845 Hristijan Se prodav kujka vo Prilep na u...


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 фев 19:40Se prodava - Kujkite se vo odlicna sostojba

Kujkite se vo odlicna sostojba so cist imoten list legalizirani kuj...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 фев 13:00Semejna Kujka

Prodavam semejna kujka vo centarot na prilep vo blizina na kulturniot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 фев 14:00SE IZDAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADO

Kukata se izdava cela ili na spratovi Kompletno namestena Se izdava...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 09:25СЕ ПРОДАВА КУЌА СО НИВА ВО ЗАБРЧАНИ

ИТНО СЕ ПРОДАВА. КП 580 КО ЗАБРЧАНИ За подетални информации јавете с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 фев 12:03Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам