Прилеп
                           
1152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
04 окт 09:56Промовирано

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE- Novo Lagovo

Se prodava gradezna parcela 14 dekari vo Novo Lagovo, odma do podvozn...


14 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
30 сеп 14:40Куќа Варош Прилеп

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар Повеќе инфо на 078 223 826 Але...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 сеп 11:38Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Idealni za foto...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:14PRODAVAM TROSOBEN STAN DIMO NAREDNIKOT 78 m2

Stanot e vo odlicna sostojba renoviran vednas vseliv ➡️78m2 + 11m2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 сеп 11:10Купувам стан

Понудете стан од 60 до 90квадрати.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 сеп 10:47SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 09:21Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

30 сеп 09:04Apartman studio stan soba kratok prestoj Апартман стан соба

Сместување за краток престој (дневна основа) во Прилеп. Бидете едни о...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

30 сеп 09:04Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 сеп 08:28СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа. телефон за контакт: 071242813


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 сеп 00:29Se Izdava Namesten Stan vo Prilep Centar

Se Izdavaat Studija, Stanovi i Apartmani za Kartok i Dolg Prestoj ima...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 19:54SMESHTAJ Sobi za Nojkevajne

SMESHTAJ SHERING Sobi i Apartmani za nokevajne Kratok ili podolg p...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 сеп 19:54APARTMANI SMESTUVAJNE

SMESTUVAJNE KRATOK PRESTOJ I SEMEJNI STANOVI


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 сеп 19:54NIVI LIVADI SHUMA

se prodavaat nivje LIVADI i shuma parceli po katastar lokacija selo Z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 сеп 19:49SE PRODAVA KUJCA

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOR...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 17:56Куќа на само 700м од центар

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар....


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 15:47SE Izdava stan vo dimo narednikot

Se izdava namesten stan vo dimo narednikot kaj tunelot.Zapodedalni in...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 15:20Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 12:07Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 11:52Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 11:52Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
29 сеп 09:49Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...


75.799.464 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 08:51Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 08:04Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
29 сеп 06:44se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:14SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:10НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 17:43Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 15:57Prodavam kutluk ili kumez po povolna cena

Se prodava kutluk ili kumez praven za svoj merak tel 078-234-020 za p...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 сеп 15:01SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 13:04СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

28 сеп 13:03Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 12:58Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 11:31SE PRODAVA ZEMJISTE 4500 M2 VO INDUSTRISKA ZONA

GRADEZEN PLAC VO INDUSTRISKA ZONA NASPROTI CIGARNATA FABRIKA ...


1 €
или предлог цена
28 сеп 11:02ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 10:42УНИКАТЕН СТАН

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 10:41СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац со локација на излезот од Прилеп према Плетвар,со пов...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 10:41Plac so pomosni objekti.

Se prodava plac so postoecki objekt, na lokacija odma sproti Makpetro...


20.000 €
или предлог цена
27 сеп 23:45Se izdava bilbord 9.5x2.8m na mag pat Bitola Skopje

Se izdava osvetlen bilbord so golemina 9.5x2.8 metra na mag pat Bitol...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 сеп 22:56Се продава нива во ново лагово

продавам нива од 2300м2 во населбата со викендички на патот за Галича...


2 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:31Страна 4 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам