Прилеп
                           
248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 сеп 10:45Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 сеп 20:52Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 сеп 10:10SE PRODAVA KUJCA

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOR...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 сеп 09:36INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 18:41Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 12:01Kuka na mice kozar

Se prodava kuka na ulica Mice Kozar 93 vo prilep.inf na 077804000


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 сеп 07:56Куќа со деловен простор и поткровље

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 сеп 23:09Се продава куќа до катастар

Се продава куќа до катастар п+1+п поволна локација и за дуќан , делов...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 сеп 20:02Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE

Kupuvam kujca ili stan od 60 do 70m2 do 45 000e PONUDETE


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 сеп 20:06Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)

Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojb...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 сеп 09:29Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara g...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 авг 15:09Se prodava stara kuka vo centar na Prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na ad...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 авг 13:00Se iznajmuva

Se iznajmuva kuka vo centar na Prilep. 200 m2 stanbena povrsina. 7 so...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 авг 15:29Се продава Куќа (итно) 070 810 299

Куќата има дозвола за доградба на уште еден спрат, ги посњдува сите д...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 авг 19:20Se izdava sprat od kujka 120 m2

Se izdava nov,ne vseluvan namesten sprat od kujka vo naselba Tipski v...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 авг 17:02Kupuvam Kujka

Kupuvam Kukja ili Stan vo Naselba tocila, Kozle ili Varos. Ponudete n...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 авг 22:50Издавање спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со две спални соби на ул. Марксова, помеѓу Ур...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 авг 18:11Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 авг 19:49Се продава Куќа

Се продава Куќа на улица Богомилска Бр 48 -ТРИЗЛА Повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 11:32Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 авг 22:31Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 09:42SE PRODAVA KUKA

Se prodava dvospratna kuka kompletno renovirana i domakinski odrzuvan...


59.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:54SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Kukata e renovirana,domakinski odrzuvana,nov poklriv,nova kunja,novo ...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo ulicata od KRISTAL PALAS sprema TOCILA.Kukata e po...


65.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:41Куќа со плац во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:12Baram kujka vo zamena za atan

Baram kujka vo zamena za stan


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 авг 11:03Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 авг 08:46Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot

Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot Prilep so deloven p...


370.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 авг 04:29Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 09:57Куќа во Мало Коњари-Прилепско

Се продава веднаш вселива куќа во Мало Коњари. Куќата е 240 м2 со ...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јул 20:55продавам куќа

се продава ново изградена куќа со целосна документација ,во населба н...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јул 21:28Se izdava kuca

Se izdava kuca za familija na ul." Peco Krsteski" Br.11-Prilep Za In...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јул 20:53Prodavam kuka so dujcan

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јул 15:55Куќа на 2 спрата

Се продава куќа на ул. Никола Тесла - 116 м2 станбена површина ( 2 ...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 јул 13:00Се продава куќа наспроти салида кај могилата

Куќата може да се види во секое време. Звонете на 077 728 532


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јул 00:03Куќа во населба Вишне

Се продава куќа во непосредна близина на О.У.Кире Гаврилоски, куќата ...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јул 20:48Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јул 22:11Се продаваат две куќи во еден двор, може замена за стан

Постарата 76м2, новата 45м2, новата може да се пренамени во дуќан, ве...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 11:54Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 јул 17:28Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам