Прилеп
                   
2008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57Audi Q7

Se prodava Audi Q7 servisiran pred 3000km F1 menjac, greaci na predn...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:51Citroen Xsara 2.0VTS Reg-Mozna zamena

Xsara Vts fabricki 2.0 170ks perfekten motor mnogu brza sega servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:42FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN

KOLATA E EURO 5 1.6hdi 8v.115ks. FULL OPREMA NAJ VISOKO NIVO KOM...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33mercedes c220 cdi coupe

top sostojba 2003 godina panorama krov, navigacija registracija 1...


11 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27golf 5 plus

top sostojba reg edna godina 1.6 tsi mnogu eftin za vozenje i odrzav...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27Se Prodava GOLF 5

Samo denes 4700 e hitno Se Prodava GOLF 5 (1.9 tdi) Donesen Od ...


4.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22BMW 318D - 2008 - Servis i Registracija 10.2023

Prodavam BMW 318D 143KS 2.0 motor FULL OPREMA, mejnac so 6 brzini kol...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:21OPEL CORSA D 1.3 Cdti EURO 5 2011

OPEL CORSA D 1.3 Cdti 70 kw 95 hp EURO 5B so 5 STEPEN MENUVAC SERVIS...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
21 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:18***SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2006g. Perfektna sostojba ***

sredeni dokumenti do registracija


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
47 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

alfata e top sosojba regisrirana do 22.09.2023 godina. Pred 20 000km ...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

KOMPLETNO ISPRAVNA SITE REDOVNI SERVISI NA VREME REGISTRIRANA DO 12...


51 €
или предлог цена
- 59 % Попуст
123 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:17VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:08Delovi делови w210 w 210

Se sto vi treba ekstra ceni Prakam i po kargo


10 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:45pezo 206 1.4 i za delovi komplet

za delovi komplet....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25Lada 112 za delovi komplet

rasturena za delovi ..se kompletno..


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25anlaser valeo za pezo 206 ..1.4 i ..

reviziran provdren ok...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25aditiv za dpf ..pezo citroen ..nad 2010g..walker ..

1 litr 2000den..3 ta generacija walker


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24pezo 308 ratkapni originslni 15"

originalni 15" za celicni bandazi 3 parcinja


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24pezo 306 diesel delovi komplet..98g..

rastureno za delovi kompletno 1.9td... nov akumulator..75ah.. 075 858...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24jugo 55 dekla kompletna...

ispravna komplet...ventili i federi..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23Pezo 308 1.6hdi termostat ispraven

Od pezo 308 2011godina ...ispraven so garancija...


1.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23jugo 55 zadni amortizeri i federplatno..

ispravni...platno so 2 platna..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23ladnjak citroen saxo 1.1i

ispraven...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23dekla za pezo citroen 1.9diesel bez turbo

deklata e so ventili komplet...bregasta posebno...vakuum pumpa..grani...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23ford fiesta 2006. desna pr. sepa

ispravna...proverena... fiesta od 2001 do 2009g..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23motor za pezo 206 1.4i 55kw

ispraven garantiram...ne cadi i raboti odlicno...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:22fiesta eskort nov zglob LPR kfr 140 benzin

nov zglob eskort fiesta 1.1 1.3 ..1.4 mpi ..88 -98godina..


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:22berlingo partner anlaser 1.9d bosch

ispraven proveren...11 zabi bendeks..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:22anlaser bosch za fiat doblo 1.9 jtd..

proveren ispraven...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:22pezo 206 reno megan menjaci

pezo 206 1.4i...2.0hdi 66kw reno megan 1.4i 1.6i..98g


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:22Vw polo

Vw polo 1.9TDI registrirano do 27.9.2023. Informaci Na telefon 07293...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMATIC(DSG) 2013

SE OPREMA KOMANDI NA VOLAN GREACI ELEKTRICNI SEDISTA KOZENI SEDISTA ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:59Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36Bmw 320d e90 163ks 2005god mozi i zamena*

Марка: BMW Модел: E90 320D Година: 2005 Гориво: Дизел Километри:...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:32  НОВ ОГЛАС

CITROEN C3 1.4 54kw.

CITROEN C3 1.4 BENZIN. 54KW - 74KS. 2006 GODINA. REGISTRIRAN DO 05....


3.099 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:15Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:57Страна 2 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам