Прилеп
                   
2019 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GOD SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO K...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.990 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin 2011/2010 Godina Registrirano ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4 €
Прилеп

Автомобили

Денес 17:39Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:26Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:26Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 17:19BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:05Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:01Se prodava LADA za delovi

Lada


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:55Zastava 750 fico oldtaimer фичо застава yugo jugo

Prodavam zastava 750 oldtaimer 071 350 284 so prevod


1.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:54Рено шафране Renault safrane

Рено шафране 2.5 тд не регистрирано нема акомулатор into cenata ne e ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:28Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:25GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:17BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:07Mini One 1.4 - 2007 - 78000km

Se prodava mini one 2007 god benzin-plin so pominati 78000 kilometri.


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:23Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-Line Sportback MOZNA ZAMENA

Audi A5 2.7 TDi Automatic 198000km (ako nekoj se somneva vo kilometr...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:00Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:00KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:57Audi a4 2.7 tdi multitronic DVA PARA bandazi so gumi

se prodava audi a4 2.7 tdi DONESENO OD frankfurt pred 2 godini od PRV...


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:55Seat Ibiza

Se prodava Seat Ibiza 2005 godina. 💶Plateni se site davacki do reg...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:25Delovi делови w210 w 210

Se sto vi treba ekstra ceni Prakam i po kargo


10 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:11Subaru forester 4×4 benzin plin

Perfekten raboti se na nego i ima kuka. Plinot e vnesen vo sobrajcajn...


165 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:07VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:59Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:41Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


4.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:14Opel astra

Se prodava opel astra 1.7cdti 74kw,101ks.voziloto ima napraven servis...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:11Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GOD SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO K...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.990 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00PRODAVAM SKODA FABIA 1.2 2005 god.

Voziloto e vo odlicna sostojba, mnogu zdravo Plin atest Registriran...


1.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5

Registracija 10.08.2023 2.0 TDI, 140hp Dvozonska klimatronic 2 × D...


4.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES E 200CDI 2012GOD

SE PRODAVA MERCEDES E 200CDI 2012GOD 7g TRONIK AUTOMATSKI MENUVAC ...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:49LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:49Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

alfata e top sosojba regisrirana do 22.09.2023 godina. Pred 20 000km ...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:47Se prodava Opel Tigra

Se prodava Opel Tigra 1.4 benzin nikogas ne vozena na plin vo ekstra ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:27Nissan Primera 2.2 DISEL

Од опрема поседува: -електрични стакла -климатроник -централно зак...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22Mitsubishi Colt 1.1

Vo solidna sostojba, servisirano. So tri vrati. Ima klima. Ima zimsk...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:10  НОВ ОГЛАС

Golf 4 1.9 tdi

Se prodava golf 4 1.9 tdi 66kw 90ks 2000 god Klima El.prozorci El...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:10Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам