Прилеп
                   
1991 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Reno Laguna

Se prodava Reno Laguna 1.9 2000ta godina Automatik 250.000km Cena ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Toyota urban cruiser 1.4 d4d

Kupeno vo Toyota MK 4×4 celo vreme -blokator na diferencijal -avto...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Mercedes S 320 cdi vo top sostojba

Se prodava Mercedes S 320 cdi 2001 g Mnogu socuvan vo odlicna sostoj...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

BMW.316ibenzin plin.Moze zamena

Kolata e mnogu zacuvana nema vlozuvane nisto po neze.ful oprema plin ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:57Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:57Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:39Fiat 500 1.2 benzin

Poseduva full oprema


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:16BMW 318D - 2008 - Servis i Registracija 10.2023

Prodavam BMW 318D 143KS 2.0 motor FULL OPREMA, mejnac so 6 brzini kol...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:13MERCEDES E 200CDI 2012GOD

SE PRODAVA MERCEDES E 200CDI 2012GOD 7g TRONIK AUTOMATSKI MENUVAC ...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:04LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:04PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6 TNG 2007GODINA ❗️REGISTRIRAN NA MK GODISE...


4.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:04Mazda 3 2010, 1.6 HDi 80kw 109hp

Се Продава Mazda 3 2010 1.6 Hdi, 184 000 поминати километри. Регистри...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:03Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen.078345602


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:03Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:00MERCEDES CLC C 220CDI..2009 GOD.

Full oprema Servisiran komplet Plus nuv set zamaec Super sostojba ...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:55AUDI A4 2.0 TDI.. 2010 GOD.. EKSTRA.. EURO 5

KLIMATRONIC AIRBAG 10 ESP BOARD KOMPJUTER GOLEM DISLPEJ VO BOJA ...


9.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:55AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


9.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:53DAIHATSU TERIOS 1.3 BENZIN/PLIN.. EKSTRA.. PRVA BOJA..4*4

El. NA STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI AIRBAG 6 4.*4 Spo...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:53Se prodava Alfa Romeo 147 1.9jtdm

Se prodava alfa romoe 147 1.9 88kw jtdm Registrirana Servisirina ...


2.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:52  НОВ ОГЛАС

Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:51Citroen xsara picasso 1.6 hdi 90ks

Citroen xsara picasso 1.6 hdi 109ks* (81kw) 280 ooo km pominato Reg...


1.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:47BMW 520D F10

Se prodava BMW 520D F10 na Makedonski tabli registrirana do 01.02.20...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:41Peugeot 106 ! Benzin/plin A-test extra !!!

Se prodava Peugeot 106 1.0 1998 ! Benzin plin namesten nov pred 2 god...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:37FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:16Se prodava Ford Fiesta 1.4TDCI 2007g

✅ Se prodava Ford Fiesta 1.4TDCI 70ks 2007 ✅ Kolata e vo odlicna sos...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24Ford Puma 1.7Benzin/Plin 1999g

⛔️Se prodava Ford Puma 1.7TNG 1999! ⛔️ Benzin/Plin Atestiran ⛔️ Re...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24  НОВ ОГЛАС

Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:17AUDI A3 1.9TDI - 06 "PERFEKTEN"

• Se prodava Audi A3 1.9TDI 77kW 105ks 2006 godina vo soobrakjanja. •...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:06MINI COOPER CLUBMAN 1.6 HDI 2009

ABS AIRBAG X8 PANORAMA KROV ELEKTRICEN ABIENTALNO SVETLO TEMPOMAT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:05AUDI A5 2.0 tdi QUATTRO 2011g

Registrirana,zelen karton,servisirana,cela servisna istorija zavedena...


14 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:56VW POLO 1.6 TDI

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW POLO 1.6 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:28Seat leon

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive OPREMA KLIMA TRONIK BORD KOPJUTE...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:18Mercedes -Benz E 220 Avantgarde 2012

UVEZN OD GERMANIJA 2022 REDOVNI TABLICKI OD OPREMA POSEDUVA ABITA...


15 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:16Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам