Прилеп
                   
1994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:14Se prodava Ford Fiesta 1.4TDCI 2007g

✅ Se prodava Ford Fiesta 1.4TDCI 70ks 2007 ✅ Kolata e vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:12Se Prodava GOLF 5

Se Prodava GOLF 5 (1.9 tdi) Donesen Od Holandija So Vozejne Prva ...


4.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:08Volkswagen Passat 1.9 TDI

/


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:43Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:43FORD ESKORD 98god ODLICEN

Kolava e vo odlicna sostojba servisiran Atest plin Centralno Reg d...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:25SE PRODAVA BMW 525D XDRIVE F10 M-PAKET

Broj za kontakt:075 208 104


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:21SE PRODAVA GOLF 7 1.6TDI

Golf 7 1.6 tdi -2013god -Registritan cela godina -Navigacija -Bor...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:21Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:01Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:01Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, Авангард ве...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:57Vw Polo 1.4 registrirano celo ili delovi golf corsa

Prodavam Polo havarisano moze celo ili za delovi registrirano e do 7 ...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:48delovi punto 1.3 multijet cdti corsa doblo bravo grande

prodavam fiat punto 1,3 multijet za delovi so odlicen motor so samo 1...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:48Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 (facelift) 1.9JTD (120hp), kolata e za svoj...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:46Zastava 750 fico oldtaimer фичо застава yugo jugo

Prodavam zastava 750 oldtaimer 071 350 284 so prevod


1.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:44Audi 1.9 tdi golf bmw polo mercedes passat

Prodavam audi a4 1.9 tdi 90ks ekonomicen 5l na 100km so klimatronic ...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:44PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:39PEUGEOT 207CC 1.6HDI CABRIO

Se prodava Peugeot 207cc.1.6hdi so ful oprema registrirana cela godin...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:12Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:11Se prodava Renault Megane 1.5 DCI

Редовно сервисирана и гаражирана. Може да се погледне во било кое вр...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:10  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистрирана...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:53AUDI A8 3.0TDI QUATRO VISOKO NIVO OPREMA

Audi A8 2004g 3.0 tdi quatro so visoko nivo na oprema display na zadn...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:02Fiat Punto

Fiat Punto 1.2 benzin plin attest 1999 Klima elek na prozori centr...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 23:46Jeep Wrangler

Se prodava Jeep Wrangler Sahara unlimited , 3,6 liter / V6 / 305 hp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 23:41Passat CC 2.0 TDI 140 KS

PASSAT CC 2013 GOD 206.000 KM KOMPLETNO SERVISIRAN SO DOKUMENT ...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 23:21Hyundai Santa fe

Prodavam santafe 2006god 2.2 dizel 110kw so ful oprema top sostojba o...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 21:31Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 21:01RENAULT KADJAR 1.6 DCI 4x4 2018god.

Uvezen od germanija Registriran cela godina Servisiran pred 500km Re...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 19:17AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 18:34Golf 5 Plus benzin plin 1.6 2006 g zamena za ponovo so moja

Golf 5 Plus benzin plin 1.6 2006 g zamena za ponovo so moja doplata....


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 18:21Landrover Freelander 1.8 benzin plin

Landrover freelander 1.8 TNG 107KW 1796cc 1999god 276.000km Kli...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 17:24Bmw 320d e90 163ks 2005god mozi i zamena*

Марка: BMW Модел: E90 320D Година: 2005 Гориво: Дизел Километри:...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 17:24BMW 118I 140KS 2020 M SPORT Paket!!

BMW 118i 140KS 2020 BMW 118i 140KS 2020 GODINA 36.000KM REGIS...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 17:11VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOB...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 17:11KUPUVAM CITROEN C15d

KUPUVAM CITROEN C15 DIZEL ISPRAVEN A MOZI I NEISPRAVEN ZA DELOVI MO...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 16:03Alfa Romeo 2.4 jtd m 175 h.p 20 v.

Alfa Romeo 2.4 JTD m 175h.p 20 v. Reg do 01.09.2023 god servis golem ...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 15:55SE PRODAVA VW POLO 2004 1.2

Se prodava vw polo 1.2 benzin Napraven e golem i mal servis Registr...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 15:42Odlicen Hyndai

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN AVTOMOBIL PRVA FARBA OD PRV GAZDA PLIN A...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 15:01SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:49OPEL CORSA 1.2 benz/plin 2009

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:29Страна 3 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам