Прилеп
                           
248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava kuka vo centar na Prilep 300m od plostad

Се продава куќа во центар на Прилеп на 300м од плоштад 4 минути пешки...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јул 13:20Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot

INFORMACI NA 070208021 KLIMA INVERTER KABLOVSKA ITERNET PARKING ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 јул 19:54Se prodava kukja vo Prilep !!!

Kukjata e na 2 sprata plus prizemje i garaza so vkupna povrsina od 25...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 јул 14:50SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija solidno odrzana po cena od ednosobe...


39.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јул 11:14Se prodava vikendica, kuka, викендица

Се продава викендица и дворно место , вкупно 500 м2 во Прилеп со ИЛ.П...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јун 15:57Se prodava kujka na glavna ulica

Se prodava kujka na trizla 88 nasproti (boro furna) na glavnata ulica.


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јун 13:24Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 16:42se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јун 09:37se prodava kuka

se prodava kuka kaj stara avtobuska strong centar kukata e po stara n...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:53Izdavam sprat od kujka za turisti

Spratot e celosno namesten so celosno opremena kujna, wc, kupatilo, k...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 14:20Kuka 270m2 i dvor 130m2

Se prodava kuka na ul trajko tarcan. Kukata e gradena vo 2005god i e...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 20:38Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 мај 15:40Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 13:12SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Se prodava Kukja vo Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 13:22СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 18:32se prodava vednas vseliva kujca

se prodava vednas vseliva kujca na ul berovska 89 ..vednas pozadi mar...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 16:52Се продава стара куќа

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 19:03se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata pogodna za dve familii.


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 17:00Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 17:17Se prodava plac so stara kuka

Se prodava plac so mnogu stara kuka vkupna povrsina 150 m2. Na ulic...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 мај 08:15Одлична куќа на одлична локација

Се продава куќа на 5мин од центарот на Прилеп во близина на театарот....


120.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 апр 13:00Kuka za izdavanje

Kukata e vo strogiot centar na Prilep (Stara crkva). Kontakt telefon ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 апр 21:40Se prodava kukja vo s.Kukurecani-Bitolsko

Kontakt GORAN 076 553 458 076 553 458 SE PRODAVA KUJCA VO KU...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 13:16Se prodava kuka staro sumsko kaj poliklinika Altea

Kukata e tvrda gradba so tri ploci. Dva sprata i golema vizba. Mozi z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 апр 18:16Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...


75.799.464 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 апр 20:47se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


72.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 апр 16:45Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа на улица кордун бр 32 веднаш вселива без никакви влож...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 21:36Земјиште со стара куќа кај Соколана

Javuvajte se na ovie broevi 076 840 516 ili 070 471 659 076 840 516...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 11:20Se prodava куќа

Се продава куќа со дворно место информации на тел 070 303 886 ili 076...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 09:07Се продава куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа во близина на центарот на градот


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 11:23Dve kujki

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po d...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 06:36se prodava kuka vo centralno podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje - cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 мар 11:51Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja, vednash vseliva. Mozhe da se vidi vo sek...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 фев 20:21Се продава куќа

Се продава веднаш вселлива куќа во многу добра состојба со голем и ур...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 19:09Се продава

Се продава куќа П+1 140м2 и дворно место од 360м2.Легализирана. ...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 фев 18:03Se prodava kujca !!!

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata Paraklis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:46Se prodava nova kuka

Kukata se najduva na glavniot pat sto pominuva niz sred selo,ima dvor...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:28Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 20:51Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам