Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Digalka so korpa 21m

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko raboten...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02Viluskar Toyota

Se prodava viluskar Toyota vo ispravna sostojba,visina na podigajne 3...


Вчера 13:00Bager Hitachi Zx240

Bagero e vo predobra sostojba 2005 godina so 13 iljadi rabotni sati,s...


По Договор
или предлог цена
05 дек 21:20Teleskopski viluskar 40.18/ 360

Se prodava teleskopski viluskar Dieci Pegasus Roto 360/ 40.18 Godina...


02 дек 09:52Prodavam polovni delovi za Scania Euro2,3,4,5

Prodavam sekakvi polovni delovi za Scania Euro2,Euro3,Euro4,Euro5.Ist...


29 ное 22:16Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5

Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5 /315.60 22.5 -11.00.20 ...


29 ное 22:13Prodavam polovni gumi za kamioni !

Prodavam polovni gumi za kamioni : 1. 6.50.16 2. 7.50.16 3. ...


29 ное 22:12Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


29 ное 22:11delovi za kubota d 1703 i d850

delovi za kubota d 1703 i d850


28 ное 10:57MINI BAGER

Se prodava mini bager Kubota 4,2 tona 2001 god vo odlicna sostojba n...


23 ное 09:53Elektro hidroulicna pumpa 24v

Se prodava elektro hidroulicna pumpa raboti perfektno . raboti na 24v...


20 ное 20:23Utovarna O&B L 25.5

Utovarnata e vo dobra sostojba so 7000 rabotni sati,2000 godina.Za po...


По Договор
или предлог цена
19 ное 12:48Bager O&K

Bagero e vo dobra sostojba,tezina 22000kg,2004 godina,so 4000 rabotni...


По Договор
или предлог цена
19 ное 12:45Bager Hitachi Zaxis 240 LCN.3

Bagero e vo predobra sostojba,2007 godina so 13.000 rabotni sati,tezi...


По Договор
или предлог цена
19 ное 12:39Viluskar Toyota

Viluskaro e vo predobra sostojba 12t,dizel,za povejke info na tel 078...


19 ное 08:00Renault Ergos 446

Се продава Renault Ergos 446 багер + трактор со John Deere машина со ...


17 ное 14:07Novi Lanci za viluskari ланци синџири

Нови и квалитетни


15 ное 17:36Sito terex

Terex sito model 883,godina 2004,tri frakci.Za povejke info javetese.


По Договор
или предлог цена
13 ное 10:07Drobilica Baioni

Drobilicata e nova eksponat,i Baioni screen w600,2 etazi 3 frakcii,ka...


По Договор
или предлог цена
13 ное 10:02Bager Liebherr Compact 924

Bagero e kako nov zacuvan 2006 godina,so 7000 rabotni sati.Vo predobr...


По Договор
или предлог цена
13 ное 10:0109 ное 12:19Rotaciona drobilica

Drobilicata e vo predobra sostojba,2006 godina,motor Catterpillar C10...


По Договор
или предлог цена
06 ное 08:28BAGER VOLVO EC240

Se prodava bager Volvo EC240, 2006 godina vo perfektna sostojba bez n...


03 ное 13:00ХИДРАУЛИЧНИ ЦРЕВА

Изработка на сите видови високопритисни хидраулични црева за градежни...


29 окт 17:54Drobilica Gfa

Za povejke info javetese.


По Договор
или предлог цена
26 окт 08:17Motori za mini bagercina

Motori za mini bagercina yanmar 17 hp kubota 19 hp iseki 23 hp bez p...


12 окт 21:20hidraulicna pompa

hidraulicna pompa ispravna


27 сеп 23:44Masina za busenje Marini

Masinata e vo predobra sostojba 2006god,Marini italijanska za povejke...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 08:02Drobilica Extec C10

Drobilicata e 2006god so 5000 rabotni i sati i drobi 300 toni na sat....


По Договор
или предлог цена
21 авг 08:56Bager Hitachi ZX350LCN-3

Bagerot e vo predobra sostojba so 9000 rabotni sati,2009god.Cenata e ...


По Договор
или предлог цена
21 авг 08:56Rotaciona Drobilica

Drobilicata e vo dobra sostojba 30t,2007god,za povejke info javetese!!


По Договор
или предлог цена
21 авг 08:55Strela, raka za kombinirka

Ispravna ,klipovite ne mrsat, ne e varena i pravena tel 075425604...


16 авг 22:45Rotaciska drobilica REV

Drobilicata e kompletno servisirana i e vo predobra sostojba,tezina: ...


По Договор
или предлог цена
25 јул 09:03Rabotni platformi

Se prodavaat rabotni platformi za rabota na visina. Rabotna platforma...


1 €
или предлог цена
08 јул 21:16motor kubota v1902

motor kubota v1902 ispraven komplet


12 јун 12:22Bager atlas 1304.

Se prodava bager atlas 1304 ,1999 godina deutz motor so vodeno ladejn...


05 јун 11:40Rabota so Skip

Vrsime sekakov vid na uslugi so Skip vo Prilep i okolinata


04 јун 10:13ВИЛУШКАР

СЕ ПРОДАВА ВИЛУШКАР ЛАНСЕР БОСС тежина 4 т на висина од 4 м - 2,5т ...


15 апр 11:19Motor kubota 662 19 hp

Kubota motor 662 14kw 19hp skoro nov


27 мар 14:53Delovi za Volvo L 30

Baram hidromotor za brzinite na utovarna mala Volvo L 30


23 мар 19:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам