Прилеп
                   
2067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:17Промовирано

SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 20:37Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI

VW GOLF 1.9 TDI 2005g Ful oprema: Klima (klimatronik) Elektrika na si...


4.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:23GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.299 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:10Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:24Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik

Ekstra


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Pezo 306 ZX 1.4 benzin plin

Prodavam pezo 306 XN vo odlicna sostojba atestiran plin servisirana p...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:43  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA MK1

Се продаваат половни делови за: VW Sharan 1.9 TDI 110ks 1993-1999г...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42DELOVI ZA SEAT LEON 2006-2010

Delovi za seat leon 2006-2010god, 1.9 tdi 105ks Motor, menuvac, turb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42DELOVI ZA SHARAN AUTOMATIC GALAXY, ALHAMBRA 1.9 TDI 2.0 TDI

Delovi za sharan galaxy, alhambra Od 1995 do 2010godina imame se sho ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:41Alfa Romeo 146 2000g JTD 1.9 77kw

Kolata e registrirana do 02.2024 vo odlicna sostojba za vozilo od 22g...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:38Volvo c30 R desing 2007g mozna zamena CH

🇨🇭Volvo c30 R desing 2007g -1.6d -registriran do 7 mesec -cen...


4.200 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:11Fiat Punto

Fiat Punto 1.3 70hp 2007god so klima So realni 143.000 km Registri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:04Hyundai GETZ REGISTRIRAN ODLICEN

Se prodava Hyundai GETZ Motor 1.1 benzin odlicen tivok Domakinsko ...


2.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:39Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g

✅Se prodava Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g ✅Registrirana cela godina 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35OPEL ASTRA H 1.7CDTI 74KW 2005GODINA

Registrirana do 10.01.2024godina Klimatronik Tempomat Kozen volan ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Seat leon 1.4 tsi

Se prodava Seat Leon 1.4 tsi FR benzin 2009 redizanj 92KW 125PS. Regi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:16Golf VI 1.6

Se prodava Golf VI 1.6 TDI 4 novi letni gumi Napraven golem i mal s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Krajsler NEON

Chrysler PLYMOUTH NEON Motor 2.0-133KW benzin + plin (atestiran) ...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:01CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god

Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god 180000km Бензин плин Клима, Ел...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00SEAT IBIZA 1.9TDI SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa do mart 202...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Bmw e34

motorot e odlicen ne troshi maslo i ne zagreva defek bos pali samo na...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:24GOLF 6. 1.6 TDI DSG 77KW AVTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50Audi A4 1.8 tfsi

Се продава Ауди а4 1.8 тфси, бензин. Автомобилот го возев во Германи...


8.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:38Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:26SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.499 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:23Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:10Peugeot 106 ! Reg cela godina,A-test plin !

Se prodava peugeot 106 ... registrirano cela godina 03.2024 Servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01GOLF V 1.9 TDI

Se prodava Golf 5 Italjanski uvoz pred 5 godini bez tocka korozija ...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.499 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:58Opel Astra H GTC

➡️Продавам Opel Astra H GTC 2008 год 1.4 бензин со ланче -одлична з...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:40Volkswagen Passat 1.9 TDI

*Нов Акомулатор 11.02.2023 Регистрација до 2 месец 2024


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


15.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26Smart ForFour 1.3 benzin/plin

Se prodava Smart ForFour vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1330 cc ✔️Kli...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-Line Sportback MOZNA ZAMENA

Audi A5 2.7 TDi Automatic 198000km (ako nekoj se somneva vo kilometr...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:17Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:17Peugeot 508 2.2 HDI GT

Колата е во топ состојба со највисоко ниво на опрема. Може да се види...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:13Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам