Прилеп
                           
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јул 22:11Се продаваат две куќи во еден двор, може замена за стан

Постарата 76м2, новата 45м2, новата може да се пренамени во дуќан, ве...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 11:54se prodava kuka vo centar na Prilep 300m od plostad

Се продава куќа во центар на Прилеп на 300м од плоштад 4 минути пешки...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јул 13:20Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot

INFORMACI NA 070208021 KLIMA INVERTER KABLOVSKA ITERNET PARKING ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 јул 19:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija solidno odrzana po cena od ednosobe...


39.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јул 11:14se prodava kuka

se prodava kuka kaj stara avtobuska strong centar kukata e po stara n...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:53Izdavam sprat od kujka za turisti

Spratot e celosno namesten so celosno opremena kujna, wc, kupatilo, k...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Kuka 270m2 i dvor 130m2

Se prodava kuka na ul trajko tarcan. Kukata e gradena vo 2005god i e...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 20:38СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 18:32se prodava vednas vseliva kujca

se prodava vednas vseliva kujca na ul berovska 89 ..vednas pozadi mar...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 16:52Се продава стара куќа

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 19:03Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 17:17Одлична куќа на одлична локација

Се продава куќа на 5мин од центарот на Прилеп во близина на театарот....


120.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 апр 13:00Se prodava kukja vo s.Kukurecani-Bitolsko

Kontakt GORAN 076 553 458 076 553 458 SE PRODAVA KUJCA VO KU...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 13:16Se prodava kuka staro sumsko kaj poliklinika Altea

Kukata e tvrda gradba so tri ploci. Dva sprata i golema vizba. Mozi z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 апр 18:16Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа на улица кордун бр 32 веднаш вселива без никакви влож...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 21:36Dve kujki

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po d...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 06:36se prodava kuka vo centralno podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje - cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 мар 11:51Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja, vednash vseliva. Mozhe da se vidi vo sek...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 фев 20:21Се продава куќа

Се продава веднаш вселлива куќа во многу добра состојба со голем и ур...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 19:09Се продава

Се продава куќа П+1 140м2 и дворно место од 360м2.Легализирана. ...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 фев 18:03Se prodava nova kuka

Kukata se najduva na glavniot pat sto pominuva niz sred selo,ima dvor...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:28Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 20:51S E P R O D A V A

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 22:18se prodava kukja

se prodava kukja vo Prilep dva sprata so dva vleza dvorno mesto garza...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јан 22:03Куќа

Се продава куќа во Прилеп, населба варош. Повеќе информации на бројо...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 09:06Две куќи во центарот на градот во пакет

Се наоѓаат во централно градско подрачје, зад фурна Плетварец, Две п...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 22:26Hitno Se prodava luksuzna kujca

Se prodava luksuzna kujca idealna za sovremeno ziveenje, P+2 nova gra...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 дек 22:45Се продаваат два спарта од куќа со двор

Се продаваат два спарта од куќа со посебен влез и двор приземје 68м2 ...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 ное 13:22Se prodava Kujca

Se prodava na ulica Gjorgi Dimitrov 40 info na tel .076-569-717


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 ное 14:20Куќа

Дограмата е обновена Постојано се обновувa 077 750 436 Filip


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 ное 12:15Куќа

Два спрата +приземје(визба или гаража) три плочи -лесно се прави прер...


44.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 окт 09:42Се продава куќа веднаш вселива!

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 23:37Куќа со деловен простор

Куќа со деловен простор во строг центар на градот. Површина на парцел...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 22:03Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа со плоча и целосна уредна документација за дворното м...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 окт 20:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Osogovska 42 cena po dogovor informacii na : ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 сеп 12:41Se prodava kuka

Se prodavaat dve kuki so razlicen saat za struja i razlicen vodomer. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 сеп 15:16Се продава кујча

se prodava vednas vseliva kujca na visoko prizemje ili vo zamena za s...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 20:51Се продава семејна куќа во Прилеп

Се продава семејна куќа во Прилеп, на 5 минути до центарот на градот,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 11:07kuka vo centar

Продавам куќа во Центар на Прилеп, ул. Андон Слабејко 42, површина 97...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 авг 13:00Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам