Прилеп
                           
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kujca !!!

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata Paraklis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:46Se prodava nova kuka

Kukata se najduva na glavniot pat sto pominuva niz sred selo,ima dvor...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:28Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 20:51S E P R O D A V A

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 22:18se prodava kukja

se prodava kukja vo Prilep dva sprata so dva vleza dvorno mesto garza...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јан 22:03Куќа

Се продава куќа во Прилеп, населба варош. Повеќе информации на бројо...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 09:06Куќа населба рид 078281413

Куќата 70м/2+ визби 70м/2, со дворно место 160 м/2.Повеќе информации ...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јан 06:34Две куќи во центарот на градот во пакет

Се наоѓаат во централно градско подрачје, зад фурна Плетварец, Две п...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 22:26Hitno Se prodava luksuzna kujca

Se prodava luksuzna kujca idealna za sovremeno ziveenje, P+2 nova gra...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 дек 22:45Се продаваат два спарта од куќа со двор

Се продаваат два спарта од куќа со посебен влез и двор приземје 68м2 ...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 ное 13:22Se prodava Kujca

Se prodava na ulica Gjorgi Dimitrov 40 info na tel .076-569-717


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 ное 14:20Куќа

Дограмата е обновена Постојано се обновувa 077 750 436 Filip


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 ное 12:15Куќа

Два спрата +приземје(визба или гаража) три плочи -лесно се прави прер...


44.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 окт 09:42Се продава куќа веднаш вселива!

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 23:37Куќа со деловен простор

Куќа со деловен простор во строг центар на градот. Површина на парцел...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 22:03Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа со плоча и целосна уредна документација за дворното м...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 окт 20:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Osogovska 42 cena po dogovor informacii na : ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 сеп 12:41Se prodava kuka

Se prodavaat dve kuki so razlicen saat za struja i razlicen vodomer. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 сеп 15:16Се продава кујча

se prodava vednas vseliva kujca na visoko prizemje ili vo zamena za s...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 20:51Се продава семејна куќа во Прилеп

Се продава семејна куќа во Прилеп, на 5 минути до центарот на градот,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 11:07kuka vo centar

Продавам куќа во Центар на Прилеп, ул. Андон Слабејко 42, површина 97...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 авг 13:00Se prodava celosno namestena kukja

Se prodava celosno namestena kukja / vikendica vo blizina na Prilep, ...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 авг 20:36SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava kuka vo centarot na gradot na glavnata ulica kaj teatarot ...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 14:31PRODAVAM STANBEN PROSTOR

На 500 м од споменикот Карпалак т.е. „јаболкото“, на една од петте гл...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 10:13Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu

Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu vo blizina na cen...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 јул 21:26Барам Куќа во Прилеп

Барам куќа во Прилеп, на еден спрат со цена: 25 - 35 илјади евра. ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 20:29Kukja pozadi uredot

Hitno se prodava kuka pozadi uredot Informacii 078 208 941 070353451


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јул 16:59СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО

Куќата е со чист имотен лист и е легализирана, има вода и струја, мом...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јул 19:50SE PRODAVA KUKA SO NIVA

se prodava kuka so niva vo selo galicani informacii na tel 071-614-1...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 14:39Se prodava

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep nasproti vlezot od noviot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 14:39KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka SO deloven prostor ili stara kuka na glavna ulica vo Pri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јун 11:00se prodava kuka na bulevar

se prodava kuka pomedzu hotel lipa i nova avtobuska stanica vo blizin...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 јун 11:34Se prodava prizemje, sprat od kuka i dvorno mesto

Се продава приземје и први спрат од куќа на улица Ленин. Површина на ...


49.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 13:00Се издава куќа под кирија

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 16:59Куќа во Прилеп

Се ПРОДАВА куќа во Прилеп на катастарски парцели КП:13628, КП:13626 К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 13:00Се продава куќа на ул.Тризла

Се продава веднаш вселива куќа на улица Тризла бр.81 Цена по договор...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 00:27Се продава куќа во Прилеп на Мице Козар

Се продава куќа, на улица Мице Козар бр. 187 во Прилеп. Куќата е на д...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 21:37Се продава Куќа во центарот на Прилеп

Куќна површина 90 м2 Визба 90 м2 Помошни простории 20м2 Гаража со ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 мај 18:36Se prodava kuka so golemo dvorno mesto

Se prodava kuka so dvorno mesto od 3dekari vo selo m. Konjari Cena p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 13:00Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа

Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлич...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 23:28Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам