Прилеп
                           
1146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
20 сеп 16:12Промовирано

Простор за секаква намена

Се издава за повеќе информации јавете се на 076-217-171


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 сеп 19:37Промовирано

Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Вчера 10:17Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


4 €
или предлог цена
Вчера 09:41Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 09:13Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 07:51METALNI KONSTRUKCII MONTAZNI GARAZI MAGACINI NASTRESNICI ITN

Izrabotka na metalni konstrukcii Dostava i montaza niz cela MK


6 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 07:45Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
22 сеп 22:13Se prodava kukja

Se prodava kukja, preferirano namestena, vednas vseliva so ureden imo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 сеп 20:50Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 сеп 20:20Se izdava ili prodava

Se izdava ili prodava sprat od dukan 87m2 prizemje Ili 102 m2 1-s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 20:06Se izdava ili prodava

Se izdava ili prodava deloven objekt na sprat 102 m2 ili prizemje 8...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 19:46Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
22 сеп 17:54Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
22 сеп 17:33SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari, odalecena od gradot 2/km se naogja na nov...


3.500 €
или предлог цена
22 сеп 17:14Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 15:05Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 15:04Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 15:04Dukan vo centarot

Se prodava dukan pokraj reka vo centarot na prilep na dva kata i eden...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 13:59Се продава нива во месноста САРИКА

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп, приказ на сликите каде се н...


1 €
или предлог цена
22 сеп 11:55ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

Комплетно опремен стан со сите услови за живеење. Мирно, тивко и инти...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 10:45Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 сеп 10:32Se iznajmuvaat sobi

Se iznajmuvaat sobi vo centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni. C...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 10:31Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 10:31Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
22 сеп 10:10Се издава деловен простор од 93м2

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 09:38Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 сеп 00:45VO MESNOSTA BARA

SE PRODAVA OD LENISKI MOST DESNO,INFORMACII NA 075 239 654 POSLE 15 I...


1 €
или предлог цена
21 сеп 22:16NIVA,LIVADA

SE PRODAVA NIVA,LIVADA VO BLIZINA NA SELO LENISTE ,OD DESNATA STRANA ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 22:16Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 сеп 20:20Se izdava namesten stan Centar 50m2

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot ima...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 сеп 19:56Se prodava plac za kuka (11 Oktomvri - Fabrika)

Se prodava plac za kuka (tureni temeli i cokle), Plateni komunali, do...


30.000 €
или предлог цена
21 сеп 17:09Dukjan 25m2 vo centarot na Prilep - do Avto Champion

Се издава дуќан 25м2 во центарот на Прилеп, веднаш до Авто Шампион, с...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 сеп 16:14SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 сеп 15:40se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki sal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 сеп 14:37СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 сеп 14:05PRODAVAM TROSOBEN STAN DIMO NAREDNIKOT 78 m2

Stanot e vo odlicna sostojba renoviran vednas vseliv ➡️78m2 + 11m2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 сеп 12:51SE IZDAVA PRIZEMJE 30 M2

Poveke informacii na 075 423 856 ZARE


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 сеп 11:04Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC

Se prodava plac 1800m2 mozi i pomala kvadratura kolku sho vie potrebn...


15 €
или предлог цена
21 сеп 11:03SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAROT NA PRILEP

Apartman vo centarot na prilep za dneven ili skraten prestoj. Apartma...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 сеп 08:45SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 сеп 08:45Се издава

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 21:07Страна 2 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам